Ünlü Borsa, Bu Altcoin Sektörüne Yatırımını Duyurdu! Bunlar Fırladı

Ünlü Borsa, Bu Altcoin Sektörüne Yatırımını Duyurdu! Bunlar Fırladı
Ünlü Borsa, Bu Altcoin Sektörüne Yatırımını Duyurdu! Bunlar Fırladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük merkezi kripto borsalarından biri olan OKX, Hindistan piyasasına adım atmaya hazırlanıyor. Kripto şirketi, ülkede özellikle Web3 odaklı altcoin projelerini destekleyeceğini duyurdu.

OKX, Hindistan’da Web3 odaklı altcoin projelerini destekleyecek

Web3 yatırımlarıyla ünlü kripto borsası, Hindistan’daki büyüme potansiyelini değerlendirmek ve yerel geliştirici topluluğundan faydalanmak amacıyla cüzdan hizmetlerini genişletme planları yapıyor. Şirketin Pazarlama Müdürü Haider Rafique, OKX’in Hindistan’a adım atarak Web3 projelerini destekleyeceğini belirtti. Borsa ayrıca kadrosunu yerel personellerle genişletmeyi amaçlıyor.

OKX, küresel genel merkezi bulunmayan bir kripto para borsasıdır. Bölgesel merkezleri Hong Kong, Singapur, Dubai ve Bahamalar’da bulunmaktadır. Rafique, şu anda OKX’in Hindistan’da yaklaşık 200,000 cüzdan kullanıcısı olduğunu belirtti. Bunun ülkedeki Web3 kullanıcılarının sadece %5’ini temsil ettiğini vurguladı.

Ünlü Borsadan 49 Altcoin İçin Dev Delist

Rafique, “Biz sadece içeri girip işimizi yapmak istemiyoruz,” diyerek, “Topluluğu anlamak istiyoruz. Yerel topluluklarla işbirliği yaparak nerede katkı sağlayabileceğimizi keşfetmek istiyoruz,” dedi. OKX’in Hindistan piyasasına giriş yapması, şirketin küresel varlığını genişletme stratejisinin bir parçasıydı. Aynı zamanda, Hindistan’ın büyüyen altcoin sektöründe önemli bir oyuncu olma potansiyeline işaret ediyor.

Web3 sektörü günün kazançlarına öncülük ediyor

Web3 odaklı birkaç altcoin 1 Eylül’e üç haneli fiyat artışla başladı. Makul fiyat artışlarıyla öne çıkan tanınan isimler şu şekilde:

  • CYBER (CyberConnect): +4.59%
  • RSS3 (RSS3): +24.81%
  • AIBB (BullBear AI): +10.21%
  • LMWR (LimeWire): +14.87%

Kriptokoin.com olarak kripto borsasının Haziran tarihli altcoin yatırımlarına bu yazıda yer verdik.

Web3 sektörü yeni Blockchain Base ile birlikte ağır kayıplar veriyor

Bu arada 2023, Web3 altcoin sektörü açısından çalkantılı bir yıl oldu. Ethereum Layer 2 Base’deki projeler Ağustos ayında 23.4 milyon dolar kaybetti. Bu yıl 211 olayla birlikte toplamda 1.25 milyar dolar zarara neden oldu.

Coinbase, Ağustos ayından bu yana 4 altcoin projesi üzerinde kayıp yaşadı. Web3 sektörü, Ethereum ve BNB Chain gibi önemli ağlarda meydana gelen saldırıların ortasında kaldı. Ethereum en çok saldırıya uğrayan ağ oldu. Base ağında LeetSwap, SwirlLend, Magnate Finance ve RocketSwap gibi DeFi platformları %62’lik kaybın sorumlusu oldu.

Bu 19 Altcoin Projesine Dikkat: Token Unlock Yaklaştı!

Optimism %9.5, diğer ağlar ise %28.7’lik kayıplar yaşadı. Ana neden DeFi saldırıları oldu ve hack’ler toplam kaybın %67.7’sini oluşturdu. Immunefi, Chainlink, The Graph, Synthetix ve MakerDAO gibi protokoller aracılığıyla 80 milyon dolar ödül verdi. Böylece 25 milyar dolar tasarruf sağlandı. Beyaz şapkalı kullanımının artmasıyla yasaklanan hesapların %21’i tarafından spam raporları gönderildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Borsa, Bu Altcoin Sektörüne Yatırımını Duyurdu! Bunlar Fırladı