Son Dakika Gelişmesi: Bu 16 Altcoin Büyük Haberler Duyurdu!

Son Dakika Gelişmesi: Bu 16 Altcoin Büyük Haberler Duyurdu!
Son Dakika Gelişmesi: Bu 16 Altcoin Büyük Haberler Duyurdu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, sert kış şartlarıyla mücadele etmeye devam ediyor. Bununla birlikte, altcoin projeleri ayı piyasasında da kendilerini geliştiriyor, ortaklıklar kuruyor ve gelecek boğa piyasasına hazırlık yapıyor. 16 altcoin projesine ilişkin, son haberleri okuyucularımız için derledik.

Altcoin projelerine ilişkin sıcak haberler…

Multi-chain için akıllı bir sözleşme platformu olan Astar Network, bugün efsanevi sanatçı Yoshitaka Amano ile Astar Blockchain’de özel bir NFT koleksiyonu oluşturmak ve yayınlamak için ortaklığını duyurdu. Bay Amano’nun fantezi dünyaları ve karakterleri, sanatının Astar’ın projeleri ve toplulukları ile etkileşime girebileceği bir Blockchain’de ilk kez hayat bulacak.

IOTA’nın yeni piyasaya sürülen Shimmer tokeni, ilk büyük borsa listesini gördü. Kripto borsası Bitfinex, yakın tarihli bir tweet’e göre SMR’i desteklediğini duyurdu. IOTA’nın kurucu ortağı ve IOTA Vakfı’nın başkanı Dominik Schiener, Shimmer tokenine verdiği destek için Bitfinex’e teşekkür etti.

Altcoin

DeFiance Capital, kripto hedge fonu Three Arrows Capital (3AC) ile arasına mesafe koydu. Bu arada, 3AC’nin kısa süre önce iflas ettiğini hatırlatalım. Kripto risk sermayesi şirketi, şimdi likit tokenlere yatırım yapmak istiyor. Bu doğrultuda, 100 milyon dolarlık bir fon toplama sürecini başlattı.

Singapur merkezli VC Blockchain Founders Fund (BFF), küresel olarak Blockchain ve erken aşama Web3 girişimlerine odaklandı. Bu kapsamda, Polygon ile stratejik bir ortaklığa girdi. Polygon, Blockchain’in benimsenmesini ilerletmek ve şirketin varlıklarını çeşitlendirmek için fona yatırım yapıyor.

Theta yükseltmesi, wTHETA’yı TNT20 tokeni olarak desteklemek için yayına giriyor. Theta v3.4.0, THETA tokeninin ‘wrapped’ bir versiyonunu olan wTHETA’ı tanıtmak için 17285755 blok yüksekliğinde başarıyla tamamlandı.

Altcoin’lere ilişkin son dakika haberlerine devam…

VeChain, ExoWorlds ve diğerleriyle 4 trilyon dolarlık bir metaverse pazarı için ortaklıklar kurdu. Projenin arkasındaki ekip ayrıca, VeChainHasNFT’leri başlattı. Bu doğrultuda, VNFT ekosisteminin ilgisini artırmayı amaçlıyor.

NFT borç veren BendDAO, ApeCoin staking platformunun oluşturulması üzerinde kafa yoruyor. NFT finans protokolü BendDAO, BendEarn adlı yeni bir getiri toplayıcı ürün tasarlıyor. Bunun aracılığıyla platformunda ApeCoin’in (APE) stake edilmesini sağlamak için bir teklif düşünüyor.

Altcoin

Telefonica, ödemeler için Bitcoin, Ethereum, XRP ve kriptoyu kabul edecek. Trilyon dolarlık şirket, artık teknoloji pazarındaki ürünler için kripto ödemelerini kabul ediyor.

IOTA Identity Manager, milyonlarca işletme ve kuruluşun IOTA kimlik protokollerine erişmesine olanak tanıyor. Tangle Labs Identity Manager, IOTA’nın kimlik protokollerine kolay erişim için gerekli tüm araçları sağlayacak.

Tutuklanan Tornado Cash geliştiricisi temyiz reddedildikten sonra hapiste kalacak. Hollanda, Tornado Cash geliştiricisi Alexey Pertsev’i kara para aklamayı kolaylaştırma iddialarıyla Ağustos ayında tutukladı. Alexey Pertsev, temyiz başvurusunun reddedilirse en az iki ay daha hapiste kalacak.

Altcoin

Lider altcoin Ethereum‘un ölçeklendirme ve bağlantı çözümü Aurora (AOA) güvenlik açığını kapatmak amacıyla beyaz şapkalı bilgisayar korsanlarıyla anlaştı. Bu doğrultuda, beyaz şapkalı korsanlara 2 milyon dolar ödedi. Bu arada Aurora sorunlarını tespit etti ve çözdü. Bu süreçte, hiçbir kullanıcı zarar görmedi.

Alman merkezli Deutsche Telekom, Merge ile PoS’a geçen Ethereum ağını desteklediğini açıkladı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Ethereum, Merge yükseltmesiyle PoW’dan PoS’a geçiş yaptı.  

Türk Telekom’dan da Blockchain alanında bir haber var. Türk Telekom, oyun platformunu Playstore’dan satın alan 1.000 kişiye Non Fungible Token (NFT) hediye edecek. Bu NFT’leri ise Ethereum katman-2 projesi Polygon’da (MATIC) basacak.

Bu arda, en gelişmiş Blockchain izleyicilerinden biri olan Whale Alert, Dogecoin’e desteğini duyurdu. Bir meme coin statüsüne rağmen Dogecoin, bireysel ve kurumsal yatırımcılardan büyük ilgi görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Son Dakika Gelişmesi: Bu 16 Altcoin Büyük Haberler Duyurdu!