Dikkat: Bu 14 DeFi Coin’i Dev Haberlerle Manşetleri Süslüyor!

shutterstock 1857688225 scaled 1
shutterstock 1857688225 scaled 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DeFi coin alanı son zamanlarda ilgi odağı oldu ve 2020’de benzeri görülmemiş bir fiyat rallisi yaşadı. Araştırmacılar, temel DeFi güncellemelerinden biri haline gelen geçen yıla “DeFi yılı” adını verdiler. DeFi favori sektörünüzse, Eylül ayının 3. haftasından itibaren Kriptokoin.com olarak sizler için derlediğimiz bu önemli DeFi güncellemelerini kaçırmayın.

1. SiberFi, Allbridge ortaklığı

İlk akıllı trade ve otomasyon platformu SiberFi, yakın zamanda Allbridge ile stratejik olarak ortaklık kurdu. Bu nedenle, CyberFi yerel tokenleri CFI, Ethereum’dan Solana Blockchain’ine sınırsız köprü erişiminin keyfini çıkaracak. Sonuç olarak, CFI birlikte çalışabilirliği diğer zincirlerle artacak.

2. Coin98 ile DeFi coin projesi Harvest Finance ortaklığı

Tanınmış bir otomatik verim çiftçiliği protokolü olan Harvest Finance, Coin98 cüzdanı ile ortaklık kurdu. Artık 400.000’den fazla kullanıcı Coin98 cüzdanlarıyla sorunsuz ve güvenli bir şekilde etkileşime girebilir. Bu, kullanıcılara kripto varlıklarına yatırım yapmak için daha fazla fırsat sağlayacak. Dolayısıyla bu ortaklık Harvest Finance için de önemli bir başarı. Sonuç olarak, HarvestInAsia kampanyasıyla Asya’ya bir baskın yapıyor.

3. Ferrum Network’ün tokenleri artık üç büyük zincirde

Ferrum Network’ün yerel tokenleri (FRM) kısa süre önce üç büyük Blockchain’de yayına girdi. Ağ, Ethereum (Uniswap), Polygon (Dfyn) ve Binance Smart Chain (ApeSwap) içeriyor. Sonuç olarak, artık paranızı Ferrum’un cross-chain token köprüsünü kullanarak hızlı bir şekilde taşıyabilirsiniz.

4. InsurAce ile Polkacover ortaklığı

InsurAce, Polkacover ekosistemine katılıyor. Sigorta platformu Polkacover üzerinde ikinci resmi ortağı olarak işleyecek. Bu nedenle, bu ortaklık, merkezi olmayan sigorta piyasasında akıllı sözleşme sigortaları için daha iyi seçenekler sağlayacak. İlginç bir şekilde InsurAce, Polkacover’ın ilk resmi ortağıydı.

5. Swft Blockchain ile Ellipal Wallet ortaklığı

Popüler yeni nesil soğuk cüzdan Ellipal Wallet, Swft Blockchain ile stratejik olarak ortaklık kurdu. Ortaklık sayesinde, kullanıcılar Ellipal cüzdanında ALPACA, WBNB, FTM, BIMP vb. kripto varlıkları birden fazla cross-chain takas seçeneğine erişebilecekler.

6. DeFİ coin projesi Avalanche ile Kyber Network ortaklığı

Kyber Network, Avalanche vakfı ile bir ortaklığın ayrıntılarını açıkladı. Birlikte, her iki platform da KyberDMM’nin başlatılmasını kolaylaştırmak için işlev görecek. Ayrıca KyberDMM, Avalanche’taki ilk multi-chain Dinamik Piyasa Yapıcısı (DMM) olacak.

7. DeFi coin projesi Polygon, Bug Bounty projesini başlattı

Merkezi olmayan teknoloji protokolü Polygon kısa süre önce ImmuneFi’de bir hata ödül projesi başlattı. Protokol, bulunan her kritik hata için maksimum 2 milyon ABD Doları ödül koydu. Bu nedenle, bu program şunları önlemeye yardımcı olacak: Kullanıcıların fonlarının kaybı; Kalıcı dondurma; Talep edilmeyen verim hırsızlığı; Ağ kapatma; Fonların geçici olarak dondurulması; Diğerlerinin yanı sıra akıllı sözleşmeli gaz drenajı.

8. Crypto.com NFT platformunu başlattı 

Crypto.com kısa süre önce ilgilenen içerik oluşturucular için bir NFT platformu başlattı. NFT platformuna erişmek için kullanıcıların önce başvurmaları gerekiyor. Onaylandıktan sonra, kullanıcılar koleksiyonlarını, kısa süre önce piyasaya sürülen piyasada sorunsuz bir şekilde basabilir ve listeleyebilir.

9. Defi coin projesi GameFi, My Defi Pet ortaklığı

GameFi, oyun finansmanı için tek durak noktasıdır ve My DeFi Pet ile stratejik bir ortaklık ortaya koydu. Dernek sayesinde, yaşam tarzına dayalı evcil hayvan oyunları GameFi NFT pazarında satışa sunulacak.

10. DeFi11, Chainlink veri beslemelerini entegre ediyor

Popüler bir Oracle platformu olan Chainlink, spor odaklı bir DeFi ve NFT platformu olan DeFi11 için resmi spor veri akışı tedarikçisi seçildi. Oracle platformu, Blockchain fantezi lig platformuna güvenilir, güvenli ve doğru bilgiler sağlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dikkat: Bu 14 DeFi Coin’i Dev Haberlerle Manşetleri Süslüyor!