BRC-20 Coinleri Hangileri? BRC-20 Tabanlı 99Bitcoins Token Rekora Koşuyor

BRC-20 Coinleri Hangileri? BRC-20 Tabanlı 99Bitcoins Token Rekora Koşuyor
BRC-20 Coinleri Hangileri? BRC-20 Tabanlı 99Bitcoins Token Rekora Koşuyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük kripto para olan Bitcoin’in fiyatı, önceki yedi gün boyunca yüzde 1’den daha az bir fiyat değişikliği ile nispeten sakin bir işlem haftası geçirdi. Lider kriptonun 69 bin dolar civarındaki seyri fiyat hareketinde bir soğuma olduğunu gösteriyor.

Buna karşılık, Bitcoin Ordinals (BRC-20) tokenleri güçlü bir yükseliş fiyat hareketi sergiledi. Bu haberin yazıldığı saat itibarıyla BRC-20 coinlerin piyasa değeri son bir gün içinde yüzde 4’ten fazla arttı.

Öte yandan, Ordi (ORDI) son bir haftada yüzde 16, Bitcoin Wizards (WZRD) yüzde 135, PUPS yüzde 20 oranlarında yükseliş kaydetti. BRC-20 coinlerinde artışlar yaşanırken yeni proje 99Bitcoins (99BTC) ön satış etkinliğinde büyük sükse yarattı.

99Bitcoins token satın alanların fonu 1,9 milyon dolara çıkarmasıyla 2 milyon dolarlık dönüm noktasına ulaşmaya ramak kaldı. Bu sebeple yatırımcılar bu yeni projeye yönelmeye başladı.

99Bitcoin, Boğa Koşusunda Gözde Coin Olmaya Aday

Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF’ler), en önemli dijital varlığa yatırım yapmak için düzenlenmiş, düşük maliyetli ve basit bir yol sağlıyor ve onaylanmaları Bitcoin’in finansal sisteme girişini işaret eder.

O zamandan bu yana kripto paraların değerleri, özellikle de Bitcoin ve Ethereum’un değerleri, bir Ethereum ETF’sinin onaylanabileceği spekülasyonuyla yükseldi. 99Bitcoins gibi en iyi kripto para bilgi ve eğitim siteleri de bu durumdan faydalanmak için kolları sıvadı.

Bitcoin yarılanmasının tipik olarak kripto para boğa koşularını başlatma potansiyeli olduğu söylentisi 99Bitcoins token satın alanların sayısını artırdı.

Çünkü proje, protokole artan ilgi ve sağlam temelleri nedeniyle kriptolar arasında benzersiz görünüyor. Yenilenen 99Bitcoins (99BTC) eğitim platformu, eğitimden para kazanmak için öğren-kazan ödülleri yaklaşımını kullandığı için oyunun kurallarını değiştiriyor.

Güven, özellikle bu sektörde fazlasıyla önemli ve 99Bitcoins’te bu özellik fazlasıyla mevcut. Bu durum, platformun güvenilir ve yüksek kaliteli eğitim materyalleri arayan yeni kripto kullanıcılarını cezbetme becerisi için iyiye işaret.

99Bitcoins’in YouTube kanalının görsel öğrenme yöntemlerine erken odaklanması, kriptoya yeni başlayanlar için bir başka artı. 99Bitcoins, diğer tüm web siteleri ya da işletmeler gibi, kayıtsız kalmayı göze alamıyor. Bununla birlikte, platformunun uzun ömürlü olması, eğitim materyalleri ve hizmetleri için pazarda bir avantaj sağlıyor. İki milyondan fazla kişi kripto sınıflarına kaydoldu ve 700 bin kişi YouTube kanalına abone oldu.

Öğren-Kazan Mekanizması Sayesinde 99Bitcoins Token Kazanma

99Bitcoins, kullanıcıları öğrenmeye devam etmeye teşvik etmek için oyunlaştırma unsurlarını bir liderlik tablosu ödül sistemi ile entegre ediyor. 99Bitcoins token satın alanlar coin kazanırken kripto hakkında bilgi ediniyor.

Özünde, 99BTC token öğrenmeyi tüm kullanıcılar için ilgi çekici, eğlenceli ve kazançlı hale getiriyor. Kullanıcılar ek kursların kilidini açtıklarında, öğrenme ilerlemeleri artıyor ve ödül kazanmak için daha fazla fırsata sahip oluyorlar.

Bir ders kitabının aksine sesli ve görsel yardımcıların kullanılması, öğrenmeyi çok daha erişilebilir ve daha az korkutucu hale getiriyor. Kurslar halihazırda mevcut bilgileri genişletirken blok zinciri temelleri, kripto para cüzdanları, alım satım sinyalleri, taktikler ve teknik bilgi gibi konuların üzerinden geçiyor.

Bitcoin, ETH Durakladı: O 5 Altcoin ise Uçuyor!

99Bitcoins’in doğuşu aslında 2013 yılına dayanıyor. Daha fazla kişiyi bu alana çekmek platformun her zaman en önemli hedefiydi ve şirket her zaman finansal bağımsızlığın destekçisi olmuştu. Web sitesi şimdi de Web3’e geçerek ve yenilikçi Learn-to-Earn (öğren-kazan) ortamını başlatarak yenilik geleneğini sürdürüyor.

İlk etapta bir ERC-20 tokeni olarak piyasaya sürülen 99BTC, sonunda Bitcoin Ordinals için bir sonraki standart olan BRC-20’ye dönüştürülecek. Bu yeniliğin asıl amacı, Bitcoin blok zincirinin NFT’ler ya da değiştirilebilir olmayan tokenler üretmesi için bir araç sağlamak.

Mevcut piyasa havası ve Bitcoin geliştirmenin bu büyüleyici yeni alanında beklenen sürekli genişleme göz önüne alındığında, 99Bitcoins’in gelişi de önemli bir zamanlamaya işaret ediyor. Zira BRC-20 tokenlerinin mevcut piyasa değeri yaklaşık 2,1 milyar dolar.

99Bitcoins’ten 99 bin 999 dolarlık BTC Ödülü

Ön satışla birlikte 99Bitcoins, resmi web sitesinin ön satış alanında sağlanan yönergelere uyan erken destekçilere 99 bin 999 dolarlık Bitcoin (BTC) sunan özel bir airdrop sağlıyor.

Çekilişte 99 şanslı talihli 99 bin 999 dolar değerindeki Bitcoin’den pay alacak. Projeyi takip ederek, retweet ederek veya web sitesinde bir hesap oluşturarak katılmak mümkün.

Ayrıca, token arzının yüzde 14’ü stake ödülleri için ayrılmış durumda. Staking panosuna göre, erken yatırımcılar halihazırda yüzde 870’i aşan APY’ler elde ediyor. Stake edilen token sayısı ise 1,2 milyarın üzerinde.

Sonuç olarak 99Bitcoins, Bitcoin ve diğer kripto paraları kitlelere ulaştırma geleneğini sürdürüyor. Potansiyel bir pazar lideri olarak 99BTC, çok iyi iş çıkarabilecek bir kriptoya sahip.

99Bitcoins ekibi, kripto paralar popülerlik kazandıkça, eğitim, faydalı araçlar ve en son olarak teşvikler veren bir Web3 öğrenme platformu sağlayarak yeni gelenler için sıcak bir ortam sunuyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

BRC-20 Coinleri Hangileri? BRC-20 Tabanlı 99Bitcoins Token Rekora Koşuyor