Yükselen Bu 2 Meme Coin Balinaların Radarında: Topluyorlar!

Yükselen Bu 2 Meme Coin Balinaların Radarında: Topluyorlar!
Yükselen Bu 2 Meme Coin Balinaların Radarında: Topluyorlar!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası zorlu bir hafta sonu geçirdi. Bununla birlikte yeni haftaya kayıpların bir kısmını telafi ederek başladı. Lider kripto Bitcoin 60 bin dolar sınırına kadar yaklaştıktan sonra şimdi 66 bin dolar etrafında işlem görüyor. Altcoin’lerde de genel olarak toparlanma görünümü hakim. Bu ortamda balinalar kendilerine yeni avlar arıyor. Analitik platformu Lookonchain’e göre Solana tabanlı 2 meme coin balinaların radarında.

Balinaların hedefinde Solana tabanlı bu 2 meme coin var!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasası şiddetli bir sarsıntı atlattı. Şimdi piyasa oyuncuları hasar tespiti yapıyor ve yeni fırsatlar kolluyor. Piyasa toparlanmaya çalışırken, balinaların hareketleri dikkatleri çekiyor. Özellikle Solana tabanlı 2 meme coin balinaların radarında. On-chain analitik platformu Lookonchain balinaların MEW ve SLERF’de yüklü alım yaptıklarını bildirdi.

Bu balinalar gün içinde toplu olarak yaklaşık 3 milyon dolar değerinde SOL aldı. 3aTMg adlı ilk balina, Binance’ten 1,54 milyon dolar değerinde 10.438 SOL çekti. Bunun ardından ortalama 0,0032 dolar fiyatla 479,6 milyon MEW satın aldı. İkinci balina 2zWLX9, Binance’ten 1,27 milyon dolar değerinde 8.561 SOL çekti. Daha sonra bu balina ortalama 0,317 dolar fiyatla 4 milyon SLERF satın aldı. Bu gelişmeyi Lookonchain, şu açıklamayla paylaştı:

Piyasa toparlanması sırasında balinalar MEW ve SLERF satın aldı. B3aTMg, ortalama 0,0032 dolar fiyattan 479,6M MEW satın almak için Binance’ten 10.438 SOL (1,54 milyon dolar çekti. 2ZWLX9 ise ortalama 0,317 dolar fiyattan 4 milyon SLERF satın almak için Binance’ten 8.561 SOL (1,27 milyon dolar) çekti.

OKX, MEW ve WIF’i listesine ekledi!

Önde gelen bir kripto para borsası OKX, MEW ve WIF’i listelediğini duyurdu. Bu duyuruyla Dogwifhat (WIF) ve Cat in a Dogs World (MEW) adlı Solana meme coin projeleri önemli fiyat artışları yaşadı. WIF %15, MEW ise %90 oranında değer kazandı. Bu artışlar, genel olarak yükseliş trendinde olan kripto piyasasıyla birlikte geldi.

MEW ve WIF depozitoları daha önce başlatılırken, spot ticaretleri sırasıyla saat 8:00 ve 9:00’de başladı. OKX, WIF/USDT ve MEW/USDT işlem paritelerini listesine ekledi. Böylece, tokenler borsada işlem görmeye başladı. Para çekme işlemleri ise 16 Nisan saat 10:00’da başlayacak. Bu destek planları, piyasada traderlar ve yatırımcıları arasında Solana meme coinleri için bir iyimserlik yarattı.

Üç meme coin ralli yaptı

Cat in Dogs World (MEW) tokenı gün içinde %95,78 oranında yükseldi. Yazı sırasında meme coin günlük bazda yaklaşık %82 artışla 0,005378 dolardan işlem görüyordu. Bu arada, Dogwifhat (WIF) gün içinde %12’lik bir artış gördü. Ancak, daha sonra biraz irtifa kaybetti. Token mevcut durumda 2,87 dolardan el değiştiriyor. Bu arada, balinaların radarındaki diğer meme coin olan SLERF de yükseliş gördü. SLERF gün için yüksek seviyelerinden gerilese de %10’un üzerinde kazançla işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yükselen Bu 2 Meme Coin Balinaların Radarında: Topluyorlar!