Blockchain FutureZone 5 Kasım’da Yapılacak!

Kriptokoin
Kriptokoin 4 Kasım 2022
53 görüntülenme
Blockchain FutureZone 5 Kasım'da Yapılacak!

Uzun zamandır beklenen an geldi! Türkiye’nin başkentinde Blockchain FutureZone adlı Web 3.0 ve blockchain etkinliği düzenleniyor.

Blockchain FutureZone, 5 Kasım’da Ankara CoZone ODTÜ TEKNOKENT’de Çankaya Blockchain Topluluğu, NFT Horizon ve Startup That Works dünyanın dört bir yanından blockchain uzmanlarını, c-seviye proje yöneticilerini, yatırım fonlarını, melek yatırımcıları, girişimcileri ve Web3 meraklılarını bir araya getirecek. Blockchain FutureZone etkinliği tamamen ücretsiz olacak. Etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.  

Blockchain FutureZone’da sizi neler bekliyor?

Blockchain FutureZone’da ekonomist Selçuk Geçer, BeInCrypto’nun Araştırma Müdürü Sevcan Dedeoğlu, Melek Yatırımcı ve Metaverse Union kurucu üyesi Ozan Sönmez, Venus Protocol’un Türkiye Büyükelçisi Serhan Meriç, İstanbul Blockchain Women’ın kurucu üyesi Dr. Hale Cide Demir, LBank’ın Türkiye müdürü Mehmet Ekrem Örünğ ve CryptoFemale’in kurucusu Hilal Baktaş gibi önemli isimler konuşmacı olarak yer alacak.

“VC Yatırımı: Blockchain ve Oyun Girişimleri” başlıklı panelde Diffusion Capital Partners ortağı Altan Küçükçınar, DOMiNO Ventures Yatırım Direktörü Eren Aşkın, WePlay Ventures Yatırım Yönetimi Lideri Saltukhan Gülşen ve 500 Europe Büyüme Uzmanı Sertaç Yakın bu alanda yaptıkları yatırımlardan, yatırım yaklaşımlarından, başarı hikayelerinden ve fon stratejilerinden bahsedecek.

Yatırımcı Sunumu Oturumu:

Bu oturumda ekipler girişimlerini hedef kitlelerine tanıtma şansına sahip olacaklar. Oturuma fikir, prototip veya büyüme aşamasındaki projeler kabul edilecek. Projenizi yatırımcılara sunmak, sektör liderlerinden geri bildirim almak, ve önemli kişilere ulaşmak istiyorsanız formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Blockchain FutureZone birçok kuruluş tarafından desteklenmektedir. Blockchain FutureZone’un diamond sponsorları MFET, HeteroMeta ve Nova Ratio’dur. Platin sponsorlar LBank kripto para borsası ve Venus Protocol’dür.

Çankaya Blockchain Topluluğu Hakkında

Çankaya Blockchain Topluluğu, Türkiye’deki en büyük blockchain topluluklarından biridir. Topluluğun temel amacı, etkinlikler düzenleyerek ve çeşitli projeler oluşturarak blockchain ekosistemine katkıda bulunmaktır.

NFT Horizon Hakkında

NFT Horizon, kullanıcılara haberler, makaleler, analizler, kılavuzlar ve etkinlik/NFT takvimi sunan NFT medya platformudur. Oyun lansmanından satışlara kadar, blockchain ekosistemindeki tüm etkinlikler burada tek çatı altında toplanıyor.

Startup That Works Hakkında

Startup That Works, start-upların kurucuları, girişimciler ve gelecekte girişimci olmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış bir merkezdir. Kurucu-kurucu networkünü canlandırma hedefi ile kurulan STW start-up’ların işleri daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmasına yardımcı oluyor.

Sosyal Medya:

Website: https://blockchainfuturezone.com/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/blockchian-futurezone/

Çankaya Blockchain Topluluğu’nun Instagram Hesabı: www.instagram.com/cankayablockchain

Çankaya Blockchain Topluluğu Twitter Hesabı: https://mobile.twitter.com/cankayachain

Çankaya Blockchain Topluluğu Linkedin Hesabı: https://www.linkedin.com/company/cankayablockchain/mycompany

NFT Horizon’ın Websitesi: https://nfthorizon.io/

NFT Horizon’ın Twitter Hesabı: https://twitter.com/nfthorizon_io 

NFT Horizon’ın LinkedIn Hesabı: https://www.linkedin.com/company/nft-horizon/

Startup That Works’ün Websitesi: https://www.startupthatworks.com/

Startup That Works’ün LinkedIn Hesabı: https://www.linkedin.com/company/startup-that-works-stw/

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance DOGE ve Bu 14 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!
Binance DOGE ve Bu 14 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı! İşlem hacmi ile en büyük kripto para borsası olan Binance, DOGE ve çeşitli altcoin’lere yönelik duyurular yaptı. Duyurularda, borsaya eklenen yeni ürünler, tick boyutlarındaki yeni güncellemeler gibi maddeler yer alıyor. İşte detaylar… BNB Vault, Hashflow (HFT) launchpool’una...
Aslı Dinçer 4 Kasım 2022