Bithumb 30 Milyon Dolarlık Hack Mağdurlarına Para İadesi Yapmaktan Vazgeçmiş Olabilir

Google News

Daha birkaç saat önce sizlere Güney Kore’nin lider kripto para borsası Birhumb’ın hacklendiğini ve Bithumb’ın bu çalınan kripto paralarla ilgili bir geri iade yapacağını tweetlediğini duyurmuştuk.

Bithumb hackten etkilenenlere para iadesi yapmayı vadettiği bu tweetini sildi.

Bithumb’ın bu tweeti neden sildiğinin bilinmemesine karşın bu eylem kripto çevrelerinde “Acaba hack sandığımızdan da mı büyüktü?” sorusunun tartışılmasına yol açtı. Bazı kripto severler ise Bithumb’ın twitter hesabının da hacklenmiş olabileceğini düşünüyor.

Kripto çevrelerinde tartışılan ve Bithumb mağdurlarını üzecek büyük iddia ise Güney Koreli kripto para borsasının para iadesi yapamayabileceği ya da yapmaktan vazgeçmiş olması. Eğer Bithumb geri iade vadettiği tweeti bu nedenlerle sildiyse borsanın başı her zamankinden daha çok ağrıyabilir.

Durum ne olursa olsun kripto camiası Bithumb’ın bu durum ile nasıl başa çıkacağını büyük bir merakla izlemeye devam ediyor…

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku