Popüler CEO: BTC Düşerken, Bu 10 Altcoin Başarılı Olacak!

Emre Borsan
Emre Borsan 2 ay önce
3.221 görüntülenme
Popüler CEO: BTC Düşerken, Bu 10 Altcoin Başarılı Olacak!

Generation Crypto Media’nın CEO’su Ben GCrypto, kripto para piyasasını analiz etti. Buna göre Bitcoin (BTC) düşerken yükselmesini beklediği 10 altcoin projesi paylaştı. Popüler CEO’nun paylaştığı varlıkların hepsi 200 milyon doların altında piyasa değerine sahip. Ancak yatırımcı, bu projelerin gelecekte başarılı olacağından emin. Şimdi gelin uzmanın başarılı olacağını söylediği 10 projeyi inceleyelim.

“BTC düşerken bu 10 altcoin yükselecek”

“En umut verici proje Kadena (KDA)”

CEO’nun listesine göre en umut verici proje, Kadena (KDA). Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Kadena, ölçeklenebilirlik ve verimlilik konularını ele alan bir Proof-of-Work Blockchain ağı. Kadena’nın dolaşımdaki arzı 211.491.004 KDA’dan oluşuyor ve günlük işlem hacmi son 24 saatte %180’den fazla arttı. Altcoin projesinin birim fiyatı ise, geçen haftaya göre %16 artışla 1,03 dolarda yer alıyor. Projeye artan ilgi, Kadena ekibinin yakın zamanda yayınladığı bir programlama dili kitaplığı ile alakalı gibi duruyor.

“Livepeer (LPT) coin’i radarınıza alın”

Popüler CEO’ya göre, Livepeer (LPT) de yatırımcıların radarında olması gereken bir altcoin. Bilmeyenler için Livepeer, Ethereum üzerine kurulu merkeziyetsiz bir video işleme platformu. Proje, geliştiricilerin merkeziyetsiz video işleme yoluyla içerik üretmesine olanak tanıyor. Kullanıcılar, bu platform ile geleneksel tekniklerden daha düşük bir maliyetle uygulamalara video içeriği ekleyebiliyor. Sunduğu bu avantajlar ile proje, Ben GCrypto’ya göre bu, BTC düşerken en iyi performans gösteren altcoin’ler arasında yer alacak.

Bu arada Livepeer (LPT), CoinGecko’nun en iyi kripto para birimleri listesinde 154. sırada yer alıyor. Varlık, son 24 saatte 5 milyon dolara yakın bir işlem hacmi üretti. Kripto para, Mart 2021’de Grayscale Investments’ın LPT’yi Grayscale Trust’a ekleyeceğine yönelik haberlerin ardından yükseldi. LPT, Livepeer’in MistServer’ı satın almasıyla %300’lük bir artışı ise Kasım 2021’de gördü. O dönemde kripto para 100,24 dolardan işlem görüyordu. Ancak şu anda 7,64 dolarlık birim fiyatıyla oldukça indirimli bir şekilde el değiştiriyor.

“GALA, TEL, ANKR, ICX ve bunları da izleyin”

CEO’nun listesinde yer alan diğer altcoin projeleri arasında Gala Games (GALA), Telcoin (TEL), Ankr (ANKR) ve ICON (ICX) yer alıyor. Bunların her birinin piyasa değeri 180 milyon doların üzerinde. Ayrıca, CoinMarketCap’ın kripto para listesinde, piyasa değerine göre 200. sıranın üzerindeler. Ben GCrypto, ICON’un ardından Reserve Rights (RSR), Harmony (ONE), Aleph Zero (AZERO) ve OMG Network (OMG) için de olumlu duygular besliyor. Ona göre listede yer alan tüm altcoin projeleri BTC fiyatı düşerken yükselecek. Böylece geleceğin en iyileri olacaklar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Coinedition

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu Altcoin e-Ticaret Devi ile Ortaklık Kurdu!
Bu Altcoin e-Ticaret Devi ile Ortaklık Kurdu! Kripto para piyasasının önde gelen altcoin projesi, yeni bir ortaklık haberi duyurdu. Bu ortaklık ile kripto para, dünyanın lider e-ticaret şirketlerinden Flipkart ile birlikte çalışacak. Hisselerinin çoğuna ABD’li Wallmart’ın sahip olduğu Flipkart, Hindistan’da hizmet veriyor. Bununla birlikte...
Emre Borsan 2 ay önce