Bu 10 Altcoin’e Dikkat: İşte Bu Hafta Yaşanacaklar!

cover66666
cover66666
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Giderek daha fazla kullanıcı, Blockchain ve kripto alanına gömülü sayısız faydanın farkına varıyor. Bu gelişmelerden haberdar olmak için bir dizi altcoin projesinin gerçekleşmesi planlanan önemli etkinliklerine göz atıyoruz…

2021 mainnet zirvesi

Mainnet 2021 yaklaşıyor ve etkinliğin 20 ve 21 Eylül 2021’de gerçekleşmesi planlanıyor. Önerilen Mainnet 2021, hem sanal hem de çevrim içi olarak gerçekleşmesi öngörülen kapsamlı ve kapsamlı bir yıllık zirvedir. Ayrıca zirve, operatörler, yatırımcılar, inşaatçılar, kripto liderleri vb. gibi kripto alanındaki büyük oyuncular arasında daha iyi işbirliğini kolaylaştıracak. Genel olarak, etkinliğe 2.000’den fazla katılımcı ve 150’den fazla konuşmacı katılıyor.

Efsanevi Borsacı Uyardı: BTC, DOGE ve Altcoin'lerde Kâr Alın!

Fanadise (FAN) ilk NFT drop’unu başlatıyor

Dünyanın ilk NFT yaratıcı platformu Fanadise (FAN), ilk NFT drop’unun ayrıntılarını yayınladı. NFT drop’u sayesinde, Avrupalı ​​mega yıldız Doda, 3D teknolojisini kullanarak kendini tokenleştirmeyi planlıyor. Dağıtımın ayrıca 22 Eylül 2021 için yapılması planlanıyor.

Shield 2FA, Fantom Opera Mainnet’te yayına başlayacak

Shield Protocol 2FA’nın Fantom Opera mainnet’te başlatılması planlanıyor. Bu nedenle lansman 24 Eylül 2021 olarak planlanıyor. Artık ilgili kişiler 2FA kodlarını merkezi sunucular yerine Fantom Chain üzerinde kolayca yedekleyebilirler.

Altcoin projesi PancakeSwap’ın NFT lansmanı

Popüler merkezi olmayan platform PancakeSwap, yaklaşmakta olan NFT pazaryeri (marketplace) lansmanının ayrıntılarını açıkladı. Böylece pazar yeri, merkezi olmayan platformdaki ilk NFT pazarı olacak. Lansmanının 22 Eylül 2021’de gerçekleşmesi bekleniyor. NFT platformundan alınan tüm ücretlerin geri satın almak ve ayrıca PancakeSwap yerel token’i CAKE’yi yakmak için kullanılacağını unutmamak önemlidir.

Altcoin GameFi’nin yaklaşan IGO lansmanı

Popüler oyna-kazan (P2E) oyun platformu GameFi, ilk IGO ​​lansmanının ayrıntılarını ve NFT oyunu Heroverse için bir sıralama sistemini duyurdu. Buna paralel olarak, P2E platformu GameFi’de özel bir HER token havuzu da olacak. Ayrıca, IGO lansmanının 23 Eylül 2021’de gerçekleşmesi planlanıyor.

Uno Re. mainnet lansmanı geliyor

Dünyanın ilk risk ticareti reasürans platformu Uno Re. merakla beklenen mainnet lansmanının ayrıntılarını açıkladı. Ayrıca, lansman 20 Eylül 2021’de Binance Chain’de gerçekleşecek.

Küresel altcoin gelişmeleri

Kripto para birimi ve Blockchain teknolojisi, bugün bildiğimiz şekliyle sağlık sistemini değiştirme potansiyeline sahiptir. Merkezi sistemler ve düzenlenmiş ödeme yöntemleri, yakında merkezi olmayan seçeneklerle birlikte var olabilir. Bu gelişme şimdiden hem New York’ta hem de İsrail’de kendini göstermeye başladı. Ticari bir in vitro teşhis şirketi olan Todos Medical Ltd., iki “sağlık ürünü” için kripto para ödemelerini kabul ettiğini duyurdu.

Ünlü Şirket, Bu Altcoin Projesinde Fon Sunacak!

Todos Medical, daha geleneksel ödeme yöntemlerinin yanı sıra, ABD’de satışa yetkili “diyet ek ürünlerini” satın alan müşterilerden Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Dogecoin (DOGE), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) kabul edeceğini doğruladı. Şirket, müşterilerin Coinbase Commerce aracılığıyla belirtilen kripto para birimlerinde ödeme yapabileceğini de bildirdi. Bu arada, bu ay Birleşik Arap Emirlikleri’nde Skin111 Clinic adlı bir estetik kliniği, Blockchain tabanlı şirket Idoneus ile bir ortaklık yaptığını duyurdu. Anlaşma, Skin111 Clinic müşterilerinin Idoneus’un IDON token’lerini kullanarak tedaviler için ödeme yapmasına izin verecek.

Büyük pazarlara ulaşmak

Uluslararası tıbbi tedarikçiler için kripto para birimleri, denizaşırı havalelerin maliyetini büyük ölçüde azaltabilir. Statista’ya göre, küresel besin takviyeleri pazarının büyüklüğü 2020’de 191 milyar dolardı. 2028 için bir tahmin, değeri 308 milyar dolar olarak gösteriyor.

Bu 28 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Bu Hafta Olacaklar!

Geleceği düzenlemek

Uluslararası düzenleyiciler, kripto ödeme seçenekleri sunan tıbbi şirketlere nasıl tepki verecek? Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) , kripto ürünü Lend nedeniyle gözünü Coinbase’e dikmişti. Coinbase, ABD’de düzenleyici işlemlerle karşı karşıya olan birçok kripto kuruluşundan sadece biri. Ayrıca, İngiltere’nin Mali Davranış Otoritesi (FCA) Başkanı Charles Randell, kısa süre önce kripto para birimlerini eleştiren açıklamalar yaptı. Aslında, dünyanın diğer bölgelerindeki birkaç düzenleyici kurum, bir bütün olarak kripto piyasasını çökertiyor. Bu koşullara dayanarak, tıbbi şirketlerin kripto sektörüne girmesinin uzun süre fark edilmeden geçmesi pek olası görünmüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 10 Altcoin’e Dikkat: İşte Bu Hafta Yaşanacaklar!

Yorumlar kapalı.