Açıklandı: Bu 3 Altcoin Haftaya İzleme Listenizde Olmalı!

Açıklandı: Bu 3 Altcoin Haftaya İzleme Listenizde Olmalı!
Açıklandı: Bu 3 Altcoin Haftaya İzleme Listenizde Olmalı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasa bu hafta yükselen enflasyon ve faiz oranlarının etkisiyle bir düzeltme yaşadı. Bitcoin’in fiyatı 27 bin doların altında dengeli bir bölgede sabitlenerek piyasa duyarlılığında bir değişime yol açtı. Önde gelen altcoin projeleri güçlü performanslar sergilemekte zorlandı. Ancak, bu hafta çok sayıda yeni proje dikkat çekti. Kripto analisti Shayan Chowdhury, yatırımcıların önümüzdeki hafta izleme listelerinde olması gereken 3 altcoin projesini açıklıyor.

Yatırımcıların odağında yeni altcoinler var

Bitcoin’in yükseliş hayali azaldıkça, yatırımcıları portföylerini önemli ölçüde ayarlamaya zorluyor. Ayrıca Glassnode, Bitcoin’in düşük volatilitesi ve kısa vadeli sahiplerin baskısının tembel bir piyasa duyarlılığına katkıda bulunmasıyla, son haftalarda HODL’ciler arasında net bir pozisyon değişikliği olduğunu gösteriyor. Sonuç olarak, Loom Network ve Bancor Network gibi gelişmekte olan altcoinler sosyal tartışmalara hakim oluyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, her ikisi de geçtiğimiz hafta büyük kazançlar kaydetti. Bu nedenle, bu altcoinleri çevreleyen heyecan artıyor. Bu yüzden, önümüzdeki hafta yükselen bir trende tanık olmaları mümkün.

İlk sıradaki altcoin: Loom Network (LOOM)

Altcoin fiyatı kısa süre önce 0,248 dolardaki 20 günlük EMA trend çizgisine dokundu. Ancak ayılar fiyatı daha da aşağı çekmeyi başaramadı. Şu anda, boğalar önümüzdeki hafta güçlü bir kırılmayı tetiklemek için bir kaçışa hazırlanıyor.

Altcoin

Ayılar, fiyatı boğalar tarafından güçlü alımların beklendiği bir seviye olan 0,24 dolarlık önemli bir desteğe indirmeye çalışabilir. Fiyatın bu seviyeden düşmesi durumunda LOOM’un 0,19 dolardaki kırılma noktasına doğru yönelmesi mümkün. Son saatlerde alıcılar agresif alımlar yaparak konsolidasyondan bir kopuş anı yaratıyor. 0,3 doların üzerindeki bir artışın 3 katlık bir kazancı doğrulaması olası. Böylece, altcoin fiyatının 0,9 dolar gibi yüksek bir seviyeye ulaşması mümkün.

İkinci sırda Bancor Network (BNT) var

Son yedi günde, altcoin fiyatı yaklaşık %30’luk bir kazanç kaydetti. BNT fiyatı son üç günde kazandığı değerin % 50’sini kaybetmesine rağmen, tarderlar önümüzdeki hafta başka bir artışa hazırlanıyor.

Altcoin

Son zamanlarda satıcılar, fiyat EMA50 trend çizgisinin altına 0,449 dolara düşürmeye çalıştı. Ancak, alıcılar şu anda momentumu elinde tutuyor. Ayrıca, dip seviyeye yakın alım baskısı yaratıyor. Fiyat, formasyonun yükseliş çizgisinin üzerine çıkarsa, BNT fiyatının 0,61 doların üzerine çıkması mümkün. Bunda başarılı olmak, BNT fiyatını 0,7 doların üzerine çıkaracaktır. Bununla birlikte, 0,48 doların altına bir düşüş, 0,4 dolar – 0,42 dolarlık kırılma bölgesine doğru bir düşüş yolunu doğrulayacaktır.

Son sıradaki altcoin: Solana (SOL)

Solana fiyatı, STH’lerden gelen satış baskısının ardından kısa süre önce 200 günlük EMA’nın altına düştü. Ancak altcoin fiyatı 21 dolardan başarılı bir şekilde toparlandı. Böylece, sağlam kazançlar kaydetti.

Altcoin

İstikrarlı EMA çizgileri ve yükselen RSI çizgisi boğalar için bir avantaja işaret ediyor. Altcoin fiyatı 22,5 doların üzerine çıkarsa, boğalar pozisyonlarını güçlendirmek için fiyatı 25 doların üzerine çıkarmaya çalışacaktır. Tersine, fiyat 21 doların altına düşerse, kısa vadeli avantajı alıcılara doğru çevirecektir. Daha sonra, fiyatın 18 dolar civarında konsolide olması mümkün.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Açıklandı: Bu 3 Altcoin Haftaya İzleme Listenizde Olmalı!