Sıcak Gelişme: Büyük Bitcoin Borsası 7 Altcoin’i Delist Ediyor!

Serkan Eser
Serkan Eser 11 Haziran 2021
0 görüntülenme
shutterstock 562475698

Büyük Bitcoin ve kripto para borsalarından olan Bitfinex, 7 altcoin projesini delist edeceğini açıkladı. Bu kapsamda borsa “DAPP Token (DAPP), Digix (DGX), Native Utility Token (NUT), POA Network (POA), USDK (USDK), YOYOW (YYW) ve ZB (ZBT)” isimli altcoin’leri platformunda delist ediyor.

Bitfinex, 7 altcoin projesini delist edeceğini açıkladı

Öncü Bitcoin ve kripto para borsalarından olan Bitfinex,  7 kripto parayı delist ediyor. Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, “DAPP Token (DAPP), Digix (DGX), Native Utility Token (NUT), POA Network (POA), USDK (USDK), YOYOW (YYW) ve ZB (ZBT)” platformda kaldırılacak. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor: 

En iyi ticaret deneyimini sunma taahhüdümüz doğrultusunda 21/07/2021 tarihinde şu tokenleri listeden çıkaracağız: DAPP Token (DAPP), Digix (DGX), Native Utility Token (NUT), POA Network (POA), USDK (USDK), YOYOW (YYW) ve ZB (ZBT). Bu karar, listelenen tüm projeleri sürekli izlememiz ve listeleme niteliklerini incelememiz sonucunda alındı. Yukarıdaki kripto paralar için para yatırma işlemleri artık kapalı. Ticaret, 18/06/2021 tarihinde sona erecek. Yukarıdaki tokenler için para çekme işlemi 21/07/2021 tarihine kadar açık kalacak. Kullanıcılarımızdan yukarıdaki kripto paraları mümkün olan en kısa sürede geri çekmelerini rica ediyoruz.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için “Kritik Gelişme: Binance Staking İçin 4 Altcoin’i Delist Ediyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

bitcoin cryptocurrency exchange
2 Ünlü Trader: Bu Seviye, Bitcoin İçin Çok Kritik! Bitcoin (BTC) son bir gündür 36.000 dolar ila 38.000 dolar arasında gidip geliyor. Fiyat konsolide olmadan önce 39.000 dolara yaklaşmıştı. Ancak Bitcoin, uzun vadede belirleyici bir hamle yapmadı. 2 trader, BTC’nin bu belirsiz fiyat hareketlerine yönelik fikirlerini...
Aslı Dinçer 11 Haziran 2021