Uzman Görüşü: Bu 2 Altcoin Haziran’da Yükselişini Sürdürecek!

Uzman Görüşü: Bu 2 Altcoin Haziran’da Yükselişini Sürdürecek!
Uzman Görüşü: Bu 2 Altcoin Haziran’da Yükselişini Sürdürecek!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güçlü yükselişin ardından 2024’ün ilk yarısı biterken, kripto para piyasası önemli bir satışa tanık oldu. Bu süreçte birçok varlığın piyasa değeri erozyona uğradı. Bununla birlikte, bazı kripto paralar hala güçlü bir büyüme potansiyeline sahip. Kripto uzmanı Aneena Alex, güçlü temeller, artan topluluk ilgisi ve diğer olumlu faktörlerle desteklenen 2 altcoin projesinin piyasanın yükseliş ivmesini yeniden kazanmasıyla yükselişlerini sürdüreceğini söylüyor. Bu bağlamda uzman, bu 2 tokenin 2024’ün ilk yarısında önemli sermaye girişleri çekeğini öngörüyor.

İlk sıradaki altcoin: Synthetix (SNX)

Synthetix, sentetik varlıkların çıkarılması ve ticareti için Ethereum (ETH) üzerinde merkezi olmayan bir protokol. Sentetik itibari para birimlerini, kripto para birimlerini ve emtiaları destekliyor. Böylece merkezi olmayan borsalardaki (DEX) likidite ve kayma sorunlarını ele alıyor. Altcoin şu anda 959.783.821 dolar piyasa değeri ile 2,93 dolardan işlem görüyor. Synthetix’in 1 milyar dolar sınırına yakınlığı göz önüne alındığında, bu dönüm noktasına ulaşması için piyasa değerinde mütevazı bir artışa ihtiyacı var.

Altcoin
SNX piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Son zamanlarda Synthetix, alım satım faaliyetlerinde büyük bir artış gördü. Ayrıca, türev işlem hacmi son birkaç gün içinde %208 oranında arttı. İşlem hacmindeki bu artış, şu anda toplam 27 milyon dolar olan açık faizde %17,1’lik bir artışa yol açtı. Altcoin fiyatı 50 günlük ve 200 günlük EMA’lar arasında işlem görüyor. Bu da belirsizliğe işaret ediyor. Bununla birlikte, MACD çizgisi yükseliş yörüngesine ilerledi. Ayrıca, göreceli güç endeksi (RSI) 50 seviyesinin üzerine çıktı ve şu anda 62,02 seviyesinde. Bunlar da boğa momentumuna işaret ediyor.

İkinci sıradaki kripto para: Notcoin (NOT)

Notcoin (NOT) ilk olarak, kullanıcıları The Open Network’e (TON) dahil etmek için tasarlanmış bir Telegram oyunu için bir ödül tokeni olarak tanıtıldı. Oyun dünyasındaki benzersiz uygulaması büyük ilgi gördü. Bu da büyüme potansiyeline katkı yaptı. Altcoin şu anda 957.457.791 dolar piyasa değeriyle 0,00949 dolardan işlem görüyor. NOT, kısa süre önce 24 Mayıs’tan 28 Mayıs’a kadar %115’lik bir yükseliş yaşadı. Ancak, daha sonra 0,0099 dolardaki bir dirençle karşılaştı.

Altcoin
Piyasa değeri DEĞİL. Kaynak: CoinMarketCap

RSI, yükseliş momentumuna işaret eden nötr 50 seviyesinin üzerinde kaldı. Fibonacci geri çekilme seviyeleri 0,0072 dolar ve 0,0066 doları önemli destek seviyeleri olarak gösteriyor. Bu yüzden 0,0112 dolar ve 0,0132 dolara doğru bir ralli daha olası. Notcoin’in güçlü performansı ve büyüyen piyasa değeri, yakında 1 milyar dolarlık kilometre taşına ulaşmak için iyi bir konumda olduğunu gösteriyor. İzlenmesi gereken kilit seviyeler arasında 0,010 dolar direnç ve 0,0048 dolar ve 0,0051 dolar destek yer alıyor. Notcoin’in piyasa performansı ve oyunlarda stratejik kullanımı, daha fazla yatırım çekmek için onu konumlandırıyor. Bunun, 2024’ün ilk yarısında 1 milyar dolarlık piyasa değerini geçmesini sağlaması mümkün.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Uzman Görüşü: Bu 2 Altcoin Haziran’da Yükselişini Sürdürecek!