Reklamı kapat

Boğaların Son Gözdeleri: Bitcoin Private (BTCP) ve Populous (PPT)

Şebnem Ertan
Şebnem Ertan 22 Nisan 2018
47 görüntülenme

Kripto para piyasası yükselişe geçme konusunda acele ederken ve tüm coinler yükselişteki piyasada aktif rol alırken haftanın en çok kazanan 30’u listesinin en başında iki token var. Populous (PPT) ve Bitcoin Private (BTCP) geçen haftaki fiyatlarına göre şuan çok daha yüksek fiyattalar.

Sabah 8’de PPT 1.10 milyar dolar piyasa değeriyle  Verge (XVG) Zcash  ve Nano’yu geçerek 24. Sıradan listeye girdi. Geçtiğimiz hafta boyunca %90,93 artan PPT en çok kazanan oldu. Coin şuanda Binance, OKEx, EtherDelta ve Mercatox gibi en büyük ticaret platformlarında sağlam hacimlerle işlem görüyor.

Populous Fiyat Grafiği

Populous Fiyat Grafiği

Kripto tutkunu Demi Drileba şöyle söylüyor:

“İnanılmaz! Yakında Populous daha popüler olacak”

Aynı zamanda, Bitcoin Private (BTCP) listedeki önde gelen bütün birimlerden daha çok, %60lık yükselişle 30. Sırada. BTCP’nin güncel piyasa değeri 852 milyon dolar. Coin şimdilik Trade Satoshi, Nanex, Octaex ve Exrates gibi platformlarda satılıyor.

Bitcoin Private Fiyat Grafiği

Bitcoin Private Fiyat Grafiği

Bir kripto madencisi Twitter’da şöyle yorum yaptı:

“Borsalar bazı coinleri çok hızlı eklerken BTCP’de neden bu kadar geç kaldıklarını anlayamıyorum.”

Bitcoin Private elçisi tweeti:

“#BitcoinPrivate elçileri mükemmel işlere devam! #BTCPdev güncellemelerini sürdüreceğiz.”

Piyasa değerleri göz önünde bulundurulduğunda Populous ve Bitcoin Private önümüzdeki günlerde de yükselişlerini sürdürecekler.

Ambcrypto-Laira Rebecca

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

En İyi 5 Ethereum Cüzdanı Sürekli gelişen ve büyüyen Ethereum ekosistemi, birçok kullanıcının bir Ethereum cüzdanına sahip olmasını gerekli kıldı. Ancak burada da güvenlik gibi endişelerle, hangi Ethereum cüzdanı kullanılması sorusu önem kazanıyor. Sizler için her açıdan öne çıkan 5 Ethereum cüzdanını...
Ahmet Yılmaz 22 Nisan 2018