Reklamı kapat

Sıcak Gelişme: Ünlü Borsa, Bu Altcoin İşlemlerini Durduruyor!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 5 gün önce
1 görüntülenme
Borsa Altcoin İşlemlerini Durduruyor

Büyük hacimli kripto para borsası Poloniex, BEP20 stablecoin’lerinde tüm işlemleri durduğunu açıkladı. Duyuru, altcoin piyasasındaki toplu delist haberlerinin ortasında geldi.

Poloniex, BSC tabanlı stablecoin’ler için delist kararı aldı

Popüler borsa, 23 Kasım’dan itibaren BEP20 (BSC) stablecoin’leri için tüm işlemlerini askıya aldı. Bu kripto para birimlerine piyasanın en büyük stablecoin’leri de dahil olacak. Borsa artık BEP20 üzerinden USDT, USDC, TUSD ve BUSD işlemlerine izin vermeyecek.

Poloniex, BEP20 (BSC) stablecoin’leri için para çekme ve yatırım işlemlerini tamamen askıya alıyor. Borsa kullanıcıları 24 Kasım’dan itibaren ERC20 ve TRC20 ağlarını kullanmak zorunda kalacaklar.

Borsa, çoğu altcoin projesini etkileyecek bu kararı için sebep göstermedi

Poloniex, kullanım koşullarında özellikle şunları belirttiği için kararı hakkında ek sebep göstermedi:

Poloniex, kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin değiştirme veya değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Poloniex’in FIFA planları

Poloniex, geçtiğimiz günlerde rezerv kanıtını kapsamlı bir şekilde kullanıcılarıyla paylaştı. Binance’in CEO’su CZ’nın başlattığı güven akımına ayak uydurdu. Bu sayede, merkezi borsalar bir bütün olarak yatırımcı güvenini yeniden kazanmayı hedefliyor. Poloniex’i çevreleyen diğer haberler, “Poloniex Dünya Kupası Karnavalı” ile ilgiliydi. Borsa bu etkinlikle özellikle dünyanın dört bir yanındaki futbolseverlerin ilgisini çekmeyi amaçlar. Ayrıca, katılımcılara kendi bütçesinden ödüller dağıtacak.

Sanal karnaval, futbol taraftarlarına ve token sahiplerine yarışmalar ve oyunlar aracılığıyla 100.000 dolara kadar olan bir ödül havuzunu bölme şansı sunuyor. Poloniex, Web3 girişimlerini kripto topluluğunda ve bunun dışında yakın zamanda piyasaya sürülen fon tokenleriyle daha fazla entegre etmek istiyor.

Bu arada, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere FIFA maçları tam gaz devam ederken, fan token piyasası dalgalı olmaya devam ediyor. Böylece kripto yatırımcıları için ek fırsatlar sunuyor.

Poloniex hakkında

Poloniex, Bitcoin, Ethereum, TRON ve diğer altcoinleri kapsayan bir kripto para borsasıdır. Borsa, kullanıcıların işlemleri gerçekleştirirken emniyet ve güvenlik deneyimi yaşayacaklarını garanti eder. Poliniex’in başarılı ama biraz çalkantılı bir geçmişi var. Borsa 2013’te kuruldu, ardından Şubat 2018’de bir kripto para ve finansal hizmet şirketi olan Circle tarafından satın alındı. Circle, Kasım 2019’da Poloniex’i yeni bir şirkete dönüştürdü.

Ocak 2022’de Poloniex, bölgenin kısıtlı bir yargı yetkisi haline geldiğini duyurarak Ontario’daki tüm ticareti durdurdu. 9 Mart 2022’de borsa, kullanıcıları için daha iyi bir ticaret deneyimi oluşturmaya çalışırken marjını kapatmaya ve ürünleri ödünç vermeye başladı. Şu anda CMC verilerine göre piyasanın en büyük 37.kripto para borsası.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Coingape

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

UNI ve Bu 4 Coinin Yükseliş Zamanı
Danışmanlık Devi: UNI ve Bu 4 Coinin Yükseliş Zamanı! Kripto piyasası hala mevcut çöküşten çıkmak için mücadele ediyor. Önümüzdeki ay faiz oranlarının tekrar artması muhtemel olduğundan, piyasaların yakın zamanda herhangi bir olumlu hareket yapıp yapmayacağı şüpheli. Danışmanlık devi Fool analistleri, bu ortamda Uniswap (UNI) gibi DeFi...
Buğra Çağlar 5 gün önce