DOGE Bakakaldı: Bu 2 Meme Coin Fırladı! İşte Nedeni

dogecoin 6256417 1920
dogecoin 6256417 1920
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin (DOGE) kazançları, iki meme coin’in kazançlarını takip ediyor. İki meme coin, Saitama Inu (SAITAMA) ve WifeDoge (WIFEDOGE) yüzde 20’nin üzerinde artış yaşadı. Peki, bu yükselişin ardında hangi gelişmeler vardı? Kriptokoin.com olarak detayları inceliyoruz…

İki meme coin, sert yükseldi: SAITAMA, SaitaMask duyurusunda bulundu

SAITAMA, son 24 saatte yüzde 24.47 oranında artarak 0.00000001078 dolar seviyesine yükseldi. Dogecoin ise aynı dönemde yüzde 1 oranında artarak 0.20 dolara yükseldi. Yedi günlük bir süre içinde SAITAMA yüzde 27.3 artarken DOGE yüzde 12.2 düştü. Son 30 gün içinde SAITAMA yüzde 1.197 gibi büyük bir hızla yükselirken, DOGE yüzde 29.8 düştü. CoinMarketCap verilerine göre SAITAMA, son 90 gün içinde göz kamaştırıcı bir şekilde, yüzde 2.4061,07 oranında geri dönüş sağladı. Aynı dönemde DOGE yüzde 18,58 düştü.

Dogecoin Klonu Bu Meme Coin Uçtu: Yüzde 1.000 Yaptı!

AITAMA, 31 Mayıs’ta bir ERC-20 tokenı olarak piyasaya sürüldü ve adını, projeye göre Chichibu’daki Mitsumine Mabedi’nde belgelenen Japonya’nın dağlık Saitama vilayetinde dolaştığı söylenen gizemli bir “hayalet köpek”ten alıyor. Token, yazım zamanında Stocktwits’in yanı sıra CoinMarketCap platformunda trend oldu. Hafta sonu boyunca proje, SaitaMask cüzdanının dahili beta versiyonunu yayınlayacaklarını söyledi. Projenin Twitter’ında aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

SaitaMask, beta için Web Sitesi kaydı ile dahili Beta için kullanıma sunulacaktır. Önümüzdeki hafta bahsettiğimiz ilk 10 borsadan biri için belgeleri ve evrakları gözden geçiriyoruz. SaitaMask’in 1.5 versiyonu için Apple Pay, Google Pay’e ve potansiyel Saitama Banka kartına bakacağız.

WifeDoge, 30 bin dolarlık airdrop gerçekleştirdi

Ayrıca işlem hızlarını artırarak ve kullanıcıları ödüllendiren daha fazla deflasyonist özellik ekleyerek Dogecoin’i iyileştirmeyi amaçlayan bir meme kripto para birimi olan WifeDoge (WIFEDOGE) da yüzde 24.92 oranında yükseldi. Diğer bazı meme kripto para birimleri gibi, WifeDoge, kullanıcılara gerçekleşen her işlemin bir yüzdesini vererek ödüllendirir.

Bu, kullanıcıların cüzdanlarının zaman içinde otomatik olarak WifeDoge alacağı anlamına gelir. Bu duurm, coin’in daha fazla destekçisini ve sahibini teşvik eder. WifeDoge kendisini “hiper deflasyonist” bir kripto olarak adlandırıyor. Proje, Temmuz 2021’de piyasaya sürüldü. WifeDoge, geçtiğimiz gün 30 bin dolarlık bir airdrop gerçekleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

DOGE Bakakaldı: Bu 2 Meme Coin Fırladı! İşte Nedeni

Yorumlar kapalı.