Bloomberg, Aralık İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Duyurdu!

Bitcoin Was Deeply Overbought Pull Back Below 10000 is Healthy 1200x900 1
Bitcoin Was Deeply Overbought Pull Back Below 10000 is Healthy 1200x900 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakın tarihli bir Bloomberg makalesine göre, Luno borsasındaki Asya-Pasifik bölgesi başkanı Vijay Aiyar, Singapur’daki Barry Silbert ile bağlantılı. Barry Silbert, Bitcoin (BTC) fiyatının 80.000 dolara, hatta 85.000 dolarlık bölgeye yükselmesinin oldukça mümkün olduğunu öne sürüyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam etmelisiniz.

“Bitcoin kısa vadede 50.000 doların üzerinde kalmayı başarırsa 85.000 şansı var”

Yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre, lider kripto para son 24 saatlik zaman diliminde %1,9 düşüşle 56.425 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Bununla birlikte haftalık bazda Bitcoin fiyatı, yaklaşık %13 artıda bulunuyor. BTC son 7 gün içinde 57.627 dolara dokundu ve geri döndü. Lider kripto, bu yıl 14 Nisan’da ulaştığı 64.863 dolarlık ATH’ından hala daha %13,18 düşük seviyede bulunuyor.

Bitcoin (BTC) 24 saatlik grafik / Kaynak: CoinMarketCap

Aynı zamanda Grayscale’in kurucusu da olan milyarder Barry Silbert tarafından kurulan Digital Currency Group tarafından satın alınan Luno trade platformundan Vijay Ayyar’a göre, Bitcoin (BTC)’nin kısa vadede 50.000 doların üzerinde kalması koşuluyla 80.000 dolar veya 85.000 dolara ulaşma şansına sahip.

Bitcoin’in ölçülen hedefi: 79.000 dolar

Bloomberg, lider kripto paranın Nisan ayında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 64.863 doları önemli ölçüde aşabileceğini gösteren grafikler paylaştı. Ters bir Baş ve Omuz modeli, BTC’nin 79.000 dolar seviyesine yükselme olasılığını gösteriyor. Bloomberg tarafından paylaşılan verilere göre, bir Ichimoku sinyali ve opsiyon piyasası da bu yılın sonunda potansiyel olarak 80.000 dolara yükselebileceğini gösteriyor.

Bitcoin, Temmuz ayındaki en düşük seviyesinden bu yana %90’dan fazla sıçradıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru bir koşuyla flört ediyor.

Mike McGlone’ye göre artan ABD borcu Bitcoin için iyi

Başka bir Bloomberg uzmanı Mike McGlone, Bitcoin’in bu yıl dördüncü çeyrekte önemli kazanımlar elde etmesini bekliyor. Kriptokoin.com olarak da haberlerimizde yer verdiğimiz üzere, Mike McGlone Pazartesi günü, artan ABD borcunun ve potansiyel bir temerrüt durumu üzerindeki gerilimlerin, Bitcoin’in 4. çeyrekte benzersiz bir fiyat artış aşamasına girmesine yardımcı olabileceğine yönelik tweet attı.

İlgili haber için: Öngörüleri Çıkan Analist: Bitcoin Benzersiz Aşamaya Girebilir!

Mike McGlone’un bu yılın başlarında, Bitcoin için olası yıl sonu fiyat hedefi olarak 100.000 dolar gibi son zamanlarda piyasalarda sıkça konuşulan bir rakamı telaffuz etmişti.

Bitcoin

Kripto analisti Yuri Molchan’a göre, BTC fiyat tahmininde bir gösterge olarak kullanılan Korku ve Açgözlülük Endeksi şimdi “aşırı açgözlülük” anlamına gelen 78’i gösterdiğinden, traderlar BTC’ye karşı aşırı derecede açgözlülük kazanıyor. JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’un Bitcoin’in değersiz olduğu iddiasıyla ilgili son açıklamasına ve Çinli yetkililerin Eylül ayında açıkladıkları kripto işlemleri ve madenciliği yasağını yasallaştırmanın yollarını aramasına rağmen, Bitcoin büyümeye devam ediyor. Bitcoin (BTC) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bloomberg, Aralık İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Duyurdu!

Yorumlar kapalı.