Reklamı kapat

“Bitcoin Çılgınlığı Daha Yeni Başlıyor”

Şebnem Ertan
Şebnem Ertan 9 Temmuz 2018
0 görüntülenme

Blockbid COO’su David Sapper Bitcoin ve diğer kripto paraların modasının daha yeni yeni ortaya çıktığını ve bir gün hayatımızın içine iyice nüfuz edeceğine inanıyor.

“Önümüzdeki 18-24 Ay İçinde Daha Çok Alım Olacak”

Birçok bitcoin sahibi bugünlerde mutsuz, ve bu anlaşılabilir bir durum. İlk ve en büyük kripto tüm zamanların en yüksek değeri 20,000 dolardan bu yılın en düşük seviyesi 6,000 dolara kadar geriledi.

Yine de, 2018 başında balonun patladığı inkar edilemese de, Bitcoin’i saran heyecan hala gerçek zirvesine ulaşmadı. Hatta, Blockbid COO’su David Sapper’a göre “herşey daha yeni başlıyor.”

Sapper Express.co.uk’e  yaptığı açıklamada şöyle söyledi:

“Heyecanın daha yeni başladığına inanıyorum. Küresel nüfusun yalnızca yüzde biri kripto sahibi ve bankalar ve finans kurumları blockchain teknolojisi adaptasyonu ve kripto yatırımı peşindeler. Dolayısıyla önümüzdeki 18-24 ay içinde kriptoya daha büyük bir akım olacağına inanıyorum.”

Kripto borsası COO’su piyasadaki ufak değişikliklerin kriptolarda büyük farklara sebep olduğuna dikkat çekti yani gelecekteki  etkenler tekrar piyasayı canlandırabilir. Ve ekledi:

“Bitcoin ve kripto paralar piyasadaki değişikliklere oldukça hassas haldeler. Facebook’un kripto yasağını kaldırdığını duyurmasıyla piyasaya duyulan güven geri kazanılmaya başlandı ve bu da Bitcoin’de yükseliş sağladı.”

“Kriptolar günlük hayatımızın parçası olacak”

Sapper de bu yeni ortaya çıkan kripto para dünyasının henüz emekleme döneminde olduğuna ve zamanla hayatımızın bir parçası olacağına inananlardan. Yine de bu olmadan önce “gerekli yasaların ve düzenlemelerin” getirilmesi gerektiğine inanıyor:

“Kripto piyasası oldukça taze bir endüstri, doğru düzenleme ve yasalarla hayatımızın bir parçası haline gelecektir. Kriptoların ardındaki blockchain teknolojisi birçok sektör tarafından kullanılıyor ve firmalar iç işlemleri için kendi kriptolarını yaratsa bu şaşırtıcı olmaz. Teknoloji geliştikçe, dijital paralara olan ilgi artacak ve gelecekte çok daha geniş bir kullanıma tanık olacağız.”

Bitcoinist

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Erdoğan’ın Kabine Seçimi Sonrası Dolar ve Euro Sert Yükseldi Türkiye’nin ilk başkanı olarak tarihe geçecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine seçimi belli oldu. Yeni seçim sonrası uluslararası piyasada güçlü bir itibarı bulunan Mehmet Şimşek ve şimdiki Ekonomi Bakanı Naci Ağbal kabinede kendisine yer bulamazken Hazine...
Serkan Eser 9 Temmuz 2018