Reklamı kapat

Blockchain Tabanlı Medya Telif Platformu Qravity’nin Ön Satışı Başlıyor

Burak Can Senyelli
Burak Can Senyelli 17 Ağustos 2018
56 görüntülenme

Basın Bülteni: Qravity ICO’sunun ön satışı başladı. Blockchain tabanlı eğlence üretim ve dağıtım platformu Qravity ilk katılımcılara yüzde 30 bonus sunuyor.

16 Ağustos 2018 – VİYANA – Film, video oyunları, müzik ve diğer dijital eğlence türleri için merkezi olmayan yaratıcı ekiplerin telif hakkı kazanmalarını sağlayan bir medya üretim ve dağıtım platformu olan Qravity, token satışını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Qravity ICO’nun bu aşaması, 18-31 Ağustos 2018 arasında gerçekleşecek. Bu süre zarfında, satışa katkıda bulunanlar, Qravity ekosistemine hayat veren tokenden yüzde 30 bonus kazanacaklar.

Şirketin CEO’su David Brandstaetter “Bugünün medya dağıtım süreçleri kullanışsız ve kullanıcılara ve ürünlere haksızlık yaratıyor,” diye görüşlerini bildirirken Qravity’nin yaratılma amacıyla ilgili de bu sözleri söylüyor;

“Üreticilerin şaşırtıcı fikirlerini hayata geçirmeleri için ihtiyaç duydukları yetenekleri bulmalarına, yönetmelerine ve ödemelerine yardımcı olmak için Qravity’yi oluşturduk. Operasyonel platformumuzun geliştirilmesinin yanı sıra, bu token satışı da tüketicilerin ve distribütörlerin en kaliteli orijinal eğlenceyi finanse etmek ve satın almak için kullanabilecekleri QCO’yu almalarını sağlayacaktır.”

Qravity, üreticilerin ve içerik oluşturucuların çalışmalarından yararlanmalarını ve kâr elde etmelerini sağlıyor. Entegre akıllı sözleşmeler, güvenli ve şeffaf kar paylaşımı için proje ilerlemesini ve hisselerini kaydediyor. Platform ayrıca, eksiksiz bir proje yönetimi araçları ve tüketicilerin ve dağıtımcıların özel Qravity içeriği satın alabilecekleri dijital bir borsaya da sahip.

Qravity ekibi geçtiğimiz günlerde aşağıdakiler dahil olmak üzere QCO hizmetlerini yükseltme teşvikleri açıkladı:

QCO Boost

Proje başlangıç ​​ücretlerini kapsayan bir platform mekanizması olan QCO Boost, Qravity topluluk üyelerinin proje tamamlanmadan önce ürün “dağıtımlarını” (yani, içerik lisansı alımları, indirmeleri ve akışları) önceden satın almasını sağlıyor. Aynı zamanda, gelecekteki QCO telif haklarına karşı ilerlemelere sahip proje kurucuları ve reklam öğeleri sunuyor.

Ön Ödemeli İçerik Oluşturma Boru Hattı

Proje kurucuları, Qravity platformunu, reklamların hızla tamamlayabileceği kısa filmler ve diğer küçük ön ödemeli projeler oluşturmak için kullanma seçeneğine sahip olacak. Bu projeler, öndeki reklam öğelerini ödemek için yeterli QCO depozitosu gerektirecektir. Bu, reklam öğelerine platform aracılığıyla hızlıca QCO kazanma fırsatını beraberinde getiriyor.

QCO Sahiplerine Özel İndirim

Kullanıcılar sadece QCO’yu hesaplarında tutarak gelecek Qravity içeriklerinde % 20’ye kadar kar elde edebilirler. Bunun yanı sıra, cüzdanlarında tuttukları her 100.000 QCO için ayda bir ücretsiz film alabilirler (miktar değişebilir).

Qravity hakkında daha detaylı bilgi almak için;

Qravity WebsitesiMedium Gönderisi Qravity White PaperQravity Telegram Grubu

Not: Bu bir basıl bülteni olup burada yazılanlar Kripto Koin ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. ICO yatırımlarında yüksek kazanç ihtimalinin yanı sıra büyük kayıplar yaşanabileceği de hesaba katılmalıdır. 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ripple’dan Bittrex Dahil Üç Borsa İle xRapid Ortaklığı Ripple dün yayınladığı basın açıklamasına göre üç kripto para borsasıyla sınır ötesi ödeme çözümleri ürünü için ortaklık kurdu. Ripple’ın ortaklık kurduğu borsalar Amerikan borsa Bittrex, Meksikalı borsa Bitso ve Filipin borsası Coins.Ph. Yeni ortaklar Ripple’ın xRapid çözümünü...
Mert Kaya 17 Ağustos 2018