Blockchain Teknolojisi İstanbul Avrasya Blockchain Zirvesi’nde Tartışılacak

Mesut İnan
Mesut İnan 1 Ekim 2019
3 görüntülenme

Kriptokoin – Ulusal bir politika haline gelmesi beklenen Blockchain Teknolojisi İstanbul’da düzenlenecek olan bir zirvede ele alınacak. İstanbul Avrasya Blockchain Zİrvesi Huobi Global ve Kemer Partners’ın ev sahipliğinde 18-19 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Zirve dünyanın dört bir yanından gelecek olan endüstri liderlerini, hükümet yetkililerini, önde gelen şirketleri blockchain meraklılarını yatırımcıları , geliştiricileri ve girişimleri İstanbul’da bir araya getirecek.

İstanbul Blockchain Haftası kapsamında Huobi Global ile Kemer Partners ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan İstanbul Avrasya Blokchain Zirvesi, bölgedeki en büyük blockchain teknolojisi zirvesi olma özelliğini taşıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen uzman konuşmacılar, blockchain teknolojileri hakkında hem en güncel bilgileri hem de bu teknolojilerin gelecekte hayatımıza etkilerini aktaracaklar. Türk Kamu Kurumları’nın yanı sıra ulusal bankaların üst yöneticilerinin de katılacağı zirve bir yandan blockchain inovasyonları ve uygulama alanları konusunda gündem yaratmayı amaçlarken ayrıca Türkiye’nin, blockchain teknolojisinin daha geniş alanlara yayılması konusunda öncü ülke olma arzusunu da ortaya koyacak.

Zirvenin ev sahipliğini yapanlardan biri olarak Huobi Group 2013 yılında kuruldu ve kurulduğu günden bu yana 130’dan fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor.

Bir diğer ev sahibi kuruluş olan Kemer Partners ise kurumsal finansmandan uluslararası ticarete kadar pek çok sektörde danışmanlık hizmetleri vererek müşterilerine akıllı ve etkin çözümler ile güvenilir bilgi kaynağı sağlıyor.

18-19 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan zirvedeki konuşmacılar arasında Cumhurbaşkanı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, Türk-Amerikan Bilgisayar Araştırmacısı Prof. Dr. Emin Gün Sirer, SabancıDx CEO’su Burak Aydın, Boğaziçi Venture CEO’su Barış Özistek, Proof of Capital CEO’su Chris McCann, Menapay Kurucu Ortağı ve CEO’su Çağla Gül Şenkardeş, CoinMarketCap’in Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Spencer Yang, Huobi Global CEO’su Livio Weng ve Huobi Group CFO’su Chris Lee bulunuyor.

Wyndham Levent İstanbul’da gerçekleştirilecek olan zirveye katılmak isteyenler www.eurasiablockchain.com adresinden kayıt yaptırabilecekler.

Bilgi almak için

İletişim / Ersan Çetin / 0216 318 84 71-72 / 0538 789 62 52 / [email protected]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Cüzdanı Sıfırladılar! Milyonlarca Dolarlık Ethereum Çekildi Kriptokoin.com – Ethereum (ETH) üzerinde çalışan FairWin akıllı sözleşmesinin cüzdanı boşaltıldı. FairWin akıllı sözleşmesi, son zamanlarda “en hızlı büyüyen Ethereum Ponzi planı” olmakla suçlanıyor. Ethereum’da en hızlı büyüyen Ponzi planı FairWin boşaltıldı! Etherscan’ın verilerine göre, basın zamanında...
Serkan Eser 1 Ekim 2019