Milyonluk Aboneli Analist: Bu 2 Gizli Altcoin, Top 10’a Girebilir!

bircok kestirimi tutan analist chainlink ve 4 altcoin bu duzeylere firliyor YzBrdZYI
bircok kestirimi tutan analist chainlink ve 4 altcoin bu duzeylere firliyor YzBrdZYI
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto analisti Ben Armstrong, 1.2 milyon Youtube abonesine, ilk 50’nin dışında kalan ve son zamanlarda “çılgın” fiyatlanan, ilk 10’a girme yolunda olan 2 gizli altcoin projesini paylaştı. Analist yıl sonu için fiyat tahminlerini de açıklıyor…

İlk sırada, depolama odaklı bir altcoin projesi var

Ben Armstrong’un ilk altcoin seçimi başarılı örneklerinden Filecoin değil! Analist ilk sıraya Arweave (AR)’yi seçiyor. AR, şu anda piyasa değerine göre 57. sırada olan Arweave’nin yerel token’idir. Kendisini dünyanın ilk blockweave (blok örgü) ağı olarak adlandırıyor. Bu, verileri sürdürülebilir ve kalıcı donanımlarla destekleyen, kullanıcıların ve geliştiricilerin verilerini, belgelerini ve uygulamalarını sonsuza kadar saklamasına olanak tanıyan yeni bir dosya depolama türüdür. Armstrong altcoin projesi için şunları söylüyor:

Bunu, her bloğu ağdaki diğerleriyle birlikte örerek, P2P (eşler arası) ağda bir veri depolama ağı oluşturarak başarıyorlar. Arweave, merkezi olmayan, küresel, topluluğa ait bir ağ kullanır.

Arweave, Filecoin (FIL)’e yetişiyor!

Arweave tüm beklentileri aşıyor ve yavaş ama emin adımlarla Filecoin (FIL) gibi rakiplerine yetişiyor. Arweave’in dApp’lerden elde ettiği gelir, Filecoin ağındaki harcamalardaki %30’luk artışa kıyasla bu ay %2.000’lik bir artış gördü. Yazım sırasında, Arweave’nin fiyatı 9 Eylül’deki ATH seviyesi olan 74.03 dolardan geri çekildikten sonra 42.19 dolarda bulunuyor. Piyasa değeri, toplam 66 milyon token arzı ile 2.3 milyar doların biraz üzerinde. Armstrong, teknik analiz kısmında şunları söyledi:

Arweave bu yıl tamamen yırtıldı. Sadece son 3 ayda %314 arttı. 1 Ocak’ta Arweave zar zor 2,68 dolardan işlem görüyordu. Ancak bu, henüz elde edilecek kazanımların olmadığı anlamına gelmez. Bu AR fiyatı için fayda ve kullanım durumu göz önüne alındığında, çok daha uzun süre ilk 50’nin dışında olmayacak.

Bu arada Armstrong, AR’nin 2021’in 4. çeyreğinin sonunda 90 ile 100 dolar arasına ulaşacağını tahmin ediyor.

Sırada Osmosis (OSMO) var

Cosmos ekosisteminin bir parçası olan Osmosis, şu anda piyasa değerine göre 92. sırada. Osmosis, merkezi olmayan bir değişim, yani DEX ve geliştiricilerin kendi özelleştirilmiş AMM’lerini tasarlamalarına, oluşturmalarına ve dağıtmalarına olanak tanıyan Cosmos SDK kullanılarak oluşturulmuş gelişmiş bir AMM (Otomatik Market Yapıcı) protokolüdür. Osmosis platformu, kilitli toplam değerde (TVL) 500 milyon doları çoktan aştı. Analiste göre, Osmosis ayrıca ilk büyük Blockchain yükseltmesini yaptı. Yükseltme anlamlı dönem sürelerini büyük ölçüde hızlandırıyor ve aynı zamanda yol haritası ile birlikte Osmosis geliştirmek için geliştiricilere yeni araçlar sağlıyor.

Bitcoin, Ethereum ve Cosmos

Osmosis, 20 Eylül’deki ATH seviyesi olan 7.03 dolardan geri çekildikten sonra şu anda 5.73 dolarda fiyatlanıyor. Piyasa değeri 1 milyar doların hemen altında, toplam arzı 325 milyon, 182.1 milyon zaten dolaşımda. Ben Armstrong, 4. Çeyrek için OSMO fiyatının 12 ila 16 dolar aralığında olduğunu tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 2 Gizli Altcoin, Top 10’a Girebilir!