BitMEX CEO’suna Göre Bitcoin Bu Yıl 50 Bin Doları Bulacak

Google News

BitMEX CEO’su Arthur Hayes, daha önce yaptığı Bitcoin fiyatıyla ilgili tahminine bağlı kaldığını söylüyor. Mevcut piyasa eğilimine rağmen, bu yılın sonunda Bitcoin’in fiyatının 50 bin dolar olacağına inanıyor.

Cuma gecesi beklenmedik bir artış yaşayan Bitcoin, 5 saat içinde 600 dolar arttı. Onchain Capital’ın kurucusu olan Ran Neu-Ner önümüzdeki haftalarda Bitcoin değerinin daha da düşmeye devam edeceğini söyledi.

Ancak, Ethereum World News’e göre, Arthur Hayes, Tom Lee, Mike Novogratz ve Thomas Glucksmann Bitcoin’in devasa bir yükseliş yakalayacığına inananlar arasına katıldı.

CNBC ile yapılan röportajda, en yüksek hacimli kripto platformunun sahibi olan Arthur Hayes, “Bir yılda 20 bin dolara kadar çıkabilen bir şey yaklaşık 6 bin dolarlık bir düzeltme yaşayabilir. Bence kesinlikle dibi görecek ama bir tane bile pozitif düzenleyici karar sayesinde bu yılın sonunda 20 bin dolara hatta 50 bin dolara kadar çıkabilir.” dedi.

CNBC’s Fast Money videolu tweetinde şunu yazdı:

Bitcoin kasım ayından bu yana en düşük seviyelerine çakılı kalmış durumda ancak kripto boğası @CryptoHayes Bitcoin’in 50 bin dolara çıkacağı görüşünün arkasında.

Hayes fiyat konusunda iyimser

Hayes, Bitcoin’in 2018 yılında düşük fiyatlara sahip olmasına rağmen, bu yıl BTC işlem hacminin şimdiye kadar üçe katlandığını ve bunun da kripto piyasasının aldığı desteğin açık bir göstergesi olduğunu söyledi.

Ayrıca son zamanlarda kripto paraların halk arasında yoğun bir şekilde yaygınlaşmasıdan dolayı Bitcoin değerinin tekrar yükselmesinin kısa bir zaman içinde olacağını da ekledi.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku