Büyük Patlama Geliyor: Bu 2 Altcoin Pik Yapabilir!

Vural Erkan
Vural Erkan 4 hafta önce
8.253 görüntülenme
Büyük Patlama Geliyor: Bu 2 Altcoin Pik Yapabilir!

Bir kripto analistine göre, bu bilinmeyen altcoin projesi anka kuşu gibi küllerinden doğacak ve fiyatı patlayacak. Bir başka analist Crypto Crow ise kripto para piyasasında bir resetleme öngörüyor. Analist ayrıca, Cardano’nun (ADA) patlayacağına ileri sürüyor.

“Bu altcoin projesine yatırım yapmak için tam zamanı!”

Avery Dennison, Boeing, Deutsche Telekom, Google, IBM ve LG Electronics gibi şirketler tarafından yönetilen merkezi olmayan bir kamu ağı olan Hedera Network (HBAR), popüler takma adlı analist Credibull Crypto’dan yükseliş notu aldı. Sıkıntılı bir HBAR yatırımcısına yanıt veren CrediBull, dolar maliyeti ortalama stratejisi aracılığıyla Hedera’ya yatırım yapmaya başlamak için en iyi zamanın şu an olduğunun altını çiziyor. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Kesinlikle. Yaklaşık 12 aylık bir konsolidasyonun ardından 12 kat koştuğumuz son hareketin kökenine geri döndük. HBAR’da boğaysanız, DCA yatırım yapmak için harika bir zaman.

Kripto analisti, devam eden ayı piyasası nedeniyle HBAR’ın tokenomikleri hakkında olumsuz eleştiriler aldığını düşünüyor. Özellikle HBAR fiyatı, Eylül 2021’de ATH’nin 0,569 dolara ulaşmasından bu yana yaklaşık %93 düştü. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Bu gerçekten bir sorun değil. İnsanlar sadece aşağı yönlü PA’yı rasyonalize etmek istiyor. Ayrıca, temellerine karşı çıkamadıklarından ‘kötü tokenomik‘ suçunu üzerine atmak kolay bir alternatif. Yeniden pompalamaya başladığımızda bu argüman da geçerli olmayacak.

Hedera ağının piyasa değeri yaklaşık 986.027.217 dolar. Ayrıca, 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 16.7 milyon dolar. Bununla birlikte, Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere bazı HBAR yatırımcıları, yarısı dolaşımdaki arzda olan toplam 50 milyar token arzından şikayet ediyor.

“Dünya henüz Cardano’nun kapasitesini tam olarak kavramadı!”

Crypto Crow takma adlı kripto analisti, Pazar günü Altcoin Daily’de yayınlanan yakın tarihli bir röportajda, kripto para piyasasının önemli bir piyasa resetlemesinden geçmek üzere olduğunu iddia etti. Jason Appleton namı diğer The Crypto Crow’a göre, kripto para sektörü artık ademi merkeziyetçiliğe doğru ilerliyor.

Altcoin

Son zamanlarda, kripto savunucuları, Cardano ekosistemini ‘merkeziyetten uzaklaşma için mihenk taşı’ olarak da adlandırıyorlar. Ayrıca Crypto Crow, Cardano’nun Dünya Ekonomik Forumu sıfırlama gündemine nasıl uyduğunu sorguluyor. Charles Hoskinson, Cardano ile ilgili değerlendirmesinde, “hepimiz köleyiz ve topluluk bu nedenle ona karşı savaşıyor,” diyor. Bu yüzden ekosistemin başarılı olması gerektiğini ifade ediyor. Jason Appleton ise bu değerlendirmeye şunları ekliyor:

Cardano’nun kapasitesini, ne için inşa edildiğini ve genel misyonunun bir kısmını, dünyanın henüz tam olarak kavradığını bile sanmıyorum.

Coinmarketcap verilerine, basın zamanında Cardano (ADA), 24 saatlik 135.626.275 dolar işlem hacmiyle 0,252 dolardan işlem görüyordu. Bunu takiben, altcoin mevcut aralıkta bir temel bulmuş gibi görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Crypto-news-flash

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin ve Altcoinler İçin Bu 11 Tarihe Dikkat! İşte Detaylar
Bitcoin ve Altcoinler İçin Bu 11 Tarihe Dikkat! İşte Detaylar Kripto para piyasası yeni yıla büyük umutlarla başladı. Bununla birlikte başta lider kripto Bitcoin (BTC) olmak üzere başlıca büyük altcoin’lerde henüz bir ivmelenme yok. Bu yüzden, piyasa oyuncuları, Bitcoin ve altcoin’leri harekete geçirebilecek katalizörler için makro verileri...
Vural Erkan 4 hafta önce