Bu 10 DeFi Altcoin’inden Müjdeli Haberler Var! İşte Ayrıntılar…

josh appel NeTPASr bmQ unsplash scaled 1
josh appel NeTPASr bmQ unsplash scaled 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DeFi sektörü, dünya çapında kripto meraklılarının dikkatini çekmeye devam ediyor. Kriptokoin.com olarak haftanın en iyi 10 DeFi altcoin güncellemelerinden bazılarını derledik. Liste, Perpetual protokolü ile WOO Network stratejik ortaklığını ve CertiK ile Kava Labs ortaklığını da içermektedir. Ayrıca, Axie Infinity ve Rigel Protokolü’nün “Squid Game” meme yarışmasını kaçırmayın…

WOO Network Perpetual Protokol
ortaklığı

Geçen hafta, WOO Network, Perpetual protokolü ile stratejik bir ortaklık duyurdu. Bu nedenle dernek, Perpetual protokole kurumsal likidite getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca, WOO ağı için on-chain türev ticareti geliştirilecek.

DeFi altcoin projesi Kava Labs, CertiK ile işbirliği yapıyor

Kava Lab, ekosistemini güvence altına almaya odaklanmıştır. Bunu başarmak için Kava, Blockchain güvenlik firması CertiK ile ortaklık kurdu. Sonuç olarak CertiK, 185 milyon dolarlık Kava ateşleme fonunun bir kısmını alacak. Son olarak, fon, Kava ekosisteminin gerçek zamanlı tehdit izlemesine yönelik rutin güvenlik değerlendirmesine yönlendirilecek.

Dvision Network, TribeOne’da NFT ürününü başlattı

Dvision ağı yakın zamanda TribeOne platformunu kullanarak benzersiz NFT kredi ürünlerini piyasaya sürdü. TribeOne, yapay zeka destekli ilk NFT ve DeFi finansman platformudur. Ayrıca ortaklık, kullanıcıların Dvision’ın yaklaşan NFT pazarına sınırsız erişimin keyfini çıkarmasını mümkün kılacaktır.

Axie Infinity ve Rigel Protokolü – “Squid Game” meme yarışması

Axie Infinity kısa süre önce Rigel protokolünde “AXS farming” başlattı. Bunu anmak için her iki şirket de bir “Squid Game” Meme yarışması yapıyor. Yarışma 6 Ekim 2021’de başladı ve 12 Ekim 2021’de sona ermesi bekleniyor. En iyi Meme 300 RGP ve 1 AXS alacak. İkinci ve üçüncü sıra sırasıyla 150 RGP ve 0,5 AXS ve 100 RPG ve 0,25 AXS alacak.

Game1 ile SingualarFarm ortaklığı

Popüler yeni nesil DeFi platformu SingularFarm, yakın zamanda bir ortaklık duyurusu yaptı. Platform, Game1 ağı ile stratejik olarak ortaklık kurmuştur. Bu nedenle, kullanıcılar SING token kazanmak için GAME1 token’leri USDT’ye (GAME1/USDT) karşı stake edebilirler. Ayrıca, GAME1 token almak için SING token kullanılabilir.

Kava Labs meme yarışmasını başlattı

Geçen hafta, Kava laboratuvarları ilk resmi Meme Yarışmasını başlattı. Kullanıcılar en yaratıcı Meme’lerini gönderiyor ve 10.000 SWP token kazanma şansına sahipler. Ayrıca, Meme yarışması tüm Kava Ekosistemi için farkındalık yaratmaya yardımcı olacak.

DeFi altcoin SingularFarm şimdi Fantom’da

Singularfarm kısa süre önce Fantom Chain’de yayınlandı. Sonuç olarak, SpookySwap ve Jetfuelfinance gibi Fantom Chain üzerindeki önemli projeler SingularFarm’ın resmi ortakları olarak işlev görecek. Ayrıca, kullanıcılar ödül kazanabilecektir.

Krystal DeFi Avalanche ekosistemine katıldı

Multichain DeFi ve NFT yönetim platformu Krystal, Avalanche ile stratejik olarak ortaklık kurdu. Bu nedenle ortaklık, Pangolin DEX ve Kyber Network kullanarak uygun maliyetli bir token takası sağlayacaktır.

Graypes ile Alliance Block ortaklığı

Popüler DeFi platformu Alliance Block, ilgilenen yatırımcıları uygulanabilir girişimlerle birleştirmek için Graypes ile ortaklık kurdu. Ayrıca Graypes, girişimleri derecelendirmek için algoritmaları ve yapay zekayı kullanan İsviçre merkezli bir firmadır.

DeFi altcoin RealFevr, Polygon köprüsü

RealFevr, Polygon ile stratejik bir ortaklık duyurdu. Bu nedenle, kullanıcılar artık RealFevr yerel token’i FEVR’yi Polygon’da ucuza ve daha hızlı bir şekilde kullanabilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 10 DeFi Altcoin’inden Müjdeli Haberler Var! İşte Ayrıntılar…