Blockchain Teknolojisi İstanbul Avrasya Blockchain Zirvesi’nde Tartışılacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin – Ulusal bir politika haline gelmesi beklenen Blockchain Teknolojisi İstanbul’da düzenlenecek olan bir zirvede ele alınacak. İstanbul Avrasya Blockchain Zİrvesi Huobi Global ve Kemer Partners’ın ev sahipliğinde 18-19 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Zirve dünyanın dört bir yanından gelecek olan endüstri liderlerini, hükümet yetkililerini, önde gelen şirketleri blockchain meraklılarını yatırımcıları , geliştiricileri ve girişimleri İstanbul’da bir araya getirecek.

İstanbul Blockchain Haftası kapsamında Huobi Global ile Kemer Partners ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan İstanbul Avrasya Blokchain Zirvesi, bölgedeki en büyük blockchain teknolojisi zirvesi olma özelliğini taşıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen uzman konuşmacılar, blockchain teknolojileri hakkında hem en güncel bilgileri hem de bu teknolojilerin gelecekte hayatımıza etkilerini aktaracaklar. Türk Kamu Kurumları’nın yanı sıra ulusal bankaların üst yöneticilerinin de katılacağı zirve bir yandan blockchain inovasyonları ve uygulama alanları konusunda gündem yaratmayı amaçlarken ayrıca Türkiye’nin, blockchain teknolojisinin daha geniş alanlara yayılması konusunda öncü ülke olma arzusunu da ortaya koyacak.

Zirvenin ev sahipliğini yapanlardan biri olarak Huobi Group 2013 yılında kuruldu ve kurulduğu günden bu yana 130’dan fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor.

Bir diğer ev sahibi kuruluş olan Kemer Partners ise kurumsal finansmandan uluslararası ticarete kadar pek çok sektörde danışmanlık hizmetleri vererek müşterilerine akıllı ve etkin çözümler ile güvenilir bilgi kaynağı sağlıyor.

18-19 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan zirvedeki konuşmacılar arasında Cumhurbaşkanı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, Türk-Amerikan Bilgisayar Araştırmacısı Prof. Dr. Emin Gün Sirer, SabancıDx CEO’su Burak Aydın, Boğaziçi Venture CEO’su Barış Özistek, Proof of Capital CEO’su Chris McCann, Menapay Kurucu Ortağı ve CEO’su Çağla Gül Şenkardeş, CoinMarketCap’in Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Spencer Yang, Huobi Global CEO’su Livio Weng ve Huobi Group CFO’su Chris Lee bulunuyor.

Wyndham Levent İstanbul’da gerçekleştirilecek olan zirveye katılmak isteyenler www.eurasiablockchain.com adresinden kayıt yaptırabilecekler.

Bilgi almak için

İletişim / Ersan Çetin / 0216 318 84 71-72 / 0538 789 62 52 / [email protected]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! 

Blockchain Teknolojisi İstanbul Avrasya Blockchain Zirvesi’nde Tartışılacak

Yorumlar kapalı.