XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Bittrex Kullanıcıları Dikkat! Liste Dışı Koinler İçin Son Gün 30 Mart

Kriptokoin
Kriptokoin 17 Mart 2018
5 görüntülenme

Bittrex günlük 120 bin Bitcoin ve yaklaşık 150 milyon dolar işlem hacmi ile dünyaca tanınan ve uluslararası seviyede aktif olarak kullanılan bir borsa. Ne var ki Amerika merkezli Bittrex son dönemde SEC’in yeni düzenlemeleri ile pek çok koini borsasından kaldırma kararı aldı.

Liste dışı bırakılan koinlerin borsadan çıkarılması için son tarih ise 30 Mart. Bu tarihten sonra kullanıcılar bu kripto paraları borsadan çekme şansını kaybedecekler.

Lafı çok da uzatmadan Bittrex’in sitesinde geçen şu cümlelerle gelişmeyi biraz daha netleştireyim;

“Listede belirtilen tokenların cüzdanları 30 Mart, 2018 tarihinde borsamızdan kaldırılacaktır. Bu cüzdanlar kaldırıldığında ise artık onlara erişim şansınız olmayacaktır. Kullanıcılar koinlerine sahip olmak istiyorlarsa 30 Mart 2018 tarihinden önce onları kendi cüzdanlarına çekmelidirler.”

Listedeki dijital koinler;

8BIT
ADC
AM
AMS
APEX
ARB
BITS
BITZ
BLC
BOB
BSTY
BTA
CCN
CRBIT
CRYPT
DAR
DGC
DRACO
DTC
FC2
FRK
FSC2
GEMZ
GHC
GP
GRT
HKG
HYPER
HZ
J
KR
LXC
MAX
MEC
METAL
MND
MTR
MZC
NAUT
NET
NEU
NTRN
OC
ORB
PRIME
PXI
ROOT
SCOT
SCRT
SFR
SLG
SLING
SOON
SPRTS
SSD
STEPS
STV
SWING
TES
TIT
TRI
TRK
U
UFO
UNIQ
UNIT
UNO
UTC
VIOR
VIRAL
VPN
WARP
XAUR
XBB
XC
XCO
XDQ
XPY
XQN
XSEED
XTC
YBC

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

G20 Görüşmeleri 19-20 Mart’ta Gerçekleşecek. Peki Dünya Kriptolara Nasıl Bakıyor? Bildiğiniz üzere G20 görüşmeleri yaklaşıyor. 19-20 Mart’ta Arjantin’de gerçekleşecek olan ve kripto para dünyasının da merakla beklediği bu görüşmeler öncesi haberlerde yüksek miktarda FUD hakim. Google’ın kripto paraları yasaklaması, SEC’in kripto paralar dair düzenlemeleri sıkılaştırması, IMF Başkanı...
Kriptokoin 17 Mart 2018