Bu 10 DeFi Altcoin’ine Dikkat: Önemli Gelişmeler Var!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 4 Mayıs 2022
5 görüntülenme
db758d15a6f042e14377679fb9f9e736

DeFi altcoin piyasası, Blockchain ve kripto para birimi alanında en çok aranan alanlardan biri olarak duruyor. Okurlarımızı bilgilendirmek için geçen haftanın en iyi DeFi güncellemelerinden bazılarını derledik. 

İşte yakın tarihli en önemli DeFi altcoin duyuruları

Kripto ağ geçidi platformu Orion Protocol yeni güncellemesini duyurdu. Swap Widget sonunda yayınlanıyor. Widget, Orion kullanıcılarına birinci sınıf bir kullanıcı ara yüzü sağlar. Bu nedenle kripto ağ geçidi platformuna kullanım kolaylığı kazandırıyor

tofuNFT ile DefVerse stratejik ortaklığını duyurdu. Böylece kullanıcılar, NFT’lerini fon karşılığında takas etmek için güvenli bir platforma sahip.

Kripto borsası Simplex, Terra USD (UST)’i destekliyor. Ortaklık sayesinde, ilgilenen kişiler artık kolayca UST stablecoin satın alabilecek. İlginç bir şekilde, satın alma bir banka veya kredi kartı, Banka havalesi ve Apple Pay ile yapılabilir.

P2P NFT likidite protokolü Bend DAO, MatrixPort ile ortaklığını duyurdu. Duyuruya göre ortaklık, NFT kredileri için daha fazla ETH likiditesi sağlamaya yardımcı olacak.

Siren Protocol, Chainlink yatırımcılarının desteğini aldı. Chainlink Keepers, Siren Protocol’ün DeFi seçeneklerinin sorunsuz yürütülmesini kolaylaştıracak. Ayrıca, fiyat akışları Siren’e birinci sınıf, güvenilir ve güvenli fiyat verileri sağlayacak.

Geçen hafta, Celer Network Inter-chain Messaging (IM) platformu resmi olarak mainnet’te yayına girdi. Mainnet, cross chain merkezi olmayan uygulamaların (dapps) tasarlanma ve kullanılma biçiminde de yenilikler sağlıyor.

Geçen hafta Wanchain, Cardano (ADA) için yeni bir birlikte çalışabilirlik çözümünü tanıttı. Birlikte çalışabilirlik çözümü sadece Cardano için değil, side chain ve diğer Blockchain platformları için de çalışacak.

tofuNFT, Web 3 sosyal ağ geçidi platformu Port3 Network ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık ayrıca Port3’e Badge NFT Core için güvenli bir pazar yeri sağlıyor. Ayrıca bir analiz panosu, DAO araçları vb. sağlayacaktır.

Orion Protocol takas widget’ı kısa süre önce yayına girdi. Lansmanın ardından, Crypto Nezo artık ilk Orion Swap widget’ı ortağı oldu. Crypto Nezo, Nezo global’in kripto para haber platformu koludur.

Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimi üzere Celer Network, Ultiverse DAO ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık, Ultiverse NFT’lerini hem Binance (BNB) hem de Ethereum (ETH) Blockchain’lerinde aktarılabilir hale getirecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bank Vault Gold shutterstock 114844972 xMSxkV9
FED Kararı Geliyor! Altın Fiyatları Ne Olacak? Federal Rezerv, 28 yılın en agresif sıkılaştırma döngüsünü başlatmanın eşiğinde. Merkez bankasının Çarşamba günü faiz oranlarını 50 baz puan artırması neredeyse garanti. Yine de, piyasalar ve yatırımcılar için devam eden soru, Federal Rezerv’in ne kadar şahin olacağı...
Vural Erkan 4 Mayıs 2022