Danışmanlık Devi: Bu 3 Altcoin, Geleceğin Coinleri!

Emre Borsan
Emre Borsan 3 hafta önce
4.400 görüntülenme
Danışmanlık Devi: Bu 3 Altcoin, Geleceğin Coinleri!

Kripto pazarındaki belirsizliğe ve oynaklığa rağmen, altcoin sektöründe muazzam miktarda yenilik yer almaya devam ediyor.

Geleceğin coinleri olarak konuşulan bu 3 altcoin

SingularityNET

ChatGPT’nin ortaya çıkışı ve yapay zeka devriminin son aşamasıyla birlikte her teknoloji şirketi yapay zekadan nasıl para kazanılacağını ve halkın yapay zeka destekli inovasyona yönelik görünüşte bastırılamaz susuzluğundan nasıl yararlanılacağını bulmaya çalışıyor gibi görünüyor. Alphabet (GOOGL), Microsoft (MSFT) ve Meta Platforms (META) şimdiden yapay zeka destekli yeni teklifleri kullanıma sundu. Ancak danışmanlık devine göre AI devrimine bir kripto açısı arıyorsanız, SingularityNET (AGIX) bunun için iyi bir seçenektir.

SingularityNET’in adı, çok abartılı ‘tekillik’ anlamına gelir. SingularityNET’in amacı, şu anda mevcut olan yapay zeka teknolojisinin gücünü herkes için yaygın olarak kullanılabilir hale getirmektir. Bunu mümkün kılmak için SingularityNET platformunun yerel tokeni, kullanıcıların AI ürünleri alıp satmasının yanı sıra AI botlarını eğitmek için veri, araç ve model ticareti yapmasına olanak tanır.

Kriptokoin.com verilerine göre AGIX, son 24 saatte %10 düşüşle 0.45 dolardan işlem görmektedir. SingularityNET platformunu, SingularityNET tokeni ile ödeme yaptığınız AI araçları için bir uygulama mağazası olarak düşünülebilir. Şu anda, platformda dil ve konuşma tanıma araçlarının yanı sıra görüntü oluşturma araçları da dahil olmak üzere AI tarafından desteklenen çeşitli teklifler var.

ChatGPT sahneye çıkana kadar, bu altcoin büyük ölçüde yatırımcıların radarı altında uçuyordu ve token alım satımı sadece kuruşa mal oluyordu. Ancak Ocak ayında token yükseldi. Şu anda yıl için %1.000’den fazla artışla 0,541 dolardan işlem görüyor. ChatGPT’nin etrafındaki konuşmalar devam ettiği sürece, SingularityNET için muhtemelen muazzam bir yükseliş ivmesi olacaktır.

Optimism

Optimism (OP), Ethereum ve Polygon çizgisinden giden bir Katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Şubat ayı sonlarında Optimism, dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası olan Coinbase (COIN) ile benzersiz bir ortaklığı açıkladığında manşetlere taşındı. Coinbase, Base adlı kendi tescilli Layer 2 ölçeklendirme çözümünü oluşturmak için Optimism’in açık kaynak teknolojisini kullandı. Ayrıca Coinbase, Optimism kripto ekosisteminin temel geliştiricisi olmak için imza attı.

Optimism, son 24 saatte %5.1 düşerek 2.55 dolardan işlem görmektedir. Bunun pratik anlamda anlamı, Optimism’in bu yıl şu ana kadar %200’lük bir fiyat artışıyla aniden gezegendeki en sıcak kripto paralardan biri olduğudur. Optimism ekosistemindeki merkezi olmayan finans (DeFi) belirteçleri, Coinbase anlaşmasının uzun vadeli potansiyeline bağlı olarak şu anda alevleniyor.

Şu anda ortaya atılan bir fikir, Coinbase’in büyük kurumsal yatırımcı tabanı için çok büyük bir yeni DeFi ekosistemi oluşturabileceği ve tümünün Optimism’in teknolojisi tarafından destekleneceğidir.

BitDAO

BitDAO (BIT), Ethereum blockchain üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir otonom organizasyondur. Bir DAO’yu düşünmenin en iyi yolu, gücün tamamen dağıtıldığı ve tüm faaliyetlerin blockchain’de gerçekleştiği tamamen yeni bir yönetişim yapısı olmasıdır. DAO’lar hemen hemen her şey için kullanılabilirken, BitDAO’nun amacı Web3, kripto ve blockchain projelerine yatırım yapmaktır.

Şu anda BitDAO, 100 erken aşama blockchain projesine yatırım yapmak için 200 milyon dolarlık devasa bir fon başlatmayı düşünüyor. Milyarder Peter Thiel, kripto hedge fonu Pantera Capital ve Singapur merkezli kripto para borsası Bybit dahil olmak üzere gezegendeki en büyük teknoloji isimlerinden bazılarının desteğine sahiptir.

BitDAO, son 24 saatte %8.3 düşerek 0.52 dolardan işlem görmektedir. BitDAO’yu bu kadar benzersiz kılan şey, insanların kriptoya yatırım yapma şeklini değiştiriyor olmasıdır. Zaman zaman, küçük başlangıç ​​projelerine para yatıran bir melek yatırım şirketi gibi davranır. Diğer zamanlarda, gelişmiş risk yönetimi ve riskten korunma teknikleri uygulayarak bir riskten korunma fonu gibi davranır. Ayrıca grubun bir sonraki yatırımı için herkesin oy aldığı yerel bir yatırım kulübü gibi davranır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Fool

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance Bu 7 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyatlar Sıçradı!
Binance Bu 7 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyatlar Sıçradı! Binance, bugün birçok gelişme ile gündeme geldi. Günlük bazda borsada üretilen işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yedi altcoin projesi için yeni duyurular paylaştı. İşte detaylar… Binance Futures, PERP kontratını ekliyor Binance...
Aslı Dinçer 3 hafta önce