Reklamı kapat

Blokzincir Fitness Uygulaması Lympo, NBA Devi Dallas Mavericks’e Sponsor Oldu!

Mert Kaya
Mert Kaya 1 Haziran 2018
0 görüntülenme

İnsanları spor ve daha sağlıklı bir yaşam için motive etmeyi amaçlayan blokzincir tabanlı uygulama Lympo, dünyanın en büyük profesyonel basketbol ligi NBA’de mücadele veren Dallas Mavericks ile bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Bu üç yıllık anlaşmaya göre Lympo’nun logosu Mavericks’in antrenman formalarında yer alacak, ayrıca takımın idman tesislerinin isimleri bu üç yıllık süre ile Lympo Training Facility ve Lympo Training Court olacak.

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban bu anlaşma hakkında şunları söyledi:

“Mavericks ve Lympo, en gelişmiş teknolojiyi kullanıp insanları fitness ve sağlıklı yaşama yönlendirerek daha sağlıklı bir dünya inşa etme hedefinde aynı çizgide yer alıyor. Platform sayesinde Mavericks fanları uygulamadaki Mavericks Challenge’ları tamamlayarak ücretsiz maç bileti ve takım ürünleri kazanabilecek.”

Lympo uygulaması kullanıcılarını her gün kalori yakma, spor salonuna düzenli gitme gibi fitness hedeflerine ulaşabilmeleri için teşvik ediyor ve bu hedeflere ulaştıklarında onları bu amaçla üretilmiş kripto paralarla ödüllendiriyor.

Ödül olarak kazanılan LYM tokenlar kullanıcıların daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlayacak mal ve hizmetlerin satın alınmasında kullanılabiliyor. Lympo’nun pazarında şimdiden 500’den fazla fitness eğitmeni var. Token sahipleri ayrıca özel diyet listeleri, kişisel tavsiyeler ve özel indirimlerden de yararlanabiliyor.

 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bittrex’te Dolar İle Ticaret Dönemi Başlıyor Günlük ticaret hacmi 100 milyon doların üzerinde yer alan kripto para dünyasının ünlü borsalarından Bittrex artık kullanıcılarına dolar ile doğrudan kripto koin alma seçeneği sunacak.  200 civarında kripto parayı kullanıcılarıyla buluşturan ABD merkezli borsa, kullanıcı sayısının arttırmak...
Serkan Eser 1 Haziran 2018