Ünlü Bitcoin Borsası, 3 Metaverse Coin Listeliyor!

Ünlü Bitcoin Borsası, 3 Metaverse Coin Listeliyor!
Ünlü Bitcoin Borsası, 3 Metaverse Coin Listeliyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir Bitcoin ve altcoin borsası olan Japonya merkezli Bitbank, üç yeni metaverse coin projesini listelediğini duyurdu. İşte detaylar…

Bitbank, metaverse coin listelemelerini açıkladı

Bir Japon kripto para borsası olan Bitbank, 8 Mart’ta platformuna üç yeni coin eklediğini duyurdu: ApeCoin (APE), Gala (GALA) ve Chiliz (CHZ). Böylece APE ve GALA, ilk kez yerel bir Japon borsasında alım satıma sunulmuş oldu. Zira Japonya’daki borsaların coin listeleme konusunda oldukça seçici olduğu bilinmekte.  Bu üç tokenın eklenmesiyle, Bitbank artık toplam 27 farklı kripto para birimini destekliyor durumda. Bu da platformu ticaret için mevcut token sayısı açısından Japonya’nın en büyük borsası yapıyor. Platformda listelenen tüm coinler hem borsada hem de OTC pazarında desteklenmekte.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi APE, popüler bir NFT koleksiyonu olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) çevresindeki topluluğu desteklemek için tasarlanmış bir projedir. Token, ApeCoin DAO’da yönetişim oylamasının yanı sıra APE ekosistemindeki ödemeler ve oyunlara, etkinliklere ve hizmetlere erişim için kullanılabilir. GALA, dünyanın en büyük merkezi olmayan oyun platformunu inşa eden Gala ekosisteminin yardımcı tokenidir. Gala Games içinde kripto ürün ticareti yapmak ve oyun içi öğeler satın almak için kullanılabilir. GALA sahibi olmak ayrıca oyunculara oyun içi ödüller ve avantajlar sağlar.

Borsa, ürün kapsamını genişletmeye çalışıyor

Öte yandan CHZ, spor kulüpleri ve taraftarları arasında kripto para birimleri kullanarak daha derin etkileşimler geliştirmeye odaklanan bir projedir. Token, Chiliz platformunda fanların oylama, ürün satın alma ve spor takımları ve eğlence şirketleriyle etkileşim kurmaları için kullanılabilir. Bitbank ayrıca, oyun odaklı bir blockchain olan Oasis’i (OAS) Ocak 2023’ün sonuna kadar platformuna ekleyeceğini de duyurdu.

Krizde Hangi Kripto Paralar Alınır? Ünlü Şirket İsim Verdi!

Bitbank CEO’su Noriyuki Hirosue, haberler hakkında yorum yaparak, ticarete konu varlıklarla güvenli ve rahat bir ticaret ortamı sağlamanın Japonya’da web3‘ün gelişimi için çok önemli olduğunu söyledi. Ticarete konu olan varlıkların sayısını artırmanın, yalnızca tekliflerini geliştirmek için değil, aynı zamanda yabancı rakiplerle aradaki farkı kapatmak için bir öncelik olduğunu vurguladı.

Bu coinin paranın eklenmesi, Bitbank’ın kullanıcılarına piyasada nispeten yeni olanlar da dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerine erişim sağlama taahhüdünü gösteriyor. Ayrıca, Japon yatırımcılar arasında Blockchain teknolojisine ve kripto para birimine artan ilgiyi de vurgulamakta. APE ve GALA’nın Bitbank’ta listelenmesi, Japonya’da bu tokenların şöhretini olumlu etkilemeye yardımcı olabilir. Bu da potansiyel olarak ülkede benimsenme ve kullanımın artmasına yol açabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Bitcoin Borsası, 3 Metaverse Coin Listeliyor!