Bu 10 Altcoin İçin Müjde: 5 Ünlü Borsa Listeliyor!

Bu 10 Altcoin İçin Borsa Listesi
Bu 10 Altcoin İçin Borsa Listesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para borsaları Binance, XT.COM, BitMart, MEXC ve Huobi’den en son altcoin listeleme haberlerini derledik. Binance OSMO ve QKC gibi trend coin’leri listesine ekliyor.

XT.COM, bu Web3 odaklı altcoin projelerini listesine ekliyor

Sosyal içerikli kripto para borsası XT.COM, bugün yeni bir duyuruda bir dizi altcoin için listeleme planlarını paylaştı. Bunlardan biri, XDC ekosisteminin yerel kripto para birimlerinden PLI tokeni içeriyor. PLI token, PLUGIN platformundaki ödeme sisteminin bir parçası olarak hizmet eder. XT.COM’in yeni duyurusuna göre, PLI/USDT para yatırma bugünden itibaren başlıyor. Para çekme işlemleri ise 30 Ekim’de açılacak.

XT.COM ayrıca RED tokeni de isteyeceğini duyurdu. RED token listesi, platformun İnovasyon bölgesine halihazırda listelenen sıcak tokenlere bir ek olacaktır. Bu sayede kullanıcılar çok çeşitli tokenlerle işlem yapabilecekler. Bu aynı zamanda RED Token Ekonomisinin daha geniş bir kitleye ulaşması için bir fırsat verecektir. İşlemler şu anda XT.COM üzerinde açık.

XT.COM, bir diğer duyuruda, SaitaRealty Dao’yu (SRLTY) Innovation & DeFi Zone’da listeledi. SRLTY/USDT için işlemler bugünden itibaren açık. Para çekme işlemleri yarın saat 10:00’dan sonra başlıyor.

Borsa ayrıca SaitaRealty ağını destekliyor. Bugün yeni bir duyuruda platformunda SRLTY/USDT işlemlerine izin vereceğini duyurdu. Para yatırma işlemleri şu andan itibaren aktif. Para çekme işlemleriyse yarında 10:00’da başlıyor.

Binance listesi

Binance, QuarkChain’i (Quark_Chain) saat 15:00’de (TSİ) QKC/BUSD çiftiyle listelediğini duyurdu. QuarkChain, ölçeklenebilir, esnek ve kullanıcı odaklı bir altyapı sağlamak için Blockchain sharding teknolojisini kullanan, izinsiz yenilikçi bir Blockchain mimarisidir. Proje, saniyede en az 100.000 işlem gerçekleştiren bir halka açık Blockchain sağlayarak küresel ticari standardı karşılamayı hedefliyor. Ölçeği, hızı ve satın alınabilirliği QuarkChain’i ödeme, yüksek frekanslı ticaret, oyun, nesnelerin interneti ve dağıtılmış sosyal medya dahil olmak üzere bir dizi uygulama için uygun hale getiriyor.

Ağın yerel kripto para birimi olan QKC şimdi Binance listesinde, Bugünden itibaren BUSD karşısında işlemlere açık.

Binance ayrıca Osmosiszone’yi de (OSMO) destekliyor. Bugünden itibaren OSMO/BTC, OSMO/BUSD ve OSMO/USDT Binance üzerinde işlemlere açık olacak.

BitMart, MEXC ve Huobi’den listeleme haberleri

BitMart, Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere Vitalik Buterin’in Twitter’dan ortaya attığı ve daha sonra gerçek olarak bir altcoin projesini listeliyor. The Protocol (THE), THE/USDT çiftinde BitMart üzerinde işlemlere açık olacak.

MEXC Global, KeKChain’i KEK/USDT çiftiyle listeliyor. İşlemler bugün saat 15:00’da başladı.

Huobi Global, LINK’i LN/BTC ve LN/USDT çiftleriyle listeliyor. İşlemler gerekli koşulların ardından bugünden itibaren başlacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 10 Altcoin İçin Müjde: 5 Ünlü Borsa Listeliyor!