Tarihler Açıklandı: Bu 18 Altcoin İçin Büyük Unlock Alarmı!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 3 hafta önce
878 görüntülenme
Tarihler Açıklandı: Bu 18 Altcoin İçin Büyük Unlock Alarmı!

Token Unlocks verilerine göre, on sekiz altcoin projesi, kilit açma (unlock) işlemlerini Mart ayında gerçekleştirecek. Böylece yaklaşık 650 milyon dolar değerinde token dolaşıma sokacak. Bu 18 projeden altısı, ayın ilk gününde tokenların kilidini açacak. Mart ayında açılacak toplam miktarın yüzde 34.5’ini oluşturan 224.7 milyon doların üzerinde varlık ilk gün piyasaya sürülecek. İşte bu ay gündemde olacak on sekiz altcoin projesine yönelik kilit açma tarihleri…

1 Mart’ta planlanan altcoin unlock’ları neler?

Euler (EUL), STEPN (GMT), Hedera (HBAR), Acala (ACA), 1inch (1INCH) ve Galxe (GAL), ayın ilk gününde tokenlerini açacak. HBAR kilit açımı, Mart ayı boyunca görülecek en büyük unlock olacak. Ayın ilk gününde proje, değeri 218 milyon doları aşan 3 milyondan fazla HBAR tokenını yayınlayacak.

Bu 4 Altcoin, Yeni Ortaklık ve Yatırım Haberiyle Fırladı!

EUL, toplam miktar 885.368 dolara ulaşana kadar her gün 201.600 dolar değerinde EUL’u serbest bırakacak. Benzer şekilde GMT, doğrusal bir kilit açma programıyla günlük 221.932 dolarlık tokenı yayınlayacak. ACA, 1INCH ve GAL sırasıyla 4.2 milyon dolar, 37.128 dolar ve 1.1 milyon dolar değerinde tokenın kilidini açacak.

Ayın geri kalanında neler olacak?

Nym (NYM), 3 Mart’ta toplam arzının yüzde 0,5’ini oluşturan 1,3 milyon dolarlık tokenin kilidini açacak. 8 Mart’ta Tornado Cash’in (TORN) 1,4 milyon dolar değerinde 175.000 token piyasaya sürmesi bekleniyor. Diğer yandan Moonbeam (GLMR), Aptos (APT), Sweat Economy(SWEAT), dYdX (DYDX) ve BitDAO (BIT) sırasıyla 11, 12, 13, 14 ve 15 Mart tarihlerinde kilit açmalarını planladı. GLMR, toplam 4.27 milyon dolara ulaşana kadar her gün 89.100 dolar değerinde token yayınlayacak. SWEAT ayrıca günlük 72.900 dolarlık tokenın kilidini açarak toplam 1.5 milyon doları piyasaya sokacak.

Şubat'ta Bu 7 Altcoin İzlenmeli: Unlock Alarmı!

APT, DYDX ve BIT sırasıyla 54.8 milyon dolar, 19.6 milyon dolar ve 109.8 milyon doları serbest bırakacak. BitDAO, 109.882.313 dolar değerinde 187 milyondan fazla BIT tokenı yayınlayacak ve ayın üçüncü en büyük kilidini açacak. ApeCoin (APE) ve Stargate Finance (STG), kilit açma işlemlerini 17 Mart’ta planladı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi popüler bir NFT coin olan ApeCoin, ayın en büyük ikinci kilidini açacak. APE, 205 milyon dolar değerinde coin yayınlayacak.

Öte yandan STG, günlük 576.923 dolarlık coin yayınlayarak doğrusal bir kilit açma dönemine girecek. Son olarak, LookRare (LOOKS), Immutable X (IMX) ve Yield Guild Games (YGG), sırasıyla 24 Mart, 25 Mart ve 27 Mart’ta 2,3 milyon dolar, 19,2 milyon dolar ve 5,2 milyon dolar değerinde tokenın kilidini açacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Cryptoslate

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance Destekli Bu 2 Altcoin'de Büyük Gelişme!
Binance Destekli Bu 2 Altcoin’de Büyük Gelişme! Az bilinen stablecoin’ler için piyasa desteklenmeye başlandı ve Binance destekli TUSD’nin yükselmesine neden oldu. Binance destekli bu altcoin büyümeye devam ediyor Son birkaç hafta içinde True USD’nin (TUSD) piyasa değeri arttı ve CoinMarketCap’e göre piyasa değerine göre en...
Emre Borsan 3 hafta önce