Yatırımcılar Seçti: Bu 10 Altcoin ‘En İyiler’ Kulübünde!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 2 hafta önce
2.776 görüntülenme
Bu 10 Altcoin 'En İyiler' Kulübünde

Kripto yatırımcıları, piyasa değeri henüz 400 milyon doların altında olan en iyi altcoin projelerini seçti. İlk 100 dışında kalan altcoin’ler arasından BONE ve KAVA, yatırımcıların ilk tercihleri arasında.

Altcoin yatırımcıları küçük hacimli en iyi 5 projeyi belirliyor

Kripto yatırımcıları, yüksek potansiyelli ve önemli ölçüde toparlanabileceklerine inandıkları birkaç altcoin belirlediler. Kriterlerden biri, sosyal medyada popüler olmalarına rağmen henüz piyasa değeri açısından yeterince büyüyemeyen projeleri bulmak üzerindeydi.

Coinmarketcap’e göre, piyasa değeri 400 milyon doların altında olan ilk beş proje arasında Conflux, Kava, Casper, Zilliqa ve Oasis Network yer alıyor.

'Kâr Getirisi Yüksek' Denilen 4 Altcoin Açıklandı!

Conflux, yüksek verim elde etmek için bir Tree-Graph konsensüs algoritması kullanan bir katman 1 Blockchain. Uygulanan protokol, Blockchain’in artan verim ve ölçeklenebilirlik için paralel işlem işleme gerçekleştirmesini sağlar. Conflux yüksek puan alsa da, bu yazının yazıldığı tarihteki piyasa değeri 386,79 milyon dolar ve Coinmarketcap’te 84. sırada yer alıyor.

Yatırımcıların yüksek potansiyel gördüğü nispeten düşük hacimli başka bir Blockchain Zilliqa idi. Zilliqa, ölçeklenebilirlik ve hız için tasarlanmıştır. Zilliqa’nın bu yazının yazıldığı tarihteki piyasa değeri 352,59 milyon dolar. İlk 100 dışından yapılan seçimler arasında bu 5 altcoin ön plana çıkıyor

İlk 100 dışındaki altcoinler arasında KAVA ve BONE ilk sırada

Mevcut ayı piyasası, altcoin piyasasını olumsuz etkilediğinden, bu analiz, ilk 100 dışındaki kriptolarda yakın takip istiyor. Son zamanlarda, kripto para piyasasında %9,76’lık bir fiyat artışı gören Kava.io (KAVA) dahil olmak üzere birçok altcoin dikkat çekti.

KAVA’nın fiyatı 19 Ocak’tan beri azalan bir kanalda ve bu da düzeltme hareketine işaret ediyor. Bu kanaldan bir çıkış bekleniyor ve fiyatın kanalın üst kısmındaki mevcut konumu bunun olma şansını artırıyor. Bir kırılma olursa, teknik analizlere göre fiyat 1,06 dolara kadar çıkabilir. Tersine, bir ret olursa, fiyat kanalın destek hattı olan 0,70 dolara düşebilir.

Bu arada DAO Maker (DAO) da %6,80’lik bir fiyat artışı gözlemledi. DAO’nun fiyatı, bu yılın başlarında alçalan bir direnç çizgisinden çıktıktan sonra yükseldi ve 8 Mart’ta 1,90 dolara ulaştı. Bu ret, fiyatın en yakın destek seviyesi olan 1,35 dolara düşmesiyle potansiyel olarak bir geri dönüşe yol açabilir. Fiyat 1,85 doları geçerse, teknik analizler 2,50 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor. DAO Maker ile birlikte ilk 100 dışından seçilen altcoin’ler arasında KAVA, DAO, LQTY, XRPY ve BONE yer alıyor.

BONE ivme kazanıyor

Son olarak, Shiba Inu ekosistem tokeni Bone ShibaSwap (BONE) da %0,23 büyüdü. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere ralli bir dizi merkezi borsa listelemesinin ardından geldi. BONE’nin fiyatı, Şubat ayının sonunda 2 doların üzerine çıkmak için başarısız girişimlerde bulundu ve satış baskısını gösteren uzun üst fitillere (kırmızı daire) ve RSI’da (yeşil hat) düşüş eğilimine neden oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dev Altcoin İçin Federal İnceleme
Dev Altcoin İçin Federal İnceleme Başlatılabilir! Hukuk profesörleri, KuCoin’e karşı açılan davanın sonucunun en büyük altcoin projesine karşı federal düzenleyici işlem başlatabileceğini söylüyor. Bunun kripto para piyasası üzerinde büyük sonuçları olabilir. KuCoin davası lider altcoin için tehlikeli bir örnek olabilir Penn Eyalet Üniversitesi...
Buğra Çağlar 2 hafta önce