Efsanevi Analist “BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD” İçin Sıradakini Açıkladı!

Vural Erkan
Vural Erkan 13 Ocak 2022
16 görüntülenme
next according poppe

Popüler bir kripto analisti ve traderı olan Michaël van de Poppe, piyasalar toparlanırken Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) gibi bazı önde gelen kripto paralar için tahminlerini paylaşıyor. Biz de analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD tahminleri

Efsane kripto analisti Michaël van de Poppe, lider kripto 42.000  dolar destek seviyesini tutabilirse, ufukta daha yeşil otlakların olabileceğini söylüyor:

BTC, 42.000 dolarlık alanı tutarsa, yukarı doğru bakmaya başlayacağımızı varsayıyorum. 43.000 doların üzerinde, Bitcoin için fazla bir engel olmadığından 46.000 dolara doğru hızlanabiliriz.

XRP

Analist daha sonra, yakın zamanda bir aylık düşüşten kurtulan Ethereum’un nereye doğru ilerlediğini görmek için iki kilit seviyeye bakıyor:

Ethereum’dan iyi sıçrama. İzlediğim seviyeler, daha fazla boğa perspektifi için 3.350 dolar ve 3.600 dolar.

XRP

Analist, en son 23 Aralık’ta bir doların üzerinde işlem gören ve geçen hafta 0,70 ile 0,80 dolar arasında değişen Ripple’a (XRP) geçiyor. Analist, XRP’nin grafiğinde geçen yaz kırılmadan hemen önce olduğu gibi aynı aralıkta nasıl işlem gördüğünü vurguluyor:

Dürüst olmak gerekirse XRP’ye bakmak için en kötü seviye değil

XRP

EGLD/BTC paritesi üzerinde kurumsal düzeyde ölçeklenebilir Blockchain platformu Elrond’e (EGLD) değerlendiren analist, altcoin’in en son büyük çıkışından önce geçen yılın Kasım ve Aralık aylarında vurduğu 0,004217 ile 0,004834 aralığına dikkat çekiyor:

EGLD dibe vurmuş olabilir.

EGLD

Analist, VET/BTC paritesi üzerinden VeChain’i (VET) inceleyerek kripto tahminlerini tamamlıyor. Analist, VeChain grafiğinin geçmiş fiyat hareketini yansıttığını ve destek aralığında daha fazla konsolidasyondan sonra VET’nin patlayabileceğini düşünüyor:

VET, 2020-2021’de gördüğümüz fiyat hareketiyle karşılaştırılabilir hareketler gösteriyor. Çok önemli bir direnci kıramadı. Yeni bir dürtü hareketi başlayana kadar biraz daha konsolidasyon olacak.

VET

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

analist sepetindeki 7 metaverse coini acikladi lwyUhVqd
Ünlü Yönetici, Patlamaya Hazır Metaverse Coin’lerin İsmini Verdi! Az bilinen bir blockchain oyunu geçen ay %191 artış göstererek popüler metaverse coin Axie Infinity‘nin popülaritesini geride bıraktı. Bir VC, bu kripto oyun kazananlarını erken tespit etmek için bir araç paylaşıyor ve patlamaya hazır görünen 2 ateşli...
Zeki Uyanık 13 Ocak 2022