Blockchain Economy Summit’in 4.’sü İstanbul’da Yapılacak!

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 23 Nisan 2022
27 görüntülenme
BE Banner 4x3 tr scaled

Blockchain Economy Summit, pandemi nedeniyle verilen 2 yıllık zorunlu aranın ardından yeniden İstanbul’da! Şimdiye kadar binlerce katılımcıyı ağırlayan zirve, bu sene 27-28 Temmuz 2022’de İstanbul’un en seçkin ve ünlü mekanlarından biri olan Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek. Zirvenin ikinci Türkiye ayağı, pandemi öncesinde Türkiye’de düzenlenen son büyük Blockchain etkinliğiydi ve dördüncüsü ise kripto para topluluğunu Avrupa ve Asya arasındaki köprüde bir araya getiren ilk etkinlik olacak.

Blockchain Economy Summit’in 4.’sü gerçekleştiriliyor!

Chainanalysis verilerine göre; Covid-19 başladığından beri, kripto para birimlerinin benimsenmesi hızla arttı. 2020’nin ikinci çeyreğinin sonunda, hafif bir büyüme döneminden sonra, toplam ülke endeksi performansımıza göre toplam küresel kabul 2.5 oldu. 2021’in ikinci çeyreğinin sonu itibariyle, bu toplam puan 24’tür ve bu, küresel benimsemenin 2019’un üçüncü çeyreğine kıyasla %2300’den fazla ve geçen yıla göre %881’den fazla büyüdüğünü gösterir. Ve bugün, Türkiye nüfusunun yüzde 16’sı (13.6 milyon kişi) kripto para sahibi. Bu, Türkiye’yi kripto para sahipliği bakımından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri konumuna getiriyor. Dolayısıyla artık Türkiye’de kripto para piyasası hiç olmadığı kadar hareketli ve sıcak.

Blockchain Economy İstanbul Summit, dünyanın 55 ülkesinden 3 binden fazla katılımcıyı bir araya getirerek bölgede önemli sektör liderleriyle benzersiz bir networking fırsatı oluşturacak. İstanbul Blockchain Ekonomi Zirvesi’nin konuşmacıları arasında Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakan Yardımcısı Alex Bornyakov, Türk pop yıldızı Emre Aydın, tanınmış Türk TV yapımcısı ve yazar Hamza Yardımcıoğlu yer alıyor. Finansın geleceği: Bitcoin, Web 3, NFT’ler, Metaverse, DeFi, madencilik, kripto para düzenlemeleri, kripto para yatırımı ve alım satımı, Blockchain teknolojisinin şirketler ve devlet kurumlarında kullanımı ve çok daha fazlası, Blockchain Economy İstanbul Summit sahnesinde tartışılacak.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin: https://blockchaineconomy.istanbul/tr

Türkiye’de ikamet edenlere özel indirimli biletlere buradan ulaşabilirsiniz: https://blockchaineconomy.istanbul/tr/tickets

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Meme Coins Whats Happening  web
SHIB, DOGE Değil: Bu Meme Coin Dev Haberi Verdi! Popüler meme coin projelerinden biri olan BabyDoge NFT’leri resmi olarak yayında ve kullanıcılar en sevdikleri dijital sanat eserlerini diledikleri gibi mint edebiliyor. İşte Baby Doge’un yeni koleksiyonuna dair bilmeniz gerekenler… Baby Doge NFT’leri piyasaya sürüldü Yeni piyasaya...
Aslı Dinçer 23 Nisan 2022