Analist: Sıradaki Boğa Koşusunda Bu Altcoin Başı Çekecek!

Analist: Sıradaki Boğa Koşusunda Bu Altcoin Başı Çekecek!
Analist: Sıradaki Boğa Koşusunda Bu Altcoin Başı Çekecek!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paralara yönelik çektiği videolarla öne çıkan Youtuber ve analist Ben Armstrong, son zamanlarda bir altcoin projesine odaklanmış gibi duruyor.  İşte analistin beklentileri ve analizinin detayları…

Analistin odağında popüler altcoin MATIC var

Ünlü kripto YouTuber’ı Ben Armstrong, Polygon’un bir sonraki boğa koşusunda başı çekeceğine inanıyor. Armstrong’a göre, Blockchain, ana akıma daha çok maruz kalıyor, maruziyet oranı diğerlerinden daha fazla. Ayrıca dünyanın tanınmış markalarından bazılarıyla ortaklıklar kazanıyor. Bu nedenle, piyasa tekrar hareketlendiğinde, kesinlikle izlenmesi gereken Polygon’un altcoin’i MATIC olacaktır. Armstrong, ayı piyasasına rağmen Polygon’un 2022’nin başından bu yana birçok ortaklık ve ana akım haline geldiğini kaydetti. Bu, yaklaşan bir ralli öncesinde MATIC’e önemli bir ivme ve rüzgar sağladı.

Analist, Patlama Yapacak 3 Altcoin'i Duyurdu: Rallinin Eşiğindeler!

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Polygon’un ortaklık imzaladığı bazı şirketler arasında Dolce ve Gabbana, Disney ve ödeme işleme platformu Stripe bulunmaktadır. Armstrong’a göre, Polygon’un bu eylemi, onu kriptodaki büyük şirketlerin kurumsal ortağı olarak ayırıyor. Bu ilk ortaklıkların ortaya çıkmasının daha fazla şirketi Polygon’a çektiğini belirtti. Polygon, Ethereum’un üzerinde çalışan bir layer 2 Blockchain’idir. Daha iyi ölçeklendirmek ve daha ucuz ücretlere izin vermek için tasarlanmıştır, işlemleri çok daha yüksek bir verimlilik hızında yürütür. Polygon’un bu nitelikleri, Armstrong’un onu “Ethereum için yara bandı” olarak tanımlamasına neden oluyor.

Polygon için bu gelişme kritik

Armstrong, bu yıl büyümesini etkileyeceğine inandığı Polygon için önemli bir olaydan bahsetti. Polygon, zkEVM (Zero Knowledge Ethereum Virtual Machine) ana ağ betasının 27 Mart 2023’te başlayacağını duyurdu. Polygon lansmanın neleri içereceğini netleştirmese de zkEVM, Blockchain işlemlerinin hızını artıracak ve maliyeti düşürecek çığır açan bir teknoloji olarak kabul ediliyor. zkEVM’nin, işlemleri 1. katman ağlara geri göndermeden önce daha hızlı işlemek için kriptografik kanıtlar ürettiği de bilinmektedir.

Armstrong, Polygon’un web sitesinde, Blockchain’in Web3’ün geleceği için temel oluşturacağını söyleyen bir iddiayı kabul etti. Meta’nın Instagram, JP Morgan, Nike ve Starbucks’ın zaten çeşitli kapasitelerde Polygon’u benimsemesiyle bu sürecin çoktan başladığını yansıtan örnekler verdi. Armstrong’a göre Polygon, şampiyonların varsayılan Blockchain’i olarak ün kazandı. Layer 2 Blockchain Ethereum olmadan var olamamasına rağmen, Polygon’un ETH’den çok daha iyi olduğuna inanıyor.

Yazım sırasında MATIC, yüzde 5.6’lık bir düşüş ile 1.26 dolardan el değiştiriyor. Kripto para birimi, son yedi günde yüzde 17’ye yakın bir düşüş yaşadı. MATIC’in mevcut fiyat etiketi 1.26 dolar civarında.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist: Sıradaki Boğa Koşusunda Bu Altcoin Başı Çekecek!