Blockchain Tabanlı Medya Telif Platformu Qravity’nin Ön Satışı Başlıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Basın Bülteni: Qravity ICO’sunun ön satışı başladı. Blockchain tabanlı eğlence üretim ve dağıtım platformu Qravity ilk katılımcılara yüzde 30 bonus sunuyor.

16 Ağustos 2018 – VİYANA – Film, video oyunları, müzik ve diğer dijital eğlence türleri için merkezi olmayan yaratıcı ekiplerin telif hakkı kazanmalarını sağlayan bir medya üretim ve dağıtım platformu olan Qravity, token satışını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Qravity ICO’nun bu aşaması, 18-31 Ağustos 2018 arasında gerçekleşecek. Bu süre zarfında, satışa katkıda bulunanlar, Qravity ekosistemine hayat veren tokenden yüzde 30 bonus kazanacaklar.

Şirketin CEO’su David Brandstaetter “Bugünün medya dağıtım süreçleri kullanışsız ve kullanıcılara ve ürünlere haksızlık yaratıyor,” diye görüşlerini bildirirken Qravity’nin yaratılma amacıyla ilgili de bu sözleri söylüyor;

“Üreticilerin şaşırtıcı fikirlerini hayata geçirmeleri için ihtiyaç duydukları yetenekleri bulmalarına, yönetmelerine ve ödemelerine yardımcı olmak için Qravity’yi oluşturduk. Operasyonel platformumuzun geliştirilmesinin yanı sıra, bu token satışı da tüketicilerin ve distribütörlerin en kaliteli orijinal eğlenceyi finanse etmek ve satın almak için kullanabilecekleri QCO’yu almalarını sağlayacaktır.”

Qravity, üreticilerin ve içerik oluşturucuların çalışmalarından yararlanmalarını ve kâr elde etmelerini sağlıyor. Entegre akıllı sözleşmeler, güvenli ve şeffaf kar paylaşımı için proje ilerlemesini ve hisselerini kaydediyor. Platform ayrıca, eksiksiz bir proje yönetimi araçları ve tüketicilerin ve dağıtımcıların özel Qravity içeriği satın alabilecekleri dijital bir borsaya da sahip.

Qravity ekibi geçtiğimiz günlerde aşağıdakiler dahil olmak üzere QCO hizmetlerini yükseltme teşvikleri açıkladı:

QCO Boost

Proje başlangıç ​​ücretlerini kapsayan bir platform mekanizması olan QCO Boost, Qravity topluluk üyelerinin proje tamamlanmadan önce ürün “dağıtımlarını” (yani, içerik lisansı alımları, indirmeleri ve akışları) önceden satın almasını sağlıyor. Aynı zamanda, gelecekteki QCO telif haklarına karşı ilerlemelere sahip proje kurucuları ve reklam öğeleri sunuyor.

Ön Ödemeli İçerik Oluşturma Boru Hattı

Proje kurucuları, Qravity platformunu, reklamların hızla tamamlayabileceği kısa filmler ve diğer küçük ön ödemeli projeler oluşturmak için kullanma seçeneğine sahip olacak. Bu projeler, öndeki reklam öğelerini ödemek için yeterli QCO depozitosu gerektirecektir. Bu, reklam öğelerine platform aracılığıyla hızlıca QCO kazanma fırsatını beraberinde getiriyor.

QCO Sahiplerine Özel İndirim

Kullanıcılar sadece QCO’yu hesaplarında tutarak gelecek Qravity içeriklerinde % 20’ye kadar kar elde edebilirler. Bunun yanı sıra, cüzdanlarında tuttukları her 100.000 QCO için ayda bir ücretsiz film alabilirler (miktar değişebilir).

Qravity hakkında daha detaylı bilgi almak için;

Qravity WebsitesiMedium Gönderisi Qravity White PaperQravity Telegram Grubu

Not: Bu bir basıl bülteni olup burada yazılanlar Kripto Koin ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. ICO yatırımlarında yüksek kazanç ihtimalinin yanı sıra büyük kayıplar yaşanabileceği de hesaba katılmalıdır. 

Blockchain Tabanlı Medya Telif Platformu Qravity’nin Ön Satışı Başlıyor

Yorumlar kapalı.