Proje Ekibi Açıklama Yaptı: Bu 2 Altcoin Fırladı!

Emre Borsan
Emre Borsan 3 hafta önce
464 görüntülenme
Proje Ekibi Açıklama Yaptı: Bu 2 Altcoin Fırladı!

Altcoin fiyatının artışı, proje ekibinin hazine varlıklarını ve gelecek planları için Twitter hesabında bir ileti dizisi yayınlamasının ardından kaydedildi.

Bu altcoin tavan yaptı

Kriptokoin.com verilerine göre Rally Token (RLY), son 24 saatte %83,73’lük bir artış kaydetti. RLY tokeni, son 24 saat içinde 0,0149 dolar gibi düşük bir seviyeden 0,0313 dolara yükseldi. Yazma sırasında, RLY fiyatı 0,0265 dolar civarında seyrediyor.

Proje Ekibi Açıklama Yaptı: Bu 2 Altcoin Fırladı!

Veriler ayrıca tokenin son yedi ve 30 günde sırasıyla %108.96 ve %121.61 artış kaydettiğini gösteriyor. Rally yan zinciri RallyIO’nun 31 Ocak’ta kapanması ve RLY fiyatının %10 düşmesine neden olmuştur.

Rally geleceği hakkında

Tokenin günlük artışı, proje ekibinin 1 Mart’ta hazine varlıklarını ve gelecek planlarını ifşa etmek için resmi Twitter hesabında bir ileti dizisi yayınlamasının ardından kaydedildi.

Proje Ekibi Açıklama Yaptı: Bu 2 Altcoin Fırladı!

Rally ekibi, yan zincir kapatıldıktan sonra protokolün geleceği konusunda topluluğa güvence verme ihtiyacı hissettiklerini söyledi. Ekip, RallyIO’nun, RLY protokolünün önemli bir teknik sunumu olmaya devam eden RLY Token Bonding Curve Protocol’ün birçok müşterisinden biri olduğunu kaydetti. Ekip, bu protokol üzerine oluşturulmuş uygulamaların sayısı göz önüne alındığında, RallyIO’nun askıya alınmasının RLY ekosisteminin gücünü etkilemediğini söyledi. Ekip şunları belirtti:

“Geleceğe baktığımızda, RLY Network Association yakında RLY ekosistemini, topluluğunu desteklemek ve büyütmek için RLY açık kaynaklı yazılımına yeni eklemeler duyuracak.”

Konuya göre, RLY blok zinciri Polygon (MATIC), Solana (SOL), Flow (FLOW) ve diğer protokollerle büyümeye devam edecek.

Bu altcoin için hazine açıklamaları

RallyIO’nun kapatılması, projeyle ilgili iflas endişelerine yol açtı. Rally ekibi bunu şu şekilde kabul etti:

“RallyIO, RLY protokolü üzerine inşa edilen birçok uygulamadan biriydi ve bunların kapatılması, genel ekosistemin yaşanabilirliğini etkilemez veya değiştirmez. Mali olarak, topluluk hazinesi ekosistemi yenilemeye ve desteklemeye devam etmek için önemli fonlara sahiptir.”

Proje Ekibi Açıklama Yaptı: Bu 2 Altcoin Fırladı!

Proje ekibine göre, şu anda hazinede 20 milyondan fazla USD Coin (USDC) ve yedi milyardan fazla RLY tokeni bulunuyor. Hazinenin iki ana cüzdanı bu tokenlerin çoğunu içerir. 

Yearn Finance’in tokeni piyasadaki düşüşe rağmen %7 arttı

Merkezi olmayan finans protokolü Yearn Finance’in yerel token’ı olan YFI, yatırımcılar yaklaşan likit staking türevlerinin (LSD) piyasaya sürülmesinden yararlanmaya çalışırken, %7’lik bir yükseliş hareketiyle aşağı yönlü piyasa güçlerini savuşturmayı başardı. Verilere göre, son 48 saatte bu altcoin, Bitcoin (BTC) ticaret çiftine karşı %22,61 ve Tether’e (USDT) karşı %18,87 arttı.

YFI traderları arasındaki iyimserliğin nedeni, geçen hafta Yearn Finance’in likit staking türevlerine geçtiğinin duyurulmasıydı. Likit staking türevleri, yatırımcılara Ethereum’un stake kanıtı ağının bir parçası olarak staking ödülleri alırken temel bir varlığa maruz kalma olanağı sağlayan bir token türüdür.

Yazma sırasında YFI, tüm borsalarda 252 milyon doları aşan 24 saatlik işlem hacmiyle 10.770 dolardan işlem görüyordu. Bu arada, kripto bankası Silvergate’in finansal istikrarına ilişkin endişelerin ardından kripto piyasasını korku sardığı için Bitcoin ve Ether (ETH) sırasıyla %4,44 ve %4,58 düşüş göstermiştir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • coindesk
  • cryptoslate

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Sert Darbe Aldı! 4 Analist, Olacakları Açıkladı!
Bitcoin Sert Darbe Aldı! 4 Analist, Olacakları Açıkladı! Kripto para analisti Mike McGlone, bir katalizörün Bitcoin (BTC) ve kripto fiyatlarını düşürebileceği uyarısında bulundu. Bitcoin fiyatı daha fazla düşebilir Bloomberg Intelligence kıdemli makro stratejisti Mike McGlone, bir katalizörün Bitcoin’i (BTC) aşağı yönlü hareket ettirebileceğini söylüyor. Yeni...
Emre Borsan 3 hafta önce