Bitcoin, ETH ve SHIB Düşerken Bu 2 Altcoin Fırladı!

graph 163509 1280
graph 163509 1280
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC), tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.000 doların 2.000 dolar kadar altındayken, son 24 saatte belirli bir yükseliş kaydedemedi. Yine de 7 günlük 7.6 oranında değer kazandı. Öte yandan Ethereum, yüzde 1.2’lik düşüş ile 3.786 dolardan el değiştiriyor. Popüler meme coin’ler DOGE ve SHIB de yatay hareket görüyor. Peki son bir günde en çok hangi altcoin projeleri yükseldi? İşte detaylar…

En çok değer kazanana altcoin projesi, OKB oldu

OKB, sabah saatlerinde bir sıçrama yaşadı ve yüzde 14 kadar yükseldi. OKB, OK Blockchain Foundation ve Malta kripto borsası OKEx tarafından piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. OKB, kullanıcıların kripto borsasının özel özelliklerine erişmesini sağlayan OKEx utility tokenıdır. Coin, işlem ücretlerini hesaplamak ve ödemek, kullanıcılara platformda oylama ve yönetime erişim sağlamak ve kullanıcıları OKB’yi elinde tuttukları için ödüllendirmek için kullanılır.  OKEx, işlem hacmiyle genel kripto para borsaları sıralamasında yirmi sekizinci sırada yer alıyor.

Fantom, genel yükselişiyle BTC ve ETH’yi geçti

Günün en çok yükselen ikinci altcoin’i olan Fantom,  aylık bazda da ciddi bir yükseliş yaşadı. Fantom, bu ay BTC ve ETH tarafından kaydedilen ralliyi aştı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere boyunca, bugüne kadar, en iyi kripto paralar, Bitcoin ve Ethereum sırasıyla sadece yüzde 38 ve yüzde 30 arttı. Aslında, Shiba Inu hariç ilk 35 kripto para da bu kadar yükselmedi. Fantom, 1 Ekim’den bu yana yüzde 85,71 ve sadece son 24 saatte yüzde 12’nin üzerinde bir artışa tanık oldu. Üstelik Fantom Developer konferansı yaklaştıkça heyecan da artıyor.

Tasfiye Riski: Bu Altcoin Yatırımcılarının Yüzde 70'i Kârda!

Fiyat açısından görülen yükselişe ek olarak, ağ şimdiden yatırımcı katılımında da önemli bir artışa tanık oldu. Katılımın yanı sıra yatırımlar da arttı. Ortalama aktif adresler 203 adresten yüzde 353 artarak 1.2 bine yükseldi. Ayrıca ortalama işlem hacmi, şu anda ortalama 150 milyon dolar olan yüzde 202’lik bir artış gördü. Ayrıca, Blockchain’e birden fazla projenin eklenmesi, ağ büyüme oranının neredeyse yüzde 462 oranında artmasına neden oldu. Son zamanlarda, AnySwap protokolü aracılığıyla ağa stablecoin TrueUSD (TUSD) eklendi. Yearn.Finance’in Fantom’a genişletilmesi, FTM yatırımcıları için yield farming fırsatlarını iyileştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!  

Bitcoin, ETH ve SHIB Düşerken Bu 2 Altcoin Fırladı!