Blockchain Dünyasını Metatime ile Keşfedin!

Blockchain Dünyasını Metatime ile Keşfedin!
Google News

Metatime ilk ön satışa başlıyor, sen de hemen katıl ve geleceğe yatırım yapmaya şimdi başla!  

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiğimiz 2 tohum satış (seed sale) ile kurumsal yatırımcılar tarafından yapılan toplam 11 milyon ABD doları yatırım aldık. Şimdi, ilk halka açık MetaCoin ön satışı başlıyor. Sen de ön satışa hemen katılabilir, geleceğin ekosistemine bugünden yatırım yapabilirsin.

Kendi blockchain ekosistemimizle iddialı bir başlangıç yaptık ve ilk ön satış sürecimizi başlattık. İlk yatırımcılarımıza birçok avantaj sunduğumuz ön satış sürecinde toplam 100 milyon adet MetaCoin (MTC) satıyoruz!

Metatime (https://metatime.com/) olarak dünyanın en geniş kapsamlı blockchain ekosistemini kurmak için yola çıktık, ürün ve hizmetlerimizi hayata geçirmeye başladık. Bu kapsamda, kendi blockchain ağımız MetaChain’in yerel kripto varlığı olan MetaCoin (MTC) ön satışına başladık ve 03.03.2023-23.03.2023 tarihleri arasında talep topluyoruz. MetaCoin ön satışımız ise toplanan talepler doğrultusunda 23 Mart tarihinde gerçekleşecek.

Ön Satışa Özel %3 Bonus MTC!

Metatime olarak ilk ve ikinci Tohum Satış’larında (Seed Sale) toplam 200 milyon adet MetaCoin satarak, 11 milyon ABD doları gelir elde ettik. Tohum satışlarının ilkinde MTC 0,05 ABD dolarından satılırken, ikincisinde ise 0,06 ABD dolarından alıcı buldu.

Ana odağımızı ‘insan’ olarak belirledik ve ön satış sürecinde yatırımcılarımıza birçok avantaj sunuyoruz. MetaCoin’in 03.03.2023-23.03.2023 tarihleri arasında gerçekleşecek ön satış sürecinde talep oluşturan yatırımcılar süreç sonunda %3 bonus ile MetaCoin sahibi olabilecek. Ayrıca diğer kripto varlık ön satışlarından farklı olarak yatırımcılarımıza ilk ve tek ‘kilitsiz’ MetaCoin ön satış imkânını sunuyoruz.  Bu ön satışa özel olarak sunduğumuz bu imkândan sadece MetaCoin’in ilk yatırımcıları yararlanabilecek. Bu özel satış için fiyatı ise ‘0,07 ABD doları’ olarak belirledik.  Sen de hemen avantajlarla dolu ön satışa katılabilir, bugünden geleceğe yatırım yapabilirsin.

Kilitsiz yapılan bu ilk özel satışın ardından ön satış süreçleri farklı fiyat kademeleriyle devam edecek. İkinci ve üçüncü ön satış süreçlerinde ise sırasıyla 0,08 ABD dolarından ve 0,09 ABD dolarından satışa sunacağız. Bu kademeli satışlarda ise kilit süreleri belirledik. Daha detaylı bilgi için ön satış ekranımızı inceleyebilirsiniz.

MetaCoin ön satışına katılmak için hemen tıklayın! (https://metatime.com/tr/buy-mtc)

Auto-Burn ve Fee-Burn ile Arzı Sürekli Sınırlandırıyoruz!

Yatırımcılarımıza bir kripto varlıktan daha fazlasını sunduğumuz MetaCoin, Auto-Burn ve Fee-Burn olmak üzere iki farklı yakım mekanizmasına sahip. Bu sayede arz-talep dengesini yatırımcılarımıza faydalı olacak şekilde koruyoruz. Metatime olarak ön satış sürecimizde 100 milyon MTC satmayı planlıyoruz. MetaCoin’in toplam arzını ise 10 milyar adet ile sınırlandırdık.

MetaAirdrop Etkinliklerimiz Başladı!

Ön satışın yanı sıra, toplamda 200 milyon adet MetaCoin dağıtacağımız ve 10 ay boyunca sürecek MetaAirdrop (https://airdrop.metatime.com/) sürecini de başlattık. 3 Mart 2023’te başlayan MetaAirdrop, 1 Ocak 2024 tarihine kadar devam edecek. MetaAirdrop’u, Liderlik Sıralaması (MetaLeaderboard) ve MetaPoint (MTAp) gibi yenilikler ile katılımcılara heyecan dolu bir mücadele alanı sunacak şekilde tasarladık. Metatime olarak yatırımcılarımız için en ince ayrıntısına kadar düşünüp tasarlamış olduğumuz ‘tokenomics’ yapısı ile toplam arzı 10 milyar olan MetaCoin’in dağılımını gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Büyük ödül havuzu ile dikkat çeken MetaAirdrop sürecimize hemen katıl ödülleri kaçırma!

Metatime Sosyal Medya Hesapları

Twitter (https://twitter.com/metatimecom?s=21&t=XlEeJzC8kGM86QwqcVKEgw )

Instagram (https://instagram.com/metatimecom?igshid=NTdlMDg3MTY= )

Telegram (https://t.me/metatime )

LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/metatimecom/ )

Discord (https://discord.gg/metatime )

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku