Reklamı kapat

Bitmex Kurucusu İngiltere’nin En Genç Milyarderi Oldu!

0 görüntülenme

Kriptopara borsası BitMEX’in ortak kurucusu ve Oxford mezunu olan Ben Delo, Daily Mail’in dünkü haberine göre İngiltere’nin tek başına milyoner olan en genç insanı sıfatına erişti.

2014 yılında BitMEX’i kuran ve 34 yaşında olan Delo, Daily Mail’e bu platformu kurmak için günde 18 saat harcadığını açıkladı. Görünüşe göre bu çabalarının sonucunu almış ve bu sayede BitMEX’i şu anda 2 milyar dolarlık günlük ticaret hacmi ile dünyadaki en büyük kripto borsalarından biri haline getirmiştir.

“Geçtiğimiz dört sene boyunca başımı hiç masadan kaldırmadım. Bir dönem günde 18 saat çalışıyordum.”

Delo 2005 yılında Oxford’daki Worcester College’dan birincilikle mezun olarak matematik ve bilgisayar biliminde uzmanlaştı. IBM’de yazılım mühendisi olarak tecrüve edindi ve daha sonra JP Morgan’da genel müdür yardımcısı pozisyonunda görev aldı. Daily Mail’e göre İngiltere’nin en genç Bitcoin milyarderi şu anda Hong Kong’da yaşıyor.

Delo yaptığı açıklamada Amerikalı milyoner yatırımcı Warren Buffett ve girişimci Bill Gates’in sade hayat tarzını örnek aldığını söyleyerek kazandığı paranın bir kısmını çeşitli yardım derneklerine bağışlamayı tercih ettiğini açıkladı.

Haziran ayında BitInfoCharts’ın bir temsilcisi dünyada en az 35, bir ihtimalse 200’e yakın Bitcoin milyonerinin bulunduğunu açıkladı.

Aralık ayında ise Winklevoss kardeşler yaklaşık $1.063 milyar değerindeki 91,666 Bitcoin ile ilk “resmi” Bitcoin milyoneri olma unvanını kazanarak manşetlere konu oldular.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Coin Telegraph

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Turcoin’in Kurucuları Tutuklandı! “Türkiye’nin ilk dijital para birimini hayata geçirdik!” sloganıyla ortaya çıkan Turcoin’in ponzi olduğu geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Türkiye’nin ilk ponzi koin’i Turcoin’in kurucuları dün tutuklanıp cezaevine gönderildi. Sadun Kaya ve İstanbul merkezli şirket Hipper AŞ’den iş arkadaşı...
Mert Kaya 3 Temmuz 2018