XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Bloomberg, Aralık İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Duyurdu!

Vural Erkan
Vural Erkan 12 Ekim 2021
15 görüntülenme
Bitcoin Was Deeply Overbought Pull Back Below 10000 is Healthy 1200x900 1

Yakın tarihli bir Bloomberg makalesine göre, Luno borsasındaki Asya-Pasifik bölgesi başkanı Vijay Aiyar, Singapur’daki Barry Silbert ile bağlantılı. Barry Silbert, Bitcoin (BTC) fiyatının 80.000 dolara, hatta 85.000 dolarlık bölgeye yükselmesinin oldukça mümkün olduğunu öne sürüyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam etmelisiniz.

“Bitcoin kısa vadede 50.000 doların üzerinde kalmayı başarırsa 85.000 şansı var”

Yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre, lider kripto para son 24 saatlik zaman diliminde %1,9 düşüşle 56.425 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Bununla birlikte haftalık bazda Bitcoin fiyatı, yaklaşık %13 artıda bulunuyor. BTC son 7 gün içinde 57.627 dolara dokundu ve geri döndü. Lider kripto, bu yıl 14 Nisan’da ulaştığı 64.863 dolarlık ATH’ından hala daha %13,18 düşük seviyede bulunuyor.

Bitcoin (BTC) 24 saatlik grafik / Kaynak: CoinMarketCap

Aynı zamanda Grayscale’in kurucusu da olan milyarder Barry Silbert tarafından kurulan Digital Currency Group tarafından satın alınan Luno trade platformundan Vijay Ayyar’a göre, Bitcoin (BTC)’nin kısa vadede 50.000 doların üzerinde kalması koşuluyla 80.000 dolar veya 85.000 dolara ulaşma şansına sahip.

Bitcoin’in ölçülen hedefi: 79.000 dolar

Bloomberg, lider kripto paranın Nisan ayında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 64.863 doları önemli ölçüde aşabileceğini gösteren grafikler paylaştı. Ters bir Baş ve Omuz modeli, BTC’nin 79.000 dolar seviyesine yükselme olasılığını gösteriyor. Bloomberg tarafından paylaşılan verilere göre, bir Ichimoku sinyali ve opsiyon piyasası da bu yılın sonunda potansiyel olarak 80.000 dolara yükselebileceğini gösteriyor.

Bitcoin, Temmuz ayındaki en düşük seviyesinden bu yana %90’dan fazla sıçradıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru bir koşuyla flört ediyor.

Mike McGlone’ye göre artan ABD borcu Bitcoin için iyi

Başka bir Bloomberg uzmanı Mike McGlone, Bitcoin’in bu yıl dördüncü çeyrekte önemli kazanımlar elde etmesini bekliyor. Kriptokoin.com olarak da haberlerimizde yer verdiğimiz üzere, Mike McGlone Pazartesi günü, artan ABD borcunun ve potansiyel bir temerrüt durumu üzerindeki gerilimlerin, Bitcoin’in 4. çeyrekte benzersiz bir fiyat artış aşamasına girmesine yardımcı olabileceğine yönelik tweet attı.

İlgili haber için: Öngörüleri Çıkan Analist: Bitcoin Benzersiz Aşamaya Girebilir!

Mike McGlone’un bu yılın başlarında, Bitcoin için olası yıl sonu fiyat hedefi olarak 100.000 dolar gibi son zamanlarda piyasalarda sıkça konuşulan bir rakamı telaffuz etmişti.

Bitcoin

Kripto analisti Yuri Molchan’a göre, BTC fiyat tahmininde bir gösterge olarak kullanılan Korku ve Açgözlülük Endeksi şimdi “aşırı açgözlülük” anlamına gelen 78’i gösterdiğinden, traderlar BTC’ye karşı aşırı derecede açgözlülük kazanıyor. JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’un Bitcoin’in değersiz olduğu iddiasıyla ilgili son açıklamasına ve Çinli yetkililerin Eylül ayında açıkladıkları kripto işlemleri ve madenciliği yasağını yasallaştırmanın yollarını aramasına rağmen, Bitcoin büyümeye devam ediyor. Bitcoin (BTC) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

ALTCOIN 3
Bu Altcoin’e Milyar Dolarlık Fon: Fiyat Sıçradı! Binance Coin (BNB), 1 milyar dolarlık büyüme fonu duyurusuyla yüzde 10 arttı. Binance Coin, popüler altcoin projesi Binance’in 1 milyar dolarlık devasa bir fonun başlatıldığını açıklamasının ardından coştu. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da. Bu altcoin zıpladı Binance Coin’in (BNB) fiyatı...
Zeki Uyanık 12 Ekim 2021