Bu 22 Altcoin İçin Büyük Müjde: Popüler Borsalar Listeliyor!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 3 hafta önce
5.460 görüntülenme
Bu 22 Altcoin İçin Büyük Müjde: Popüler Borsalar Listeliyor!

Altcoin projeleri için en önemli şeylerden biri, borsa listelemeleri. Büyük borsaların desteği olmadan, bir kripto varlığı alıp satmak daha zor hale gelebilir. Bu nedenle, bir kripto para biriminin başarısı ile güvence altına aldığı borsa listelerinin sayısı ve kalitesi arasında açık bir ilişki vardır. Bu nedenle altcoin projelerinin borsa listelemeleri dikkat çekiyor. Bu yazımızda, en son listeleme haberlerini paylaşacağız…

Altcoin projeleri için önemli borsa listeleme haberleri var

Popüler bir borsada listelenmenin olumlu etkisi, kripto varlığa yalnızca belirli bir düzeyde endüstri onayı sağlamakla kalmayıp aynı zamanda çok daha geniş bir yatırımcı tabanının ona yatırım yapmasına izin veriyor. Bu nedenle oldukça önemli. Aşağıdaki listede, son zamanlarda yeni borsalarda listelenen coin’leri görebilirsiniz…

 • BitMart, Hamster’ı (HAM) USDT çifti ile listeledi.
 • StakeCube, Viacoin (VIA)’i listeliyor. Listeleme BTC, BUSD ve USDT çiftleri ile gerçekleşti.
 • MEXC Global, Zyberswap (ZYB)’i USDT çifti ile TSİ 11’de listeledi.
 • KuCoin, Sidus’u (SIDUS) USDT çifti ile dün listeledi.
 • MEXC Global, Merit Circle’ı (MC) USDT çifti ile listeledi.
 • Gate.io, Bone ShibaSwap’i (BONE) USDT çifti ile dün listeledi.
 • Bitforex, Giant Mammoth’ı (GMMT) USDT çifti ile listeledi.
Ünlü Bitcoin Borsası, Bazı Bölgelerde Hizmetleri Durduruyor!
 • Coinbase, Circle’ın euro’ya sabitli stablecoin’i  Euro Coin (EUROC)’i listeledi.
 • MEXC Global, Collab.land’i (COLLAB) USDT çifti ile listeledi.
 • BKEX, 3xcalibur Ecosystem Token’ı (XCAL) USDT çifti ile listeledi.
 • Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi XT.COM, HyperChainX’i (HYPER) listeledi.
 • Coinstore, DAO Maker’ı (DAO) listeliyor.
 • Bitrue, Collab.land’i (COLLAB) listeledi.
 • MEXC Global, Mummy Finance’i (MMY) USDT çifti ile bugün, TSİ 15’te listeliyor.
 • MEXC Global, 27 Şubat’ta Strader’ı (SD) listeliyor.
 • BKEX, SaitaRealty’i (SRLTY) USDT çifti ile 17 Şubat’ta listeliyor.
 • Bitci, JASMY/TRY, GAL/TRY MASK/TRY, ACH/TRY, ATA/TRY ve VRA/TRY çiftleri için alım satım işlemlerini başlattı.
Önümüzdeki Günlerde Sıçrama Beklenen 5 Altcoin Bunlar!

Borsa listelemelerinin etkisi

Yeni bir borsada listelenmek her zaman fiyat artışıyla sonuçlanmaz. Yeni borsa listeleri genellikle altcoinler için fiyat açısından olumlu olsa da, büyük borsalardan çıkarıldıklarında -özellikle küçük hacimli altcoinler için- bunun tersi gerçekleşir. Yeni bir borsa listesi, bir fiyat artışı veya fiyat düşüşü anlamına gelse de, popüler bir altcoin borsasından çıkarıldıklarında küçük hacimli altcoinlerin fiyatlarının önemli ölçüde düşmesi şaşırtıcı olmaz. Özellikle de toplam işlem hacminin önemli bir kısmını elinde bulunduran borsalarda bu tarz işlemler fiyatı daha çok etkiliyor. Genel olarak konuşursak, insanlar bir kripto para birimine ne kadar çok erebilirse, değeri olumlu etkilenme şansına sahip. Ancak bunda bir kesinlik olmadığını tekrar belirtmek gerek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Türk Analistler, Bu 14 Altcoin İçin Önemli Tahminler Yaptı!
Türk Analistler, Bu 14 Altcoin İçin Önemli Tahminler Yaptı! Son zamanlarda, Türkiye’deki kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen analistler, önemli altcoin tahminlerini paylaştı. İşte detaylar… Erhan Ünal, bu altcoin projelerine dikkat çekti Öncelikle, 380 bine yakın Twitter takipçisi olan Erhan Ünal, altcoin yorumları ile gündeme...
Aslı Dinçer 3 hafta önce