Reklamı kapat

BTC/USD Teknik Fiyat Analizi – Destek ve Direnç Noktaları

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 16 Nisan 2018
53 görüntülenme

CryptoCholics ekibinin sizler için hazırladığı Bitcoin teknik fiyat analizi!

Bitcoin Teknik Fiyat Analizi

Bitcoin Teknik Fiyat Analizi

Bitcoin , 12 Nisan’da gelen yüksek hacimli alış emirleri ile uzun zamandır direnç olarak test ettiği trend çizgisini patlattı (breakout). Bitcoin’in yukarı yönlü hareketi ile birlikte genel market hacmi 300 Milyar USD psikolojik sınırını aşmayı başardı.

İlerleyen zamanlarda karşımıza çıkacak destek ve direnç noktaları:

Direnç:
@ 8500 – 50 SMA
@ 9000 – Fibo 0.786 ve Psikolojik Direnç
@ 9600 – 200 SMA

Destek:
@8000 – Tarihsel Fiyatlandırma ve Psikolojik Direnç
@7422
@6547

8500 seviyesinin kırılması ve siyah trend çizgisinin üzerindeki hareket yukarı yönlü güçlü bir sinyal anlamına gelecektir.

Hepinize akıl dolu ve başarılı al/satlar.

Günlük analizler vee daha fazlası için takipte kalın.

Twitter: https://twitter.com/cryptocholics

Telegram:
Discussion | https://t.me/joinchat/GBHeMkinNO1qU2oeg-TzhQ
Alert | https://t.me/CryptoCholics
Airdrop | https://t.me/CryptoCholics_AirDrop 

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCMaEPDGn-aN3ZSMJ6pBRV2A

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Kriptoda Haftanın Özeti – 9&15 Nisan Binance’ın Malta’ya taşınma kararından sonra OKEx’de Malta’ya taşınma kararı aldı. Ada ülkesi olan Malta, sağladığı yasal avantajlarla Blockchain dünyasından yoğun ilgi görüyor.   Yahoo Japonya, 2018 sonbaharında çalışmaya başlayacak bir kripto borsasının %40’lık hissesini satın aldığını duyurdu....
Ahmet Yılmaz 16 Nisan 2018