Bu 11 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler!

500 drop cover e1571295061772
500 drop cover e1571295061772
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider kripto para Bitcoin, 40.000 dolar ile mücadele ederken altcoin projeleri boğa koşusunda görünüyor. BTC dışındaki kripto paraların bazıları güçlü artışlar kaydediyor. Ayrıca altcoin piyasasında önemli gelişmeler ve duyurularda var. Kriptokoin.com olarak, altcoin piyasasında yaşanan kritik gelişmeleri sizler için derledik, birlikte inceleyelim…

1- Ripple (XRP) işlem hacimleri rekorlara koşuyor

XRP piyasa raporlarına göre, 2021 yılının ikinci çeyreğinde günlük işlem hacmi, yılın ilk üç ayında kaydedilen 2,26 milyar dolardan iki katına çıkarak 4,49 milyar dolara ulaştı ve çeyreğe göre %98 artış kaydetti. XRP, genel piyasa duyarlılığını yansıtan çeyrek için yüksek bir işlem hacmine sahipti. 

Özellikle XRP, ayrıca tüm tarihinin en yüksek işlem hacmine sahip dört gün geçirdi. 2. çeyreğe bir patlama ile başladı. Nisan ayının ilk iki haftasında, XRP fiyatı göz kamaştırıcı bir şekilde %245 oranında fırladı ve 1,96 dolarlık zirveye ulaştı. Bu süre zarfında, tüm kripto piyasası Bitcoin liderliğindeki bir boğa koşusunda ve Nisan ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.800 dolara ulaştı.

Bu 4 Altcoin, Ağustos'un Yıldızı Olabilir

2 – Dvision Network, popüler altcoin Enjin ile işbirliği yaptı

Dvision Network, popüler altcoin Enjin ile işbirliği yaptı. Bu koalisyonla, kullanıcılar, karakter oluşturma aracını kullanarak avatarlar ve diğer oyun içi öğeler için NFT’ler oluşturabilir ve basabilir ve bunları Division World metavereninin farklı Blockcahin’inde basabilir. Ayrıca, bu Blockcahin’ler Ethereum, BSC, JumpNet, Efinity ve Polkadot’u içeriyor.

Enjin, ERC-1155 standardına dayalı NFT’ler oluşturmaya odaklanan bir sosyal oyun platformudur. Son zamanlarda Enjin, Substrate tabanlı (Polkadot) bir Blockcahin olan Efinity‘yi piyasaya sürdü. Bu nedenle Dvision, Polkadot topluluğu aracılığıyla iyi bir etki elde etmelerine yardımcı olacak olan Efinity’yi de entegre edecek. Ek olarak Dvision, karbon negatif NFT’lerin oluşturulmasını sağlamak için Enjin’in JumpNet’ini kullanacak.

3- Radix, ‘Olympia’ Mainnet’in lansmanını duyurdu

Radix, ‘Olympia’ ana ağının artık yayında olduğunu duyurdu. Olympia’nın piyasaya sürülmesi, planlanan yol haritalarında bir sonraki, kasıtlı adımı temsil ediyor. Radix, merkezi olmayan defter hesaplama tarihinde önemli bir gelişme kaydetti.

4 – Altcoin projesi PAID Network, tüm katılımcılarına %25 APY teklifini açıkladı

Altcoin projesi PAID Network, IDO platformunun tüm katılımcılarına %25 APY teklifini açıkladı. Tweet’e göre, bu kazançlı APY teklifi, Apollo-X platformuna katılan ve tokenlerini stake eden kullanıcılar içindir. Apollo-X, Master Venture ekosisteminin hizmet portföyünü genişleten bir IDO platformudur. 

Dikkat: Trader'lar Yüzde 7.000 Yapan Altcoin'i, Agresifçe Short'luyor!

Apollo-X, kullanıcıların gelecekteki heyecan verici merkezi olmayan projelere katılmaları için fırsatlar oluşturur. PAID Network, DeFi destekli SMART Anlaşmaları aracılığıyla iş sözleşmesi, dava ve uzlaşma süreçlerini basitleştirmeye çalışır.

5- Smartlink, Tezos’ta en yeni kurumsal baker oldu

Smartlink, Tezos ağında kurumsal bir baker olma kararını duyurdu. Artık Blockcahin’lerdeki işlemlerin doğrulanmasına yardımcı olacak. Tezos’un çeşitli yetenekleri, bunu Smartlink için kolay bir karar haline getirdi.

6 – Altcoin projesi DAFI Protocol, Terra Virtua ile ortaklık kurdu

DAFI Protocol, dToken’ları ekosistemlerine entegre etmek için altcoin projesi Terra Virtua ile ortaklık kurdu. Bu koalisyon ile Terra Virtua, kullanıcıları teşvik etmek için DAFI Protocol’ün sentetik dToken’larını kullanacak. Ayrıca, bu ağa sabitlenmiş dTVK tokenleri, Terra Virtua platformunun arzını/talebini sürdürmek için çalışacak. Terra Virtua’nın platformu, VR ve AR eğlence deneyimleriyle NFT mucidleri için seçilmiş bir pazar yeri sunuyor.

7 – ZooKeeper, kullanıcıları güçlendirmek için kasa fiyatında düşüşü açıkladı

Altcoin projesi ZooKeeper, ZooRena’nın kasa fiyatı için bir düşüş açıkladı. Tweet’e göre, bu kasa fiyatı değişikliği 1 Ağustos’tan itibaren saatte %3’lük bir düşüş olacak. Bunun yanı sıra, ekip ayrıca tüm stake’lerde başlangıçta %50 indirim sunuyor.

Fiyat Analizi: BTC, DOGE ve 8 altcoin projesi!

8 – Terra Virtua prestij puanları arasında likidite madenciliğini başlattı

Bugünlü altcoin haberlerinde, yeni likidite madenciliği programının lansmanını duyuran Terra Virtua’da var. Tweet’e göre, bu ödül programı Uniswap TVK/ETH ticaret çiftine likidite ekleyen kullanıcıları teşvik edecek. Ayrıca Terra Virtua, platformunu güçlendirmek için kullanıcılara ayrıcalıklı erişim sağlayacak Prestige’i piyasaya sürdü.

Kullanıcılar, doğrudan üyelerin cüzdanlarına yatırılan TVK’ya kilitlenirken Prestij Puanları kazanabilecekler. Bu, kullanıcıların Terra Virtua’nın yalnızca üyelere özel yeni pazarındaki tüm markalar arasında özel NFT talep etmelerini sağlayacak. Özellikle, bu özel üyeliğe katılmak için kullanıcıların cüzdanlarında minimum TVK olması gerekir. 

9- Synthetix, Ethereum ücretlerini atlamak için 2. katmanda yayınlanıyor

Synthetix, merkezi olmayan borsasını Ethereum için ikinci bir katman ağı olan Optimistic Ethereum’a koydu. Bu işlem ücretlerini azaltacak ve fiyat alımını hızlandıracak. Synthetix, mevcut kripto para birimlerinin, para birimlerinin ve hisse senetlerinin değerini izleyen sentetik tokenler sağlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 11 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler!