4 Analist ‘Boğa Sinyali’ Yanan 7 Altcoin İsmi Verdi!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 29 Kasım 2022
17.186 görüntülenme
Dört popüler analist, yükseliş beklediği yedi altcoin belirledi. Bu yazımızda, analistlerin listelediği altcoin’leri ve beklentilerini aktaracağız. İşte detaylar…

Dört popüler analist, yükseliş beklediği yedi altcoin belirledi. Bu yazımızda, analistlerin listelediği altcoin’leri ve beklentilerini aktaracağız. İşte detaylar…

Pentoshi, Chainlink’e dikkat çekti

Öncelikle Pentoshi isimli popüler analist, Ethereum tabanlı Chainlink’e (LINK) işaret etti. Geçen yılki Bitcoin (BTC) boğa piyasasının sonunu tahmin eden kripto stratejisti, LINK için bir dalgalanma öngörüyor. Pentoshi, oracle ağı Chainlink (LINK) için teknik ve temel bilgilerin aynı hizaya geldiğini söylüyor. Pentoshi’ye göre LINK, birkaç hafta içinde büyük bir temel katalizörün gelmesiyle görece güç gösteriyor.

Analistin grafiğine göre, 9,63 dolarlık hedefine doğru toparlanmadan önce LINK için 6,60 dolar seviyesine hafif bir düşüş var. Şu anda, LINK 6.7 dolardan el değiştiriyor. Bu da LINK için yüzde 43’ün üzerinde bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor. Pentoshi, LINK konusunda iyimser olsa da, diğer kripto stratejisti Cheds, piyasa değerine göre 23. en büyük kriptonun hala geniş bir aralıkta işlem gördüğünü vurguluyor.

Analist, beş altcoin projesini öneriyor

Diğer yandan bir analist olan Andrew MacGill, uzun vadede getiri elde edebilecek bazı kripto paraları listeledi. Analist, 2023’te yatırım yapılabilecek coin’ler olarak aşağıdakilere işaret etti:

  • Ethereum (ETH)
  • Polkadot (DOT)
  • Dogecoin (DOGE)
  • BNB (BNB)
  • Avalanche (AVAX)
Bugün, birçok altcoin projesi için ekosistemsel gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yeni haftanın ikinci gününde bazı projeler, yeni ürünlerini piyasaya sürdü. Diğer yandan, bazıları ise, topluluk ile daha çok iç içe olmak adına soru cevap etkinlikleri düzneliyor. İşte bugün 22 altcoin için yaşananlar ve yaşanacaklar...

Lider altcoin başka analistin de listesinde

Bu noktada, lider altcoin Ethereum (ETH), diğer birçok analistin daha dikkatini çekiyor.  Örneğin Bloomberg analisti Mike McGlone’un. McGlone akıllı sözleşme platformunun muhtemelen 1.000 doların üzerinde kalacağını söylüyor. . Yazım sırasında, ETH 1.176 dolardan el değiştiriyor. McGlone, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

İzlediğim, yakından takip ettiğim bir şey Ethereum. 17’sinde konuştuğumuz gibi 1.200 dolar civarında olan Ethereum, 2019’un sonundan bu yana hala yaklaşık 12 kat artmış halde. Yani COVID krizinden hemen önce. O yüzden 1.000 dolar civarındaki bu seviyeye oldukça sağlam bir destek olarak bakalım.

Analistler, Bu Hafta O 8 Altcoin'i Seçti: İşte Tahminler!

InvestAnswers: Solana henüz ölmedi

Son olarak yeni bir videosunda InvestAnswers, Solana’nın “henüz ölmediğini” söyledi. Analiste göre Solana’daki hareketli geliştirme faaliyeti, SOL’un mevcut fiyatı ne olursa olsun, temellerinin hala güçlü olduğunun bir işareti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Solana, kripto borsası FTX’in çöküşünden en çok etkilenen projelerden biriydi. Ancak analist, Solana’nın ekosisteminin hala diğer birçok kripto para birimini geride bıraktığını söylüyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Buradayız. [Solana] hala çalışıyor. İnsanlar hala geliştiriyor. Ölmedi. FTX’e ve bununla ilişkili dolandırıcılara maruz kalmaktan dolayı gözü morarmış, ayak bileği kırılmış durumda olabilir. Ancak verilere bakıldığında, hayatta kalma şansı çok yüksek gibi görünüyor, özellikle de bugünlerde çok aktif olmayan diğer kriptolarla karşılaştırıldığında.

Bu Gizli Mücevher Altcoin Patlama Yapabilir

Analist, kriptoyu büyük ölçüde doğası gereği Darwinci olarak gördüğünü veya en iyi teknolojiye ve en iyi liderlere sahip “en uygun” dijital varlıkların hayatta kalacağını söylüyor. “Millet hatırlayın, kripto Darwincidir. Soru şudur: ‘Kim hayatta kalacak?” diye ekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Dailyhodl
  • Thecryptobasic

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

'Sıradaki Büyük Şey' Bu Altcoinler Olabilir! İşte Kapsamlı Liste
‘Sıradaki Büyük Şey’ Bu Altcoinler Olabilir! İşte Kapsamlı Liste Kripto dünyasında bir sonraki trendin ne olacağını tahmin etmek kolay bir iş değil. Bu nedenle  uzmanlar 2023 yılında öne çıkacak sektörleri analiz ediyor. Bu yazımızda, kripto para uzmanı Sabrina Martins Vieira’nın dikkat çektiği üç sektöre ve altcoin...
Aslı Dinçer 29 Kasım 2022