Bu 2 Altcoin’e Onmilyonluk Yatırımlar! Fiyat Sıçradı

Best 45 Wallpaper Finance on HipWallpaper Finance
Best 45 Wallpaper Finance on HipWallpaper Finance
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2021’in üçüncü çeyreği sona ererken, altcoin dünyasından finansman turu haberi akmaya devam ediyor. Son gelişme, Perşembe günü Zero Hash ve Gelato Network şirketlerinin duyurduğu finansman turlarıyla geldi. Zero Hash 35 milyon dolar, Gelato Network 11 milyon dolar fon topladı. Şirketler bu alanlara yoğunlaşmayı planlıyor…

Altcoin projeleri finansman turunu tamamladı

Zero Hash, Steven Cohen’in Point72 Ventures liderliğindeki C Serisinde 35 milyon dolar toplarken, Gelato Network, Dragonfly Capital liderliğindeki 11 milyon dolarlık A Serisi turunu kapattı. Şirketler kaynakları Perşembe günü ayrı ayrı duyurdular…

Büyükler Üzerken, Bu 5 Altcoin Yatırımcı Ceplerini Dolduruyor!

Zero Hash, platformlar için kripto para birimlerinin alım satımı, alınması, kazanılması ve ödüllendirilmesi için çözümler sunan bir kripto para altyapı şirketidir. MoneyLion ve Wirex dahil olmak üzere neobankalara ve Deliciousworks ve TradeStation dahil olmak üzere komisyoncu-bayilere güç sağlar. Şirket, fonları DeFi ve NFT alanında sunulan ürünlerin genişlemesine devam etmek için kullanacağını söylüyor. Sermayeyi küresel lisans çerçevesini ve stratejik satın almaları genişletmek için kullanacağını da bildirdi. 

Gelato Network, finansman turunda 11 milyon dolar topladı 

Sermaye artışı Dragonfly Capital tarafından yönetilirken, diğer yatırımcılar arasında ParaFi Capital, Nascent, IDEO CoLab Ventures ve Aave’den Stani Kulechov yer aldı. Gelato, fonun DeFi protokolleri ve Aave ve Zerion gibi toplayıcılarla oluşturmaya ve entegre etmeye devam etmek ve kullanıcılarına otomatik işlemler sunmak için kullanılacağını söyledi. Bu arada altcoin projesi, ürünleriyle yükseltilmiş işlevsellik ve kullanım durumlarına ek olarak yeni entegrasyonlar ve ortaklıklar ortaya çıkarmayı planlıyor. Gelato Network’ün yerel token’i GEL, CoinGecko verilerine göre, yayınlandığı sırada son 24 saat içinde %11’in üzerinde artışla 2,08 dolara ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 2 Altcoin’e Onmilyonluk Yatırımlar! Fiyat Sıçradı