Milyonluk Aboneli Analist: Bu 10 Altcoin, Parabolik Olabilir!

metaverse and cryptocurrency
metaverse and cryptocurrency
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler trader Ben Armstrong, piyasa mevcut boğa koşusunun en parabolik kısmı olarak şekillenirken kazançları en üst düzeye çıkarmak için 10 altcoin projesini açıkladı.

İlk sırada dYdX (DYDX) var

Analistin ilk seçimi, hızla yükselen merkezi olmayan türev borsasının token’i olan dYdX (DYDX) oluyor. Armstrong’a göre, dYdX bir süredir ortalarda, ancak Ethereum’un 2. katmanında hızlı ve düşük ücretli bir değişim kurup bazı traderlerine bir token gönderene kadar proje gerçekten başlamadı. Analist dYdX için şunları söylüyor:

dYdX tokeni, bu yılın başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana düşüşte. Son zamanlarda piyasalarda gördüğümüz volatilite sayesinde nispeten istikrarlı kaldı.

2 Altcoin Projesinde Tartışmalı Güncelleme!

İkinci sırada bir borsa tokeni var

Listede bir sonraki, en hızlı büyüyen merkezi borsalardan biri olan ve yakında daha fazla kullanıcı getirmek için bir NFT platformu başlatmayı planlayan FTX (FTT) var. FTT geçen ay 80 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve bir düzeltmeden sonra 60 doların hemen altında konsolide oluyor.

Fan token Chiliz (CHZ) radarlara alınabilir

Chiliz (CHZ), hayranların favori spor takımlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan popüler topluluk tokeni olan bir sonraki altcoin projesi. Chiliz bu yılın başlarında 0,80’e kadar ulaştı ve şu anda 0,30 civarında indirimde. Armstrong CHZ için şunları dile getirdi:

Bu token için heyecan biraz azaldı, ancak takım güçlü ve çeşitli spor liglerinde kendilerine önemli bir yer açıyorlar. Raoul Pal ile yaptığım röportajda, Raoul’un topluluk tokenlerinin önümüzdeki yıllarda en parabolik kazanımları görecek olanlar olduğuna inandığını söylediğini belirtmek önemlidir.

Analistler, Piyasadaki En İyi 10 Altcoin Projelerini Belirledi!

Sırada altcoin Dash (DASH) var

Analistin 4.seçimi Dash (DASH). Dash, bir zamanlar kriptonun ilk günlerinde en popüler gizlilik paralarından biriydi. Analistin vurguladığı gibi, kripto para gelişen dünyada altcoin olarak kullanıldığı bir ev buldu. Armstrong Dash için bu kullanım durumlarının atlını çiziyor:

Dash özellikle, çökmekte olan itibari para biriminin birçok vatandaşın kriptoya ilgi duyduğu Venezuela’da popüler.

DASH 1.000 doların üzerinde işlem görüyordu. Ancak, şu anda 200 dolar civarında geziniyor. Armstrong, Dash’in bir süreliğine etrafta olacak temellere sahip olduğuna ve bu döngüde kaldıraçlı traderlerin keyif alacağı büyük sıçramalar yapabileceğine inanıyor.

Bir sonraki en iyi altcoin projesi: Kusama (KSM)

Ekosistemde gerçekleşen parachain müzayedelerinin beklentisi nedeniyle hem Polkadot hem de Kusama fiyatları çıldırıyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız Ali Martinez’in DOT ve KSM analizlerine buradan göz atabilirsiniz.

Bu 5 Altcoin, 100x Yolunda!

Altıncı sırada altcoin Terra (LUNA) var

Terra (LUNA), yalnızca bu yıl için değeri %11.000’in üzerinde artan inanılmaz bir yıl geçirdi. Analist, popüler CHAI uygulaması ve diğer kaynakları aracılığıyla Terra’nın, çoğu ağın ve Squid Game’nin çok popüler olduğu Güney Kore’de yaşayan 2 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu açıkladı:

Terra’nın büyük koşusu belki de arkasında olsa da, altcoin projeleri tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya başladığından yine de yukarı yönlü bir ivme görecek.

Sırada Near Protocol (NEAR) var

Listenin son altcoin projelerinden biri NEAR oluyor. NEAR, yeni başlayanlar için mümkün olduğunca kullanıcı dostu olarak ana akım benimsemeyi sağlamayı uman bir hisse kanıtı akıllı sözleşme platformudur. Analist, NEAR’ın yıl boyunca %500’ün üzerinde arttığına ve akıllı sözleşme yarışında hızla zemin kazandığına dikkat çekiyor .

Sekizinci sıra: Cosmos (ATOM)

Comos (ATOM), Tendermint protokolü ile sektöre önemli bir altyapı sağlayarak bir Blockchain ağı kuruyor. Armstrong ATOM için şunların atlını çizdi:

Loom, RUNE THORChain, Mirror Protocol ve Binance Smart Chain dahil olmak üzere sektörün önde gelen ürünlerinin çoğu, Tendermint kullanılarak Cosmos ile oluşturuldu.

Armstrong’a göre, Cosmos fiyatı bu haftanın başlarında keskin bir yükselişe başladı ve şu anda yıl için yaklaşık %500 arttı.

9 ve 10.sıra seçimleri: OMG ve BIT

OMG Network’e gelince, yerel tokeni OMG, yıl boyunca %300’ün üzerinde arttı. Hala son döngüden tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadı, bu da çok fazla “abartılı” kaldığı anlamına geliyor.

Bybit (BIT) için analist, bu tokenin Bybit kadar güçlü bir borsaya dayandığını ve onu kalıcı bir  güce sahip olduğu sağlam bir temel token haline getirdiğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 10 Altcoin, Parabolik Olabilir!