Uzman Görüşü: Bu 2 Kripto Para Stratejik Yatırım Fırsatı Sunuyor!

Uzman Görüşü: Bu 2 Kripto Para Stratejik Yatırım Fırsatı Sunuyor!
Uzman Görüşü: Bu 2 Kripto Para Stratejik Yatırım Fırsatı Sunuyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası yakın zamanda yaşanan gerilemenin ardından istikrara kavuşuyor. Özellikle son zamanlarda aşırı satım bölgelerine giren varlıklarda stratejik yatırım fırsatları ortaya çıkıyor. Kripto uzmanı Aneena Alex, bu potansiyele sahip 2 kripto para tespit etti.

Yatırımcılar için yeni fırsatlar ortaya çıkıyor!

CoinGlass’ın momentum göstergesindeki 24 saatlik RSI ısı haritası bu fırsatları belirlemeye yardımcı oluyor. Bu bağlamda, gösterge, toparlanmaya hazır potansiyel düşük değerli varlıları ortaya çıkarıyor. Korku ve önemli satışların yaşandığı bir dönemin ardından, piyasa kademeli olarak yükseliş eğilimine girerek yatırımcılar için yeni fırsatlar ortaya çıkarıyor.

Büyük Piyasa Oyuncularının Dikkatini Çeken Önde Gelen Altcoinler

Piyasa genelinde ortalama Göreceli Güç Endeksi (RSI) şu anda 53,26 seviyesinde. Bu da dengeli ticaret koşullarına işaret ediyor. RSI, bir varlığın aşırı alım mı yoksa aşırı satım mı olduğunu değerlendirmek için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğünü ölçer. Bu yüzden, satın alma fırsatlarını tespit etmek için çok önemli bir araçtır. Yatırımcılar mevcut RSI değerlerini ortalamayla karşılaştırarak, toparlanmaya hazır potansiyel düşük değerli varlıkları belirleyebilirler.

İlk sıradaki kripto para: Bluzelle (BLZ)

Bluzelle, çeşitli zaman dilimlerinde önemli ölçüde düşük RSI değerleri nedeniyle güçlü bir alım sinyali gösteriyor. 35,79 seviyesindeki 24 saatlik RSI, piyasa ortalamasına kıyasla hala zayıflığa ve potansiyel değer düşüklüğüne işaret ediyor. 43,28 seviyesindeki 12 saatlik RSI, bu azalan momentum eğilimini destekliyor. Yakın zamanda gerçekleşen %4’lük fiyat artışına rağmen, BLZ bir toparlanma bekleyenler için cazibesini koruyor. Tarihsel olarak, BLZ benzer RSI seviyelerinden önemli fiyat toparlanmaları yaşadı. Bu da bu koşulların önemli bir yukarı hareketten önce geleceğini gösteriyor.

Kripto para
Kripto piyasası RSI ısı haritası, BLZ. Kaynak: CoinGlass

İkinci sıradaki fırsat yaratan token: Ontology Gas (ONG)

Ontology Gas (ONG) da farklı zaman dilimlerindeki RSI değerlerinin 53,26 ortalamasının altında olmasıyla zayıf olduğuna dair açık sinyaller veriyor. Aşırı satım koşullarının bu tutarlı göstergesi, potansiyel değer düşüklüğüne işaret ediyor. ONG yazı sırasında %2’lik bir fiyat artışı yaşadı. Token, istikrarlı ve düşük RSI değerleri toparlanma potansiyeline işaret ediyor. Yatırımcılar için bu durum, ONG’yi düşük bir noktadan satın alma fırsatını temsil ediyor. Ayrıca, stratejik bir yatırım tercihi haline getiriyor.

Kripto para
Kripto piyasası RSI ısı haritası, ONG. Kaynak: CoinGlass

Bununla birlikte, piyasadaki zayıflık durumunun bir fiyat toparlanmasını garanti etmediğini anlamak, alım sinyalleri arayan yatırımcılar için hayati önem taşıyor. Kripto paralar son derece değişken varlıklardır. Bu yüzden, her şeyin göz açıp kapayıncaya kadar değişmesi mümkün.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Uzman Görüşü: Bu 2 Kripto Para Stratejik Yatırım Fırsatı Sunuyor!