XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Bu 3 Altcoin Manşetlerde: Ortaklık ve Dev Yatırımlar Geldi!

Vural Erkan
Vural Erkan 15 Mart 2022
18 görüntülenme
cryptos watch gear

Bir DeFi altcoin projesi olan Timechain ekosistemi Fireblocks ağına katılıyor. Microsoft, Ethereum geliştiricisi ConsenSys’e yatırım yapıyor ve Stellar Vakfı, 30 milyon dolarlık bir yatırım fonu açıkladı. Bu üç altcoin projesine ilişkin önemli gelişmeleri Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

DeFi altcoin Timechain ekosistemi, Fireblocks ağına katılıyor

DeFi’de varlık yönetimi ve likidite lojistiği için çok ürünlü bir çözüm mimarisi olan Timechain, kurumsal benimseme yolunda önemli bir ortaklığa imza attı. Altcoin ekibi tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, dijital varlık depolama için kurumsal düzeyde bir platform olan Fireblocks ile uzun vadeli bir stratejik ortaklığa girdi.

https://twitter.com/Timechainapp/status/1496152264314081280?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1496152264314081280%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Ftimechain-expands-its-presence-in-institutional-segment-joins-fireblocks-network

Bu ortaklıkla, Timechain’in hizmetleri çok sayıda büyük küresel bankacılık kurumu, ‘tezgah üstü’ trade hizmetleri, varlık yönetimi platformları, likidite sağlayıcıları ve hedge fonları için geçerli olacak.

Microsoft, Ethereum geliştiricisi ConsenSys’e yatırım yapıyor

Salı günü yapılan basın açıklamasına göre, Ethereum yazılım geliştiricisi ConsenSys’in değeri, Brooklyn, New York merkezli şirketin D Serisi finansman turu sırasında 450 milyon dolar toplamasının ardından 7 milyar dolara yükseldi. Büyük finansman turuna, Blockchian odaklı alternatif yatırım şirketi ParaFi Capital öncülük etti. Özellikle yatırımcılar arasında teknoloji devi Microsoft’un yanı sıra SoftBank’ın Vision Fund 2’si de yer alıyor.

Altcoin

Popüler MetaMask kripto para cüzdanını geliştirmesiyle tanınan ConsenSys, 200 milyon dolarlık C Serisi fonlama turu sayesinde Kasım ayında ulaştığı 3,2 milyar dolardan iki kattan fazla değer kazandı. Tur, bankacılık devi HSBC ve İngiltere merkezli hedge fonu Marshall Wace gibi katılımcıları içeriyordu.

Stellar Vakfı, 30 milyon dolarlık yatırım fonu açıkladı

Stellar Development Foundation Salı günü Stellar’ın Blockchain’inde uygulamalar geliştiren geliştiriciler için 30 milyon dolarlık bir eşleştirme fonu duyurdu. Yeni fon, 500 bin dolara kadar olan yatırımları karşılayacak. Vakıftan yapılan basın açıklamasına göre, ilk yatırımlar dört projeye gidiyor. Yatırımlardan biri, Latin Amerika’daki girişimlerin stablecoin kullanarak finansmana erişmesine yardımcı olan bir platform olan Trace Finance’e.

Altcoin

Fonun ilk portföy şirketlerinden biri olan Bitwage, Latin Amerika’ya odaklanarak serbest çalışanlara bordro, faturalandırma ve yan haklar hizmetleri sunuyor. İlk dört alıcıdan biri olan Atriex, Afrika’da havale hizmetleri sağlayan bir ödeme uygulaması. Diğer alıcı olan FanVestor, Non Fungible Token’lerin (NFT) yaratıcılarını müşterilerle birleştirmeyi amaçlayan bir kitle fonlaması platformu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Analiz 18 Kasim 2020
Balinalar BTC’lerini Satıyor! Bitcoin Ustası: Bunları Bekleyin On-chain analisti Willy Woo’ya göre, ‘balinalar’ (1 milyon dolardan fazla Bitcoin tutan adresler) satış baskılarını artırırsa, Bitcoin (BTC) son bir ayı piyasası kapitülasyonuna uğrayabilir. Ancak daha deneyimsiz yatırımcılar, uzun vadeli Bitcoin holder’ı olmayı seçerek, satış tarafındaki riskleri...
Vural Erkan 15 Mart 2022