Reklamı kapat

Ünlü Yönetici, Bu 3 Altcoin İçin Gizli Mesaj Bıraktı!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 2 Mayıs 2022
0 görüntülenme
shutterstock 1875857281

Yuga Labs, Otherside NFT’leri satışında Ethereum ağının gas ücretleri 40.000 dolara ulaştı. Etherscan verilerine göre çok sayıda kullanıcı, 2,6 ETH (6.500 dolar) ile 5 ETH (14.000 dolar) arasında gas ödedi. Bu konuda, ünlü yönetici Mike Alfred, 3 altcoin projesini sert eleştirirken, Bitcoin’in en iyi Blockchain’lerden biri olduğunu vurguluyor.

Mike Alfred, son tweet’inde 3 altcoin projesini sert eleştirdi

En son tweet’inde kripto para varlık yöneticisi Mike Alfred, Ethereum, Solana ve hatta Cardano gibi ağları eleştirdi ve ilk çıkışından bu yana istikrarlı blok ihraç ve işlemeyi elinde tutan Bitcoin’in üstünlüğünü vurguladı. Tweet, Ethereum, Cardano ve Solana dahil olmak üzere her ağdan en son olumsuz olayları ön plana çıkarıyor. Ancak varlık yöneticisi iki ağdaki işlevsellik ve performans sorunlarını vurgularken, Cardano yönelik eleştirisi ağın temel sorunlarına yönelik değil. Mike Alfred şunları söylüyor:

Solana düzgün çalışmıyor. Ethereum gas ücretleri o kadar yüksek ki, esasen kullanılamaz. Cardano sıfıra gidiyor. Bu arada, Bitcoin saat gibi her 10 dakikada bir yeni bir blok yayınlıyor. Bu roket bilimi değil millet.

Alfred, Cardano’nun pazar performansının kripto para piyasası standardı tarafından kabul edilebilir olmaktan uzak olduğunu ancak ağ büyümeye devam ederek geliştiricilerin ölçeklenebilir, ucuz ve verimli merkezi olmayan çözümler ve uygulamalar oluşturmasına olanak tanıdığını belirtti.

Ethereum kullanıcıları 40.000 dolar ücret ödüyor

Bored Ape Yat Club (BYAC) ile ilgili Otherside metaverse’deki arazilerin basılmasının (mint) ardından, Ethereum ağı oldukça tıkanık hale geldi ve işlem ücretlerinde rekor kıran bir artışa neden oldu. Ethereum Blockchain gezginine göre, rastgele bir kullanıcı basit bir mint için 40.000 dolar ücret ödedi.

Bu 3 Altcoin İçin Gizli Mesaj

Ücretlerdeki artış, kripto para birimi topluluğunda büyük bir tartışmaya neden oldu. Bir taraf Yuga Labs’i uygunsuz akıllı sözleşme optimizasyonu yapmakla suçlarken, diğerleri Ethereum’un düzgün ölçeklenememesini eleştirdi.

Solana aşağı yönlü hareket ediyor

Bazı kullanıcılar, işlem sayısı ortalamanın üzerine çıktıktan sonra sürekli düşen “Ethereum katilini” alayla eleştirdiğinden, Solana istikrarı kripto topluluğunda uzun süredir devam eden bir meme haline geldi. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimi üzere, Solana ağı son zamanlarda spam işlem saldırıları nedeniyle saatlerce kapalı kaldı. Ethereum, 24 saat içinde üretilen ücret sayısı rekorunu kırdığı için Solana’daki kesinti ironikti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Fireworks
Bu Altcoin’den Büyük Başarı: Fiyatı Fırladı! Yaklaşık iki hafta önce, TRON kurucusu Justin Sun tarafından duyurulan Tron Blockchain üzerinde çalışacak yeni algoritmik stablecoin, Tron (TRX) fiyatı üzerinde beklenen etkiyi yarattı. Altcoin projesi şimdi, ulaştığı 90 milyon cüzdanı kutlarken TRX fiyatı harekete geçiyor. Tron...
Buğra Çağlar 2 Mayıs 2022