Analist: Haziran’da Bu 2 Altcoin için Potansiyel Yüksek!

Analist: Haziran’da Bu 2 Altcoin için Potansiyel Yüksek!
Analist: Haziran’da Bu 2 Altcoin için Potansiyel Yüksek!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası yakın zamanda yaşadığı gerilemenin ardından toparlanıyor. Ayrıca, yatırımcı duyarlılığı olumlu yönde değişerek potansiyel bir yükselişe işaret ediyor. Bu dalgalanmada bazı altcoin’ler 5 milyar dolarlık piyasa değeri sınırının ötesine geçme potansiyeline sahip. Kripto analisti Aneena Alex, bu eşiği aşması muhtemel 2 altcoin projesini inceliyor. Bu kripto paralar, yörüngeleri boğa koşusunun devamına ve arz enflasyonu gibi faktörlere bağlı olarak kilometre taşına yaklaşıyor.

İlk sıradaki altcoin: Aptos (APT)

Aptos (APT) kısa süre önce günlük işlem hacminde yeni bir rekor kırdı. Blockchain tek bir günde 115 milyon işleme ulaştı. Böylece, Solana (SOL) ve Sui (SUI) ağlarını geride bıraktı. Platform, saniyede 32.000 işlem (TPS) gerçekleştirerek etkileyici bir ölçek sergiliyor. Bu faaliyetin temel itici güçlerinden biri, ağ kullanımını önemli ölçüde artıran Tapos Cat oyunu.

Aptos fiyatı ve piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Aptos ayrıca DeFi ve NFT pazarlarındaki stratejik ortaklıklar ve entegrasyonlarla ekosistemini genişletiyor. Son zamanlardaki fiyat dalgalanmalarına rağmen, esnekliği ve sağlam altyapısı gelecekteki büyümeyi destekliyor. Yazı sırasında Aptos, yaklaşık 4,2 milyar dolarlık piyasa değeriyle 9,64 dolardan işlem görüyordu.

İkinci sıradaki kripto para: Render (RNDR)

Render (RNDR), içerik yaratıcıları ve geliştiricileri için Blockchain tabanlı işleme hizmetleri sağlıyor. Böylece altcoin projesi, benzersiz piyasa cazibesini artırıyor. Fiyat dalgalanmalarına rağmen Render, geçtiğimiz ay %23 artış kaydetti. Ayrıca, geçen hafta %5 artışla istikrarlı bir yükseliş eğilimi gösterdi. Bu ivme, piyasa değerini önemli ölçüde artırdı.

Altcoin
Render fiyatı ve piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

RNDR gibi yapay zeka tokenlarının fiyatlarındaki artışın nedenlerinden biri de Nvidia’nın başarısıydı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Nvidia’nın yapay zeka sektöründeki başarıları, piyasa güvenini önemli ölçüde artırarak bu tokenler için önemli kazançlar sağladı. Kısa süre önce, bir traderı Render’dan tahmini 13,2 milyon dolar (%345) kâr elde etti. Nvidia’nın yapay zeka alanındaki ilerlemesi, yapay zeka tokenları için önemli kazançlara yol açtı.

Altcoin, yeni ortaklıklar ve entegrasyonlarla genişliyor

Render’ın büyüyen ekosistemi, büyük dijital içerik platformları ve merkezi olmayan uygulamalar (dApps) ile yeni ortaklıklar ve entegrasyonlar içeriyor. Bu genişleme, Render’ın faydasını ve pazardaki varlığını artırıyor. Şu anda Render, 3,89 milyar dolarlık piyasa değeriyle 10,02 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, Mart 2024’te belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmak için güçlü bir potansiyel gösteriyor.

Altcoin

Temel teknik göstergeler yukarı yönlü ivmenin devam ettiğine işaret ediyor. Ayrıca, Render’ı beklenen piyasa yükselişi öncesinde cazip bir yatırım haline getiriyor. Bu platformlar yenilik yapmaya ve kullanım alanlarını genişletmeye devam ettikçe, 5 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşılması giderek daha olası görünüyor.

Makaledeki görüş ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist: Haziran’da Bu 2 Altcoin için Potansiyel Yüksek!