Blockchain Kampüsü’nü Kaçırmayın!

Kriptokoin
Kriptokoin 1 hafta önce
95 görüntülenme
Blockchain Kampüsü

Üniversitelerde ve mesleklerde Web3 ve Blockchain farkındalığını artırmak amacıyla düzenlenen dijital ücretsiz etkinliktir. Etkin Kampüs olarak ekosisteme daha yeni kullanıcıların katılması, farkındalık oluşturulması için ve ulaşılabilir olması için online bir etkinlik hazırlamak istedik.

Etkinlik, diğer dijital etkinliklerden farklı olarak; network alanına ve standlara sahiptir. Katılımcılar network alanında görüntülü görüşme sağlayabilir, mesajlaşabilir ve ses kaydı bırakabilirler. Katılımcılar ve standlar arasında etkileşim kurulan bir konsepttir. Katılımcılar dilediği standı gezerek kartvizit ve belge (CV) bırakabilirler.

Kendi Mesleğini Blockchain’de Düşündün Mü?

Blockchain teknolojisi, Blockchain tabanlı platformlar ve uygulamalar ile güvenli ve doğru şekilde veri aktarılmasına olanak sağlamaktadır. Sadece izni olan ağ kullanıcılarının ulaşım sağlayabileceği bir platform olması, sağladığı en büyük ve önemli faydasını bizlere sunar. Meslek grupları ve daha fazlası bu teknolojiyi kullanmak isteyecek ya da bu sisteme katılmak zorunda kalacaktır. Sağlık, mühendislik, psikoloji, beslenme ve diyetetik, eğitim, finans, mimarlık, hukuk…

Yapay zekâ, Web3 ve Blockchain’in hayatımız ile entegrasyonu sonucunda hayatlarımızda köklü bir değişime gidecektir.

Etkinlikte bölümlere ve mesleklere özel Web3, Blockchain ve Blockchain girişimciliği anlatılacaktır. Bölüm ve mesleklerin Web3 alanıyla entegrasyonu ve teknolojiyle uyumu konuşulacaktır. Üniversite öğrencisi, çalışan ve şirket yöneticilerine yöneliktir.

  • EĞİTİM VE BLOCKCHAİN
  • HUKUK VE BLOCKCHAIN
  • SAĞLIK VE BLOCKCHAIN
  • MÜHENDİSLİK VE BLOCKCHAIN
  • BESLENME-DİYETETİK VE BLOCKCHAIN
  • MİMARLIK VE BLOCKCHAIN
  • FİNANS-İŞLETME VE BLOCKCHAIN
  • PSİKOLOJİ VE BLOCKCHAIN

Kriptokoin.com etkinliğin ana sponsorları arasındadır. Bu etkinliğe etkinkampus.com ve blockchaineventcentre.com adresinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Gündem Bu Altcoin: Hacklendi ve Fiyat Çöktü!
Gündem Bu Altcoin: Hacklendi ve Fiyat Çöktü! 13 Mart 2023’te, borç verme protokolü Euler Finance, dokuz haneli rakamlara kadar çıkabilen kayıplarla sonuçlanan ani bir kredi saldırısında hedef alındığından önemli bir darbe aldı. Altcoin projesi kısa süre önce saldırının ayrıntılarını yayınlayarak bilgisayar korsanının protokolü nasıl...
Aslı Dinçer 1 hafta önce