Bu 3 Altcoin Hafta Sonu Parladı: Devamı da Gelebilir!

Bu 3 Altcoin Hafta Sonu Parladı: Devamı da Gelebilir!
Bu 3 Altcoin Hafta Sonu Parladı: Devamı da Gelebilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası hafta sonu boyunca önemli bir artış yaşadı. Bu artış bugün de devam ediyor. Bu durum özellikle bu üç altcoin için dikkat çekiciydi. Stratis, Band Protocol ve Bitcoin SV hafta sonunun en çok kazandıran kriptoları oldu. Kripto analisti Valdrin Tahiri, STRAX’ın yatay bir direnç alanından, BAND alçalan bir direnç trend çizgisinden çıktığını söylüyor. Ayrıca, BSV’nin önemli bir dirence yaklaştığını belirtiyor.

Bu altcoin yeni yılın en yüksek seviyesine ulaştı

Stratis (STRAX) fiyatı, Eylül ayında 0,38 dolar ile en düşük seviyesine ulaştığından beri artış gösterdi. Artış son iki hafta içinde keskin bir şekilde hızlandı. Bugün 1,22 dolar ile yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Yukarı yönlü hareket aynı zamanda 0,85 dolarlık yatay direnç alanının üzerine çıkılmasına ve kapanışa neden oldu. Artış sırasında, Santiment tarafından belirtildiği üzere günlük işlem hacmi 7 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Şu anda 24 saatlik hacim, Stratis’in piyasa değerinin yaklaşık dört katı olan 577 milyon dolar seviyesinde bulunuyor.

Altcoin
STRAX Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView

Yukarı yönlü hareket devam ederse, muhtemelen STRAX %27 artış kaydedecektir. Böylece, bir sonraki en yakın direnç olan 1,40 dolara ulaşması mümkün. Ancak, ani bir ivme kaybı ve aşağı yönlü bir mum çubuğu oluşması durumu değiştirir. Bu durumda altcoin fiyatının %25’lik bir düşüşle 0,85 dolarlık yatay destek alanına inilmesi olası.

Band Protocol (BAND) uzun vadeli direnci aştı

BAND fiyatı, Nisan 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana azalan bir direnç trend çizgisinin altına düştü. Bu düşüş Ağustos ayında 0,85 dolara kadar geriledi. Altcoin fiyatı daha sonra sıçradı. Böylece, geçen hafta trend çizgisinden çıktı. Kırılma sırasında trend çizgisi 910 gündür yerinde duruyordu. STRAX haricinde BAND, piyasa değerlerine göre sıralanan ilk 160 kripto para arasında 24 saat içinde en çok kazanan kripto para oldu.

Altcoin
BAND Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView

Artış devam ederse, 3,20 dolar direnç alanı mevcut fiyatın %130 üzerinde olacak. Ancak, BAND artışı sürdüremezse, %25 düşmesi mümkün. Böylece, 1,15 dolardaki azalan direnç trend çizgisine inecektir.

Son parlayan altcoin: Bitcoin SV (BSV)

BSV fiyatı Haziran ayından bu yana yükselen bir destek trend çizgisi boyunca arttı. Daha yakın zamanda, fiyat 11 Eylül ve 9 Ekim’de trend çizgisinde sıçradı (yeşil simgeler). Artış oranı 16 Ekim’de hız kazandı. Altcoin fiyatı şu anda 40 dolarlık yatay direnç alanına yaklaşıyor. Bu alan Temmuz ayından beri mevcut ve yükselen destek trend çizgisiyle birleştiğinde yükselen bir üçgen oluşturuyor. Günlük kapanışın 40 dolar direnç alanının üzerinde gerçekleşmesi %50 artışla 55 dolara çıkmasına neden olabilir. Hedefi, üçgenin yüksekliğini kırılma seviyesine yansıtarak buluyoruz.

Altcoin
BSV Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Bu yükseliş altcoin fiyat tahminine rağmen, 40 dolar bölgesinden bir ret, 33 dolarda yükselen destek trend çizgisine % 11’lik bir düşüşe yol açabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 3 Altcoin Hafta Sonu Parladı: Devamı da Gelebilir!